Świąteczne zastępstwa – warto czy nie warto?

07 listopada 2012 22:37
Witajcie:)Ja posłuchałam waszych wcześniejszych rad i pościągałam sobie te samouczki,eboki z niemieckim i jakos zaczynam powoli łapać.Ale wiem,że to nie wystarczy,żeby załapać się przez jakąś firme.U nas w naszym rejonie nie ma firm,żeby oferowały kurs języka,a powiem szczerze,że na prywatną nauke mnie nie stać:(Dlatego prosze wszystkie opiekunki,opiekunów,gdyby któraś wiedziała coś o polsko-niemieckiej rodzinie,albo takiej gdzie nie trzeba znać języka komunikatywnie,o jakiś kontakt,będę dozgonnie wdzięczna!!!Pozdrawiam,miłego wieczoru wszystkim życze:)!!!
10 listopada 2012 23:31 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny, znalazłam taką stronke i proszę nie komentować, że znowu coś poleciłam nie wiadomo po co. Może sie komuś przyda!

http://www.polnischealtenpflege.pl/index.php
10 listopada 2012 23:59
Piekna stronke znalazlas, kto szuka ten znajdzie:)

Milej nocy zycze...



Mariuszowi brawo bije....
11 listopada 2012 10:27
haska-prosze bardzo:http://www.moose.pl/to szkoła językowa wsamym Jaworze i nie jedyna ,wystarczy wpisac w wyszukiwarke "nauka niemieckiego dla dorosłych -jawor",masz tam u siebie kilka szkolek i kursów,można też zapytac w posredniaku o bezplatne kursy jezyka ,Trzeba tylko poszukac i coś na pewno znajdziesz.Jawor to nie dziura dechami zabita!!!
11 listopada 2012 11:21

 


 


Alutka, b.b. lubię Twoje wpisy (serio), nie miałam nic złego na myśli;" po co ". Faktycznie, każda osoba poszukująca pracy powinna korzystać z polecanych stron do nauki jęz. niem. Dla Ciebie Alutka i Wszystkich opiekunek i opiekunów przesyłam niedzielne pozdrowienia :)

14 listopada 2012 17:59
ja kilka dni temu wrocilam do Polski, na swieta tez planuje wyjechac. Glownie ze wzgledow finansowych- jak to mawiaja ziarnko do ziarnka i zbierze sie miarka :) Ostatnio bylam na moim pierwszym wyjezdzie i sie udalo
15 grudnia 2012 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
witajcie,

Ja wczoraj przyjechałam do Damp na zmianę. Luuudzie jaki tu jest boski luft. Jestem z górnego Śląska tak więc oprócz pracy i pieniążków mam też przy okazji sanatorium, haha.
23 grudnia 2012 09:29
Aswrekawie,Skąd jesteś ?Ja z Katowic,oś. Witosa.
23 grudnia 2012 14:17

http://www.opiekunki.aterima.pl/niemiecki-dla-opiekunek



Może Ci się przyda. Masz tutaj także fonetycznie. Możesz jedno zdanie odsłuchać kilka razy. Początkujące dziewczyny były bardzo zadowolone.
Życzę powodzenia!

23 grudnia 2012 14:47
Witaj Greta51 na naszym forum w dziale kurs niemieckiego-internetowy znajdziesz wiele ciekawych stron do nauki języka niemieckiego.
04 listopada 2013 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
Teresa1957

ja kilka dni temu wrocilam do Polski, na swieta tez planuje wyjechac. Glownie ze wzgledow finansowych- jak to mawiaja ziarnko do ziarnka i zbierze sie miarka :) Ostatnio bylam na moim pierwszym wyjezdzie i sie udalo

Witam na forum,jestem nowa, mam na imię Mirka. Chce wyjechac po raz pierwszy do niemiec.Pomagałam w domu spokojenej starosci.Moim problemem jest jednak jezyk niemiecki,którego nie znam dość dobrze.Dogadac się dogadam,ale nie moge o sobie powiedziec że jest to płynna mowa.Nie wiem czy jakaś firma mnie przyjmie chocby do zastepstwa za jakąś opiekunkę na czas świąt.Chce spróbować swoich sił.Zabieram się za dalsze czytanie forum,bo widzę że tutaj jest kopalnia wiedzy.Pozdrawiam wszystkich!!!
04 listopada 2013 16:46 / 2 osobom podoba się ten post
to się nie myśli,to si bierze d. w troki dzwoni do firmy pakuje i wyjeżdża.A na miejscu stres jest szybki nauczycielem
04 listopada 2013 16:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mirka Dz

Witam na forum,jestem nowa, mam na imię Mirka. Chce wyjechac po raz pierwszy do niemiec.Pomagałam w domu spokojenej starosci.Moim problemem jest jednak jezyk niemiecki,którego nie znam dość dobrze.Dogadac się dogadam,ale nie moge o sobie powiedziec że jest to płynna mowa.Nie wiem czy jakaś firma mnie przyjmie chocby do zastepstwa za jakąś opiekunkę na czas świąt.Chce spróbować swoich sił.Zabieram się za dalsze czytanie forum,bo widzę że tutaj jest kopalnia wiedzy.Pozdrawiam wszystkich!!!

Jak chcesz jechac po raz pierwszy to teraz jest najlepsza pora . Firmy poszukuja na zastepstwa za swoje stale opiekunki , bo wiele chce przyjechac do swoich bliskich na swieta.
04 listopada 2013 19:19
JaninaWasiak

Jak chcesz jechac po raz pierwszy to teraz jest najlepsza pora . Firmy poszukuja na zastepstwa za swoje stale opiekunki , bo wiele chce przyjechac do swoich bliskich na swieta.

Masz teraz wielką szansę bo firmy szukają na zastepstwa a skad jestes jesli mozna spytac.
 
05 listopada 2013 10:06
Jestem z okolic Tarnowa.Janina Wasiak właśnie tak czytałam i widze po ogłoszeniach że teraz są wieksze szanse na podjęcie pracy dla poczatkującej.Wczoraj do nocy czytałam forum o tym co zabrać na pierwszy wyjazd oraz wasze przygody z podopiecznymi.Widzę że bywa ciężko,nawet szczerze mówiąc to chyba ciezej niż sobie wyobrażałam.Ale wiem że dam radę.Tylko najpierw muszę tą pracę zdobyć.