Formy kontaktu z Polską

03 sierpnia 2016 18:16 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Babko, to jest jakiś pakiet, czy co? 

No właśnie. Też jestem ciekawa bo jeśli to faktycznie tak tanio to zmienię sieć/
03 sierpnia 2016 18:39 / 2 osobom podoba się ten post
Brzozahej

Witajcie - dawno sie nie odzywalaam n udaslo mi sie dojechac i wrocic z de:) w miedzyczasie i teraz odpoczac.

Ale niesetty czas wracac do de - i tu jest sprawa ktorej nie potrafie ogranac roznawialam z niemieckim posrednikiem polska firma rodzina.... nie da rady by byl dostep do telefonu stacjonarnego do Polski - w moim przypadku to wazne
bo osoba ta jest chora i nie moze z kompa korzsyac. Ja nie moge zrezygnowac z wyjazdu do de a problem z kontaktem bedzie....

co robic......

Kupić tej chorej osobie w PL polski starter do LYCA MOBILE i sobie taki sam w D ibedziesz mogła zupełnie za friko gadac do oporu:)
www.lycamobile.pl -są wersje strony i po polsku i po niemiecku:)
03 sierpnia 2016 18:42 / 1 osobie podoba się ten post
salazar

Babko, to jest jakiś pakiet, czy co? 

Od 30.04 zmienili ceny w roamingu.
Przynajmniej tak jest w Play.
Jak Ty dzwonisz z De. do Polski płacisz 0.54 za minutę.
Do Ciebie dzwonią ,Ty płacisz 0.05 za minutę.
Oni nie płacą nic, pod warunkiem że i w Polsce mieli darmowe rozmowy do Play.
03 sierpnia 2016 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

No właśnie. Też jestem ciekawa bo jeśli to faktycznie tak tanio to zmienię sieć/

Place abonament w Play i taka jest kwota 0.5 gr mowie jak na spowiedzi
03 sierpnia 2016 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Place abonament w Play i taka jest kwota 0.5 gr mowie jak na spowiedzi :randka:

Ja mam abonament w Orange i mam 400 darmowych minut w roamingu miesięcznie, ale wzięłam też wyższy abonament, bo mam cały pakiet w Orange i mam rabat.
03 sierpnia 2016 20:55 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mam telefon na kartę. Jakoś nie mogę przekonać się do abonamentu.
03 sierpnia 2016 21:04 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Ja mam telefon na kartę. Jakoś nie mogę przekonać się do abonamentu.

Alinko, zależy co komu pasuje. Jakbym była sama, to bym se miala fona na kartę i internet mobilny by mi wystarczył. A jak się pod domowe wifi 3 osoby podłaczą z laptopami, to nawiększy pakiet migiem się wykorzysta. I tak zostałam abonentką najpierw internetu stacjonarnego i telefonu i wzięłam do tego "komórkie" :) .Mając to wszystko w Orange Open to jest cenowo ok, bo jest comiesięczna zniżka. Mieszkam dość blisko centrali, to i jakość netu mam dobrą. Raz mi tylko router się spalił, jak piorun pierdyknął w pobliskie pole, ale nazajutrz przyjechali technicy z nową skrzynką :)
03 sierpnia 2016 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Brzozahej

Witajcie - dawno sie nie odzywalaam n udaslo mi sie dojechac i wrocic z de:) w miedzyczasie i teraz odpoczac.

Ale niesetty czas wracac do de - i tu jest sprawa ktorej nie potrafie ogranac roznawialam z niemieckim posrednikiem polska firma rodzina.... nie da rady by byl dostep do telefonu stacjonarnego do Polski - w moim przypadku to wazne
bo osoba ta jest chora i nie moze z kompa korzsyac. Ja nie moge zrezygnowac z wyjazdu do de a problem z kontaktem bedzie....

co robic......

.Mam w lycamobile.... ....telefon na kartę........polską ...są w kioskach i na stacjach......kosztuje 5 zl lub 10 ale tyle masz  już i na tej karcie do wygadania.......taką kartę kupujesz dla osoby w polsce też i ta osoba do ciebie ma za darmo......., a ty będąc w niemczech....odbierasz też za darmo bo już od dawna nie masz romingu......natomiast jeśli ty dzwonisz do innych sieci to masz po 0,29 za min......również z innych sieci komórkowych i stacjonarnych odbierasz za darmo, a oni płacą tak jak w Polsce. Np. mój syn ma pleya i rozmowy do wszystkich....wiec jak do mnie dzwoni to on nic nie ołaci i ja też nie...
masz duzy wybór.....
04 sierpnia 2016 09:37
bardzo dzieki za odpowiedzi tylko nasuwa mi sie pytanie odnosnie rejestracji numeru jesli chodzi o ta nowa ustawe - lyka nie zarejestruje bo mi powiedziano ze jedynie przez neta - a wogole to nie mozna z nikim pogadadc tak jak w innych sieciach - i powiedziano mi ze polska lyka zbankrutowala - to info od osoby pracujacej w orange. nie wiem na ile prawdy a jak dzwonie z komorki na stacjonarne z niemieckiej lyka to ile wychodzi?
04 sierpnia 2016 16:08
kasia63

Kupić tej chorej osobie w PL polski starter do LYCA MOBILE i sobie taki sam w D ibedziesz mogła zupełnie za friko gadac do oporu:)
www.lycamobile.pl -są wersje strony i po polsku i po niemiecku:)

