Jak długo czeka się na pierwszy wyjazd?

27 października 2012 11:28

Rany, jesli ktoras z Was jest gotowa wyjechac w ten poniedzialek na okres do 4 stycznia - prosze o pilny kontakt. Potrzebny niemiecki jako taki, reszte powiem, bardzo pilne, pani, ktora tam jest wyjezdza we wtorek bo ... nie umie gotowac dla 1 babci i siebie !!!!
Panie Moderatorze nasz kochany - prosze o przymkniecie oka, sprawa jest pilna i kompromitujaca nasza profesje !


Pani droga Emilio moja kochana - przymknę, je ze wstydem, zmięknąwszy od owej prośby. Zapewniając jednocześnie, że przymykam oko częściej niż się Pani zdaje i prosząc uniżenie o nie przeginanie. Oraz - wbrew plotkom, nie jest to u mnie objaw "leniwej powieki". ;-) Co z kolei kompromituje moją profesję. Moderator

27 października 2012 11:28
no to ja tak tez mam podpisalam nauke niemieckiego i zobowiazanie niby na prace od nich wiec za bardzo nie szukalam bo to jednak jakas tam umowa al;e widze ze z nimi raczej nie wyjade wiec rozpoczynam szukanie na wlasna reke wiec szukajmy do skutku
27 października 2012 11:31
Emilio podaje moj e mail (usunięto ze względów bezpieczeństwa) napisz cos wiecej o tej ofercie
27 października 2012 11:41
Kasia1970 w moim profilu masz wszelkie namiary, podaj na maila lub tu jesli masz - numer stacjonarny - zadzwonie, w postach nie mozna podawac adresow mailowych !
27 października 2012 11:47
Emilio napisalam ci eske na komorke z moim emailem czekam na odpowiedz
27 października 2012 11:49
A ja stacjonarny na e-maila napisalam ci Emilio:)
27 października 2012 12:26
Kocinek: napisalam Ci maila - podoba mi sie Twoja reakcja !!!

kasia1970 - tez napisalam.
27 października 2012 13:00

Panie Moderatorze kochany! Bardzo dziekuje, wiem, jak to jest, ale i sytuacja pilna i powod byl taki bardziej "nie z tej bajki" - tego zadna agencja nie jest w stanie sprawdzic, ani tolerowac ...


 


Emilio najdroższa. Staram się być elastyczny i tylko ze względu na Twój staż na forum i moją sympatię do Twojej osoby to pozostawiłem - w ramach (podkreślam!) bardzo wyjątkowej sytuacji o której pisałaś. Ale mam nadzieję że to się nie powtórzy, bo nie muszę mówić, co by się działo na forum, jakbym takie akcje przepuszczał wiecznie? Pamiętaj, że za forum odpowiadam ja i uszanuj to proszę. Moderator

27 października 2012 13:56
Emilia a co trzeba tam gotowac ??? np . kotlet mielony+kartofel+salatka?? czy to wystarczy??
27 października 2012 14:20
Emilio wszystko zalatwione, rozmaialam z Pania na miejscu i szefowa, w poniedzialek jade:) Dziekuje slicznie:)***** cmokkkkk
27 października 2012 14:30
szkoda ze mi sie nie udalo ale jak juz tak sie zaangazowalas kocinek to ja odpuscilam
27 października 2012 14:33
Hmm, Kocinek zareagowala blyskawicznie, to jest to pozytywne nastawienie, ktore jest bardzo wazne w zyciu.

27 października 2012 14:37
ja tez ale nie lubie sie komus wcinac nie mam takiego charakteru poprostu
27 października 2012 14:41
hmmm Emilia pisala do all, do Ciebie, Dagmary i innych, wiec nie wiem po co te podteksty? Zalezy mi na pracy i juz
27 października 2012 14:42
ale to nie zlosliwosc szczerze GRATULUJE I ZYCZE POWODZENIa !!!