Peeling

19 marca 2014 14:30
W rossmanie mozna dostać peeling kokos - papaja z alterry - cudo!
19 marca 2014 17:35 / 2 osobom podoba się ten post
Ja się ostatnio zakochałam w pilingu z kawy. Najpierw pilingowałam tylko twarz teraz całe ciało.
Jeśli chodzi o kokos,to chyba najzdrowaszy owoc świata,niedosycz że odchudza to jeszcze upiększa i odmładza.Polecam olej kokosowy tłoczony na zimno.Niestety trudno dostępny.
20 marca 2014 09:33 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja się ostatnio zakochałam w pilingu z kawy. Najpierw pilingowałam tylko twarz teraz całe ciało.
Jeśli chodzi o kokos,to chyba najzdrowaszy owoc świata,niedosycz że odchudza to jeszcze upiększa i odmładza.Polecam olej kokosowy tłoczony na zimno.Niestety trudno dostępny.

Olejem kokosowym olejowalam kiedys wlosy, swietne efekty dawal w polaczeniu z rycynowym. A peeling z kawy - to jest klasyk - siwetny! zaden inny nie wygladza tak skory, jest jak pupcia niemowlaczka potem :D A kokos - zajadasz sie zwiezym? Ja kiedys kupilam, wypic mleczko to nie problem, ale potem te obieranie... z godizne sie meczylam hehe a walory smakowe takie sobie, wiec stwierdzilam ,ze nigdy wiecej :P ale nie wiedzialam, ze taki zdrowy jest. 
20 marca 2014 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
Jolalajo

Olejem kokosowym olejowalam kiedys wlosy, swietne efekty dawal w polaczeniu z rycynowym. A peeling z kawy - to jest klasyk - siwetny! zaden inny nie wygladza tak skory, jest jak pupcia niemowlaczka potem :D A kokos - zajadasz sie zwiezym? Ja kiedys kupilam, wypic mleczko to nie problem, ale potem te obieranie... z godizne sie meczylam hehe a walory smakowe takie sobie, wiec stwierdzilam ,ze nigdy wiecej :P ale nie wiedzialam, ze taki zdrowy jest. 

Mleko dolewam do sałatki ,a kokosa miąższ ściaram na tarce,albo kroję i dodaję np do musli.Spokojnie można też dosawać do sałatek.Sam też można chrupać. Jadam niestety tylko w Polsce,bo na wyjeżdzie nie ma odpowiednich narzędzi do otworzenia :)
20 marca 2014 09:41
ivanilia40

Mleko dolewam do sałatki ,a kokosa miąższ ściaram na tarce,albo kroję i dodaję np do musli.Spokojnie można też dosawać do sałatek.Sam też można chrupać. Jadam niestety tylko w Polsce,bo na wyjeżdzie nie ma odpowiednich narzędzi do otworzenia :)

Kurde a jak go obierasz? ja się męczyłam zwykłym nożem i naprawde cieżko szło... aha i jak go zetrzesz na tarce to potem go suszysz jakos przed schowaniem?
20 marca 2014 09:45 / 2 osobom podoba się ten post
Jolalajo

Kurde a jak go obierasz? ja się męczyłam zwykłym nożem i naprawde cieżko szło... aha i jak go zetrzesz na tarce to potem go suszysz jakos przed schowaniem?

He,he nożem to faktycznie niewykonalne prawie. Ja mam w domu ręczną wiertarkę,robię dziut=rę,wylewam mleko , a potem rozłupuję młotkiem :)
20 marca 2014 09:48 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

He,he nożem to faktycznie niewykonalne prawie. Ja mam w domu ręczną wiertarkę,robię dziut=rę,wylewam mleko , a potem rozłupuję młotkiem :)

O ja... to Ty masz poważny sprzęt :) widze że do kokosa trzeba sie lepiej przygotować :P
20 marca 2014 09:55 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja się ostatnio zakochałam w pilingu z kawy. Najpierw pilingowałam tylko twarz teraz całe ciało.
Jeśli chodzi o kokos,to chyba najzdrowaszy owoc świata,niedosycz że odchudza to jeszcze upiększa i odmładza.Polecam olej kokosowy tłoczony na zimno.Niestety trudno dostępny.

Piling z kawy na prawdę świetny, mam problemy ze swoją skórą , ale kawa mnie nie podrażnia. No, ale olej kokosowy to już cud, miód  orzeszki:))) kupuję w sprawdzonym miejscu
 
http://www.bogutynmlyn.pl/
20 marca 2014 10:00
barbarella

Piling z kawy na prawdę świetny, mam problemy ze swoją skórą , ale kawa mnie nie podrażnia. No, ale olej kokosowy to już cud, miód  orzeszki:))) kupuję w sprawdzonym miejscu
 
http://www.bogutynmlyn.pl/

Dzięki Barberelle,fajny sklep :)
20 marca 2014 10:04
dostalam od corki PDP peeling firmy Murnauers --Totes Meer mit Meer Salzi Algenextrakte jestem zachwycona
20 marca 2014 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Dzięki Barberelle,fajny sklep :)

Fajny i pewny, bywam tam osobiście:)
21 marca 2014 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja się ostatnio zakochałam w pilingu z kawy. Najpierw pilingowałam tylko twarz teraz całe ciało.
Jeśli chodzi o kokos,to chyba najzdrowaszy owoc świata,niedosycz że odchudza to jeszcze upiększa i odmładza.Polecam olej kokosowy tłoczony na zimno.Niestety trudno dostępny.

Ivanilia, dziś widziałam olej w DMie w dziale z produktami Alnatury. Proszę bardzo :):
 
http://www.dm.de/de_homepage/ernaehrung/alnatura/produkte/wuerzen-suessen-oel-essig/essig-oel/351740/kokosoel_415823.html
21 marca 2014 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja się ostatnio zakochałam w pilingu z kawy. Najpierw pilingowałam tylko twarz teraz całe ciało.
Jeśli chodzi o kokos,to chyba najzdrowaszy owoc świata,niedosycz że odchudza to jeszcze upiększa i odmładza.Polecam olej kokosowy tłoczony na zimno.Niestety trudno dostępny.

A ostatnio latam po drogeriach w PL i FARMONA ma świetny kawowy i kokosowy piling do ciała. balsam też.
W pol Lidlu widziałam też kiedyś ten piling (albo innej firmy?) o 1/3 tanszy.
21 marca 2014 21:47 / 4 osobom podoba się ten post
Głodnemu to zawsze chleb na myśli:)Łapki na kołderkę dzisiejszej nocy:):):)
21 marca 2014 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
andrea no nie dziwota jak Ty prawie jedną nóżką już u męża:):)