Formy kontaktu z Polską

14 października 2016 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

Podpisałam dzisiaj umowę z T Mobile na dwa lata .
I teraz, Gdy jestem w Polsce, mam nieograniczone rozmowy na wszystkie komórki i stacjonarne w Polsce oraz sms i mms oraz 5 G. internetu.
Natomiast gdy jestem w Niemczech lub w innych krajach ze strefy T mobile, w tym np. też Austria, to mam w ramach abonamentu nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci w Polsce i również w Niemczech (zarówno komórki jak i stacjonarne). W ramach abonamentu są też nieograniczone sms i mms, oraz, gdy ktoś do mnie dzwoni z Polski, to nie płacę za odebranie połączenia ani za odczytanie sms. W Niemczech dodatkowo dostaję 1 G internetu. Po wykorzystaniu limitu nie płacę za internet, tylko on mi się blokuje, więc nie poniosę wyższych kosztów, chyba, że dokupię sobie pakiet.
Abonament wynosi 59.90 bez telefonu. Z telefonem jest o 20 zł wyższy.
Tak napisałam, może komuś się przyda.
Ja cieszę się bardzo, bo to oznacza koszt 60 zł dla mnie na miesiąc i rezygnację z niemieckiej sieci, a ponieważ ja dużo rozmawiałam, to wykupowałam pakiet w Lebarze za ok. 40 E. miesięcznie i do tego miałam i tak polską komórkę, którą też opłacałam. Do tego dochodziły koszty sms, więc (jak dla mnie), rachunki przekraczały w przeliczeniu na złotówki, 250zł

Mam to samo od jakiegos czasu Tylko w PL mam 10 giga netu a w Strefie tylko 1. Ale to nic bo wi-fi wlaczam i rulez Bardzo sobie chwale, Gorzej ze znajomymi bo jak sie rozwine to konca nie widac
16 października 2016 19:26
Annika

No i nadszedł ostatni dzień pobytu w Polsce. Jutro wyjazd na "stare śmieci". 16 dni minęło , jak jeden dzień :-). Nie wiem jak ja to robię, ale walizka znowu będzie doładowana, a przecież większość rzeczy zostawiłam u Podopiecznych. Tłumaczę sobie to tak, że tym razem muszę zabrać cieplejsze ubrania, a one zajmują więcej miejsca. Musiałam też kupić nową walizkę, bo poprzednia nie wytrzymała dwóch wyjazdów. Oddałam ją do reklamacji, ale ponieważ nad reklamacją debatują tak długo, a ja w reklamówce się z rzeczami nie zmieszczę, to czekał mnie wydatek. Pogodę miałam paskudną, ale i tak nic specjalnego nie planowałam. Podpisałam umowę na nowy abonament (korzystny dla mnie bardzo), nawiedziłam ZUS i teraz mam podgląd, czy składki są za mnie opłacane :-), zapłaciłam mandat za szybką jazdę plus punkciki w bonusie, pobawiłam się z siostrzeńcem oraz z 30 Harlequinów , które kupiłam za 1 zł za sztukę zdążyłam przeczytać jakieś 20 :-). To by było na tyle na ten mój pobyt :-)

Posty dot. komunikacji z PL i abonamentami przeniesione tutaj:
http://opiekunki24.pl/forum/temat/517/pytania-i-informacje-przed-pierwszym-wyjazdem/formy-kontaktu-z-polska

Annika,mam prosbe-czy moglabys podac nazwe taryfy jaka masz? Szukalam na stronie t mobile i nic nie znalazlam,a tez chcialabym miec cos taliego.
16 października 2016 20:19 / 2 osobom podoba się ten post
ewelincia

Annika,mam prosbe-czy moglabys podac nazwe taryfy jaka masz? Szukalam na stronie t mobile i nic nie znalazlam,a tez chcialabym miec cos taliego.

To się nazywa Strefa Tmobile.  W ramach taryfy T3, jest właśnie taka możliwość  o której pisałam. Najmniejszy abonament wynosi 59.90. Będąc w Niemczech będę mogła dzwonić i sms bez ograniczeń do Polski i po Niemczech na niemieckie numery. Ja czytałam o strefie T mobile na ich stronie, ale byłam pewna, że to chodzi o rozmowy wewnątrz T mobile. Dopiero w sklepie mi wytłumaczyli, no i jeszcze upewniłam się na infolinii
16 października 2016 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
ewelincia

Annika,mam prosbe-czy moglabys podac nazwe taryfy jaka masz? Szukalam na stronie t mobile i nic nie znalazlam,a tez chcialabym miec cos taliego.

Rodzina 140 to jest chyba ze strefa miedzynarodowa. W necie rzeczywiscie malo o tym. Ale jak pojdziesz do salonu to Ci wytlumacza. Mozna tez zadzwonic pod numer 602 900 000 i polaczyc sie z konsultantem. 
16 października 2016 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
Annika

To się nazywa Strefa Tmobile.  W ramach taryfy T3, jest właśnie taka możliwość  o której pisałam. Najmniejszy abonament wynosi 59.90. Będąc w Niemczech będę mogła dzwonić i sms bez ograniczeń do Polski i po Niemczech na niemieckie numery. Ja czytałam o strefie T mobile na ich stronie, ale byłam pewna, że to chodzi o rozmowy wewnątrz T mobile. Dopiero w sklepie mi wytłumaczyli, no i jeszcze upewniłam się na infolinii

Annika,dziekuje bardzo.
Ja mam taryfe Jump l i tylko 1000 minut z De do Pl.Place prawie 200 zl.
Musze poczytac i popytac o Twoja taryfe.Jeszcze raz dziekuje.
17 października 2016 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Rodzina 140 to jest chyba ze strefa miedzynarodowa. W necie rzeczywiscie malo o tym. Ale jak pojdziesz do salonu to Ci wytlumacza. Mozna tez zadzwonic pod numer 602 900 000 i polaczyc sie z konsultantem. 