Kasiu,  ja troszkę z innym pytaniem: pisałaś niedawno o tym, że w Lycamobile nie ma już opłaty 15 centów za połączenie, tylko płaci się za minutę 1 cent na komórki i stacjonarne. Dlaczego u mnie nie działa, wysłałam tego sms-a SPAR na podany numer i dalej zżera mi 15 centów za połączenie. Czy przyczyną może być fakt, że dawno temu (w ubiegłym roku) doładowywałam konto? Przepraszam, że  w nieodpowiednim wątku, ale nie mogę znaleźć tego z Lycamobile.
04 sierpnia 2016 18:45 / 1 osobie podoba się ten post
ewal8

Kasiu,  ja troszkę z innym pytaniem: pisałaś niedawno o tym, że w Lycamobile nie ma już opłaty 15 centów za połączenie, tylko płaci się za minutę 1 cent na komórki i stacjonarne. Dlaczego u mnie nie działa, wysłałam tego sms-a SPAR na podany numer i dalej zżera mi 15 centów za połączenie. Czy przyczyną może być fakt, że dawno temu (w ubiegłym roku) doładowywałam konto? Przepraszam, że  w nieodpowiednim wątku, ale nie mogę znaleźć tego z Lycamobile.

Nie ,nie pisałam,że te 15 centów pobiera za połączenie iże jeśli chodzi o dzwonienie na stacjonarne to się pogorszyło,bo wczesniej było tak,że pobierało tylko te 15centów a gadac można było do oporu a teraz i za poł.pobiera i 1 cent za minutę.Więc nie ma juz róznicy w kosztach czy to na stacjonarny czy na komórke jest tak samo.To po wysłaniu SPAR.Jak sie nie wyśle to stawki są wyższe.Zobacz na strone Lycy.
04 sierpnia 2016 19:42
Brzozahej

bardzo dzieki za odpowiedzi tylko nasuwa mi sie pytanie odnosnie rejestracji numeru jesli chodzi o ta nowa ustawe - lyka nie zarejestruje bo mi powiedziano ze jedynie przez neta - a wogole to nie mozna z nikim pogadadc tak jak w innych sieciach - i powiedziano mi ze polska lyka zbankrutowala - to info od osoby pracujacej w orange. nie wiem na ile prawdy a jak dzwonie z komorki na stacjonarne z niemieckiej lyka to ile wychodzi?

użwam tylko i wyłącznie POLSKIEJ lyca i teraz też........nie muszę jeszcze rejestrować......lyca to jest sieć miedzynarodowa.......miałam niemiecką i zrezygnowałam .......bo tam trzeba pilnwać tych stawek i te SPAR.... 
trzeba też pilnować stawek jeśli jesteś w DE i dzwoniśz na polską LYCA..... bo czasami jest za darmo a czasami płacisz 10 gr.... ale jeśli ten ktoś kto do ciebie będzie dzwonił z Polski ze Lyca...to na 100 % ty i on wszystko macie za darmo.....
Jestem z tego rozwiązania zadowolona na 100%.....bo będąc w DE moje doładowanie 20zł starcza na 6 tygodni.......w Polsce kupuję pakiet darmowych rozmów do wszyskich sieci i internet w tym.......i gadam dowoli........jadąc do DE pakietu nie odnawiam.
Miałam w orange i ten sam nr przenisłam do lyca.....nie mam też głupich sms....,że coś wygrałam czy jak.....
04 sierpnia 2016 19:43
kasia63

Nie ,nie pisałam,że te 15 centów pobiera za połączenie iże jeśli chodzi o dzwonienie na stacjonarne to się pogorszyło,bo wczesniej było tak,że pobierało tylko te 15centów a gadac można było do oporu a teraz i za poł.pobiera i 1 cent za minutę.Więc nie ma juz róznicy w kosztach czy to na stacjonarny czy na komórke jest tak samo.To po wysłaniu SPAR.Jak sie nie wyśle to stawki są wyższe.Zobacz na strone Lycy.

Przepraszam Kasiu, musiałam czegoś nie doczytać albo źle zinterpretowałam   Dziękuję za wyjaśnienie  :)
04 sierpnia 2016 19:46
ewal8

Przepraszam Kasiu, musiałam czegoś nie doczytać albo źle zinterpretowałam :-(  Dziękuję za wyjaśnienie  :)

Się nie gniewam,gdzieżbym śmiała:):):)
14 października 2016 19:14 / 6 osobom podoba się ten post
Podpisałam dzisiaj umowę z T Mobile na dwa lata .
I teraz, Gdy jestem w Polsce, mam nieograniczone rozmowy na wszystkie komórki i stacjonarne w Polsce oraz sms i mms oraz 5 G. internetu.
Natomiast gdy jestem w Niemczech lub w innych krajach ze strefy T mobile, w tym np. też Austria, to mam w ramach abonamentu nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci w Polsce i również w Niemczech (zarówno komórki jak i stacjonarne). W ramach abonamentu są też nieograniczone sms i mms, oraz, gdy ktoś do mnie dzwoni z Polski, to nie płacę za odebranie połączenia ani za odczytanie sms. W Niemczech dodatkowo dostaję 1 G internetu. Po wykorzystaniu limitu nie płacę za internet, tylko on mi się blokuje, więc nie poniosę wyższych kosztów, chyba, że dokupię sobie pakiet.
Abonament wynosi 59.90 bez telefonu. Z telefonem jest o 20 zł wyższy.
Tak napisałam, może komuś się przyda.
Ja cieszę się bardzo, bo to oznacza koszt 60 zł dla mnie na miesiąc i rezygnację z niemieckiej sieci, a ponieważ ja dużo rozmawiałam, to wykupowałam pakiet w Lebarze za ok. 40 E. miesięcznie i do tego miałam i tak polską komórkę, którą też opłacałam. Do tego dochodziły koszty sms, więc (jak dla mnie), rachunki przekraczały w przeliczeniu na złotówki, 250zł