Formy kontaktu z Polską

29 sierpnia 2015 18:13
wichurra

A wystarczyło zamówić flatrate do Polski za 4 euro miesięcznie i opiekunka by rozmawiała do woli, a babcia zaoszczędziła 696 euro:)
Ale opiekunka też nieodpowiedzialna. Może zrozumiała, ze ma godzinę dziennie darmowych rozmów. 

To Luksemburg-tam też mają Flatt?Bo w CH,np. nie ma nic takiego:(
29 sierpnia 2015 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
To nie wiedziałam, że to Luksemburg. Zaraz poszukam, czy mają:)
29 sierpnia 2015 18:17 / 1 osobie podoba się ten post
Caluchną godzinę na miesiąc ???....nie ma to tamto - łaskawi państwo , całe dwie minuty na dzień
29 sierpnia 2015 18:25 / 1 osobie podoba się ten post
Po pobieżnym zapoznaniu się ze sprawą znalazłam w Luksemburgu ofertę sieci Tango - http://www.tango.lu/page.php?url=privatkunden/festnetztelefonie/optionen/tangomycountry Za 10,50 euro można rozmawiać codziennie przez 15 minut z wybranym krajem (tylko jeden kraj do wyboru w tym pakiecie). Każda kolejna minuta poza te 15 minut kosztuje 0,0610€ Więc coś tam jednak jest.  Aha - tylko nie wiadomo, czy Polska wchodzi w skład tych krajów, bo jej nie wyszczególnili. 
 
 
29 sierpnia 2015 18:31
Jeszcze można wykupić w Polsce pakiet na wolne rozmowy do Niemiec, stacjonarny tu i tam potrzebny.
01 września 2015 11:06
kasia63

Trafiła się nieodpowiedzialna osoba lub niepoinformowana właściwie skoro tyle wydzwoniła.Wstyd żaden bo za poprzedniczkę ,obcą się nie odpowiada .A teksty do PDP typu "brak telefonu ,brak kłopotów" po pierwsze trąci lizusostwem a po drugie robisz "pod górkę " następnej zmienniczce....Nie każda ma aplikacje itp.To ,że Ty nie korzystasz nie znaczy ,że następna nie będzie potrzebowała-trzeba myśleć!Nie tylko o sobie!
Osobiscie mam LycaMobile z taniutką opcją do PL i na komórki i na domowe ,ale nigdy bym nie powiedziała na szteli ,że mi niepotrzebny telefon!!!!Telefon zawsze potrzebny i to żaden luksus jest w 21 wieku:)

ja chcialabym sie zapytac o mozliwoscv  lycamobile bylam na stacji benzynowej tam starter jest za 15 e
 mowili cos o tym ze trzeba to zameldowac przez neta ale patanie na adres polski czy niemiecki

druga sprawa jak jestem w polsce to musze doladowywac ten niemiecki telefon  czy tylko jak jest potrzebny w de  - i rozumiem ze najtaniej dzwonic na stacjonarne do polski

Tez bym tego nie powiedziala poniewaz telefon jest bardzo wazny. a nie kazdy ma mozliwosc korzystania ze skypa

01 września 2015 11:23
Brzozahej

ja chcialabym sie zapytac o mozliwoscv  lycamobile bylam na stacji benzynowej tam starter jest za 15 e
 mowili cos o tym ze trzeba to zameldowac przez neta ale patanie na adres polski czy niemiecki

druga sprawa jak jestem w polsce to musze doladowywac ten niemiecki telefon  czy tylko jak jest potrzebny w de  - i rozumiem ze najtaniej dzwonic na stacjonarne do polski

Tez bym tego nie powiedziala poniewaz telefon jest bardzo wazny. a nie kazdy ma mozliwosc korzystania ze skypa

http://www.lycamobile.de/po/

To strona niemieckiej Lycy-wszystkie info po polsku.Możesz sobie na niemiecki adres zamówić darmowy starter.Jak jestes w PL nie musisz doładowywac.W PL tez można polski starter kupić i masz z tą osobą jak Ty jestes w D gadanie za darmo:)Niemieckiej sie nie rejestruje,może teraz ,ja mam juz trochę i nie rejestrowałam.Jest opcja SPAR na nr 2525 i wtedy na stacjonarne masz tylko 15 centów za połaczenie a gadasz bez limitu,na komórki tak samo z tym że minuta 1cent.Zeszta postudiuj sobie na stronie ,tam wsio jest.:)
01 września 2015 14:17
kasia63