Ja chce miec rozmowy w romingu bez limitu i z Polski i do Polski.
17 października 2016 11:17 / 2 osobom podoba się ten post
ewelincia

Ja chce miec rozmowy w romingu bez limitu i z Polski i do Polski.

To wlasnie to. Posiadam od kilku miesiecy i bardzo sobie chwale. Polega to na tym,ze po przekroczeniu granicy Niemiec, wlacza sie automatycznie strefa miedzynarodowa, i od tej chwili wykonujesz i odbierasz wszystkie polaczenia z (oraz na) polskie numery stacjonarne i komorkowe. Oraz niemieckie tez.
Sms-y, Mms-y, oraz 1 giga internetu. Tez w abonamencie. 
17 października 2016 11:44 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

To wlasnie to. Posiadam od kilku miesiecy i bardzo sobie chwale. Polega to na tym,ze po przekroczeniu granicy Niemiec, wlacza sie automatycznie strefa miedzynarodowa, i od tej chwili wykonujesz i odbierasz wszystkie polaczenia z (oraz na) polskie numery stacjonarne i komorkowe. Oraz niemieckie tez.
Sms-y, Mms-y, oraz 1 giga internetu. Tez w abonamencie. 

No popatrz Ty ! A w radio " Opiekunki FM " nic o tym nie pisali .....e , Musi redakcja sięn dorobiła i olewa wszelakie informacje :pomponiara:
17 października 2016 11:58 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No popatrz Ty ! A w radio " Opiekunki FM " nic o tym nie pisali .....e , Musi redakcja sięn dorobiła i olewa wszelakie informacje :pomponiara:

Nie badz Brutus,nie badz  
A na powaznie...nie umiem sie zebrac w sobie. Juz siadam,juz cos pisze,i wszystko mi durne wychodzi,to usuwam. Przepraszam?
17 października 2016 12:45
fioletowa.mysz

To wlasnie to. Posiadam od kilku miesiecy i bardzo sobie chwale. Polega to na tym,ze po przekroczeniu granicy Niemiec, wlacza sie automatycznie strefa miedzynarodowa, i od tej chwili wykonujesz i odbierasz wszystkie polaczenia z (oraz na) polskie numery stacjonarne i komorkowe. Oraz niemieckie tez.
Sms-y, Mms-y, oraz 1 giga internetu. Tez w abonamencie. 

Napisz dokładnie jaką nazwa taryfy i ile kosztuje.Mam T mobile.i raczej jestem skłonna z niej zrezygnować ,bo w De.nie korzystam w ogóle ,a w Polsce śmieszna taryfa.Płacę 39 zł.
17 października 2016 12:59 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Napisz dokładnie jaką nazwa taryfy i ile kosztuje.Mam T mobile.i raczej jestem skłonna z niej zrezygnować ,bo w De.nie korzystam w ogóle ,a w Polsce śmieszna taryfa.Płacę 39 zł.

Ja mam rodzine 140 ze strefa miedzynarodowa. Nie wiem ile kosztuje podstawowy abonament ale ja place niecale 80 zeta miesiecznie,ze wzgledu na to,ze wzielam ze smartfonem opcje. Stary mi sie ciutke popsowal Wystarczy jednak isc do salonu T-mobile i wszystko wytlumacza i pokaza.
Gadasz bez ograniczen bedac w DE z polskimi i niemieckimi numerami,zarowno stacjonarnymi jak i komorkowymi. Jedyny minus jest taki ,ze jak jestes na terenie Polski to juz na niemieckie numery dzwonic nie mozesz za darmo. Trza placic. Dopiero jak przekroczysz granice obowiazuje strefa miedzynarodowa.
27 grudnia 2016 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
Przypominam wam o rejestracji karty sim jak ktoś z was ma telefon na kartę nie rejestrowany.
http://tech.wp.pl/rejestracja-kart-sim-co-trzeba-wiedziec-na-miesiac-przed-uplywem-terminu-6073728620115073g
27 grudnia 2016 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
IWA

Przypominam wam o rejestracji karty sim jak ktoś z was ma telefon na kartę nie rejestrowany.
http://tech.wp.pl/rejestracja-kart-sim-co-trzeba-wiedziec-na-miesiac-przed-uplywem-terminu-6073728620115073g

Dostałam sms od Orange,że mam zarejestrowaną:)Kiedyś miałam na abonament i chyba dlatego.
27 grudnia 2016 21:44 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Dostałam sms od Orange,że mam zarejestrowaną:)Kiedyś miałam na abonament i chyba dlatego.

Ja miałam w Playu na abonament ,teraz na kartę i nie muszę dodatkowo rejestrować bo już jest zarejestrowana .
10 stycznia 2018 12:12
Jakie abonamenty opłaca się brać w tym roku 2018? Macie jakieś sprawdzone sieci komórkowe?