Podpisując umowę zwróć uwagę na

08 grudnia 2013 21:00 / 2 osobom podoba się ten post
anna233

Witajcie....chciałam napisac ,ze mi firma proponowała 650 euro tylko dlatego ze znam bardzo słabo j.niemiecki,a mianowicie znam duzo słówek a trudniej mi je połaczyc,ale za to referencje mam bardzo dobre i duże doswiadczenie bo ponad 7 lat z bardzo ciężkimi przypadkami

Wiej dziewczyno, teraz wyjedziesz za o wiele więcej. Jest grudzień.
08 grudnia 2013 21:02
hagia

Wiej dziewczyno, teraz wyjedziesz za o wiele więcej. Jest grudzień.

Dokładnie, wszystkie agencje proszą się o kogos na święta,no i nie za 650 euro....
08 grudnia 2013 21:03
anna233

Witajcie....chciałam napisac ,ze mi firma proponowała 650 euro tylko dlatego ze znam bardzo słabo j.niemiecki,a mianowicie znam duzo słówek a trudniej mi je połaczyc,ale za to referencje mam bardzo dobre i duże doswiadczenie bo ponad 7 lat z bardzo ciężkimi przypadkami

Kochana,absolutnie sie nie zgadzaj,szukaj gdzie indziej,tym bardziej ze sa Swieta i jeszcze dodatkowa kasa za dni swiateczne sie nalezy.
Pokaz ,ze nie jestes glupiutka:)
Powodzenia:)
08 grudnia 2013 21:55
No jak to jaka firma? Zawsze ta sama....:)
08 grudnia 2013 22:05
Niektórych dobrze traktują,tylko czemu zniechęcają do siebie na poczatku? Chyba powinni zabiagac o opiekunki ,a nie odpychać takimi zarobkami. Jeszcze zrozumiem,że młodej dziewczynie,pannie bez zobowiązań można tyle zaproponować,ale dorosłej kobiecie,z dziećmi na utrzymaniu....to mnie najbardziej wkurza,.
08 grudnia 2013 22:16
To firma z Torunia ale nie pamietam nazwy , a druga za 600 euro to z Bydgoszczy
08 grudnia 2013 22:22
anna233

To firma z Torunia ale nie pamietam nazwy , a druga za 600 euro to z Bydgoszczy

Z takimi nawet nie zaczynaj, ucz się języka w każdej wolnej chwili i raczej startuj do firm, które mają dobre opinie na Forum.
09 grudnia 2013 12:43
Mam pytanko . Pracuje teraz przez nowa firme , bo poprzednia byla do kitu . Mam umowe zlecenie na 1 rok skladki odprowadzane od 340 eur , ale dieta cos nie adekwatna do wykonywanej tu pracy . w pierwszej firmie diete mimo , iz bylam poczatkujaca opiekunka i jezyk nie zbyt dobry to mialam wiecej diety . Ile Wy macie srednio diety na dzien ? Bo jak ja poruszylam ten temat w firmie to uslyszalam , ze podstawa sie liczy jakby do diety . Wiec mam 340 eur podstawy plus 25 eur za kazdy dzien .
09 grudnia 2013 16:59 / 4 osobom podoba się ten post
anna233

Witajcie....chciałam napisac ,ze mi firma proponowała 650 euro tylko dlatego ze znam bardzo słabo j.niemiecki,a mianowicie znam duzo słówek a trudniej mi je połaczyc,ale za to referencje mam bardzo dobre i duże doswiadczenie bo ponad 7 lat z bardzo ciężkimi przypadkami

Jak jeszcze raz się dowiem, że któras jedzie za mniej niż 1000eu to osobiscie jej dokopię
09 grudnia 2013 17:01 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Jak jeszcze raz się dowiem, że któras jedzie za mniej niż 1000eu to osobiscie jej dokopię

Mogę się przyłączyć?:):):)
09 grudnia 2013 17:07 / 3 osobom podoba się ten post
Lepiej nie, bo nie chce byc posądzona o namawianie do przemocy :) Dam sobie radę, kopa to ja mam, oj mam...a na niektóre opiekunki chyba nie ma innego sposobu, żeby zmądrzały
09 grudnia 2013 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
Nie zawsze  - pierwszy raz byłam bez jezyka prawie za 280 tygodniowo,na czarno i znam tu dziewczyny co jezyk kiepściutki ,a maja 1200-1300,na czarno i z firm niemieckich!!!A nasze agencje to wystarczy pocztać ile oferują.....650ero......za tyle niech sami jeżdżą!
09 grudnia 2013 17:50
Marta

Jak jeszcze raz się dowiem, że któras jedzie za mniej niż 1000eu to osobiscie jej dokopię

no tak ja też chciałabym tyle zarobić ,ale co z językiem? od niego zależy wysokosc płacy
09 grudnia 2013 18:01 / 4 osobom podoba się ten post
U Podopiecznej czytałam umowę - tę przez jej rodzinę podpisaną, z agencją niemiecką. Jak byk napisane że za opiekunkę z dobrym niemieckim-1800 Eu mies. ma zapłacić, a ze słabym- 1700Eu. Tylko 100eu mniej ! , więc nie dajcie sobie wciskać ciemnoty
09 grudnia 2013 18:09 / 2 osobom podoba się ten post
anna233

no tak ja też chciałabym tyle zarobić ,ale co z językiem? od niego zależy wysokosc płacy

To tez wszystko tak mówią przyszłym opiekunkom.
Na poprzednia moją stelę przyjechała zmienniczka, język duzo lepszy ode mnie, a dostałą o 50,- euro mniej, Ale te egzaminy to tez proste i jak zdajesz do kilku firm, to na koncu juz mówisz prawie śpiewająco to o co ciebie pytają. Przzeaciez oni zawsze o to samo pytają