http://www.lycamobile.de/po/

To strona niemieckiej Lycy-wszystkie info po polsku.Możesz sobie na niemiecki adres zamówić darmowy starter.Jak jestes w PL nie musisz doładowywac.W PL tez można polski starter kupić i masz z tą osobą jak Ty jestes w D gadanie za darmo:)Niemieckiej sie nie rejestruje,może teraz ,ja mam juz trochę i nie rejestrowałam.Jest opcja SPAR na nr 2525 i wtedy na stacjonarne masz tylko 15 centów za połaczenie a gadasz bez limitu,na komórki tak samo z tym że minuta 1cent.Zeszta postudiuj sobie na stronie ,tam wsio jest.:)

dzieki bardzo....
01 września 2015 14:37
Brzozahej

ja chcialabym sie zapytac o mozliwoscv  lycamobile bylam na stacji benzynowej tam starter jest za 15 e
 mowili cos o tym ze trzeba to zameldowac przez neta ale patanie na adres polski czy niemiecki

druga sprawa jak jestem w polsce to musze doladowywac ten niemiecki telefon  czy tylko jak jest potrzebny w de  - i rozumiem ze najtaniej dzwonic na stacjonarne do polski

Tez bym tego nie powiedziala poniewaz telefon jest bardzo wazny. a nie kazdy ma mozliwosc korzystania ze skypa

Tez mam Lyce tylko mi zamówiła córka babci i ona zarejestrowała na siebie w DE. Ale to było ze 3-y lata temu
01 września 2015 16:25 / 1 osobie podoba się ten post
Witaj nie musisz przez inernet w pakiecie jest nr tel i zadzwoń mówią tam po polsku ja też mam i jestem zadowolona sama sobie poradziłam pozdrawiam .
01 września 2015 23:44 / 3 osobom podoba się ten post
Brzozahej

dzieki bardzo....

Jestem świeżutką posiadaczką Lebary,ponieważ Lyca wcale nie przyszla . Zamówiłam przez internet obie i tylko Lebara doszla po 10 dniach. Karta była całkiem bezpłatna,a na koncie jest 8,50 € na start. Kartę koniecznie musisz zarejestrować. Najszybciej zrobisz to przez telefon. Dzwonisz pod podany numer tel.wybierasz menu w języku polskim,odzywa się konsultant w języku polskim,mówisz że chcesz zarejestrowac karte,podajesz adres,date urodzenia,imie i nazwisko. Po tych czynnościach musisz wyłączyć i włączyć telefon. Nie ma ograniczeń co do doładowywania konta,jak ci się skonczą pieniądze,kupujesz doładowanie za 10,15....€ i doładowujesz identycznie jak polską kartę.
03 sierpnia 2016 17:27
Witajcie - dawno sie nie odzywalaam n udaslo mi sie dojechac i wrocic z de:) w miedzyczasie i teraz odpoczac.

Ale niesetty czas wracac do de - i tu jest sprawa ktorej nie potrafie ogranac roznawialam z niemieckim posrednikiem polska firma rodzina.... nie da rady by byl dostep do telefonu stacjonarnego do Polski - w moim przypadku to wazne
bo osoba ta jest chora i nie moze z kompa korzsyac. Ja nie moge zrezygnowac z wyjazdu do de a problem z kontaktem bedzie....

co robic......
03 sierpnia 2016 17:57
Brzozahej

Witajcie - dawno sie nie odzywalaam n udaslo mi sie dojechac i wrocic z de:) w miedzyczasie i teraz odpoczac.

Ale niesetty czas wracac do de - i tu jest sprawa ktorej nie potrafie ogranac roznawialam z niemieckim posrednikiem polska firma rodzina.... nie da rady by byl dostep do telefonu stacjonarnego do Polski - w moim przypadku to wazne
bo osoba ta jest chora i nie moze z kompa korzsyac. Ja nie moge zrezygnowac z wyjazdu do de a problem z kontaktem bedzie....

co robic......

Ja mam ten sam problem i korzystam z telefonu komórkowego. Mam telefon w Plusie, włączony roaming i co dwa tygodnie za 9 pln  uruchamiam usługę " Rozmawiaj jak w kraju", dzięki której minuta rozmowy kosztuje mnie 0,29 gr czyli tak naprawdę taniej niż w pl. W Polsce   mam niezmienioną taryfę i za minutę płacę 0,33 pln. Czasem głową muru nie przebijesz. Jak trafisz na beton to umarł w butach.
03 sierpnia 2016 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mam w Play.....ten kto z Polski dzwoni nic nie placi a ja 5 gr za jedna minute........moze tak
03 sierpnia 2016 18:10 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

Ja mam w Play.....ten kto z Polski dzwoni nic nie placi a ja 5 gr za jedna minute........moze tak

Babko, to jest jakiś pakiet, czy co?