Psy, koty i inne nasze zwierzaki

10 października 2019 20:26
Co zrobić żeby dodać tekst w tym samym poście?
10 października 2019 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Co zrobić żeby dodać tekst w tym samym poście?

Najpierw napisz, a potem dodaj zdjęcie, albo edytuj post, ale możesz tylko swój oststni post edytować, dopuki nikt pod nim nic nie napisze.
 
10 października 2019 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Słodki rozrabiaka
 
11 października 2019 07:48 / 4 osobom podoba się ten post
Evvex

Jaka fajna kuleczka 
11 października 2019 08:32 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Fajny Ptyś. Tak mi się kojarzy ze słodkim jakims kremowym wypiekiem, bo szczeniaczek chwyta za serce. Jak podrosnie to Yoris bedzie jak znalazł.
Swojego tez jak był smarkaczem przechrzciłam z Jordana na Kajtka, ale tak już został i chyba słusznie 
11 października 2019 11:02 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Fajny Ptyś. Tak mi się kojarzy ze słodkim jakims kremowym wypiekiem, bo szczeniaczek chwyta za serce. Jak podrosnie to Yoris bedzie jak znalazł.
Swojego tez jak był smarkaczem przechrzciłam z Jordana na Kajtka, ale tak już został i chyba słusznie :-)

Ale słodziak 
11 października 2019 14:51 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Fajny Ptyś. Tak mi się kojarzy ze słodkim jakims kremowym wypiekiem, bo szczeniaczek chwyta za serce. Jak podrosnie to Yoris bedzie jak znalazł.
Swojego tez jak był smarkaczem przechrzciłam z Jordana na Kajtka, ale tak już został i chyba słusznie :-)

Jeszcze nie widzialam wypieku w futrze 
11 października 2019 15:45 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jeszcze nie widzialam wypieku w futrze :smiech2::smiech2:

A ciacho? 
11 października 2019 15:51 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A ciacho? 

Ciacho to widzialam, nawet jedno mam w domu 
20 października 2019 08:14 / 1 osobie podoba się ten post
Mamy zmartwienie, nasza  pieska  źle  się  czuje .Wczorajsza  wizyta  u weta jak narazie nie wiele pomogła. Ustały wymioty , jest jednak smutna .Zawsze poranek zaczynał się od zaglądania w oczy a dzisiaj  leży na swojej podusi  i odpoczywa . Jeszcze dzisiaj ma głodówka do picia też się nie garnie .Serce i pęka. To rasa wybitnie zabawowe  zawsze czegoś szukała żeby przynieść i zmusić kogos  do współuczestnictwa .Chodzi na długie spacery, może coś znalazła i zjadła? W domu dostaje pożywienie pod kontrolą  .
20 października 2019 09:01 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mamy zmartwienie, nasza  pieska :-) źle  się  czuje .Wczorajsza  wizyta  u weta jak narazie nie wiele pomogła. Ustały wymioty , jest jednak smutna .Zawsze poranek zaczynał się od zaglądania w oczy a dzisiaj  leży na swojej podusi  i odpoczywa . Jeszcze dzisiaj ma głodówka do picia też się nie garnie .Serce i pęka. To rasa wybitnie zabawowe :-) zawsze czegoś szukała żeby przynieść i zmusić kogos  do współuczestnictwa .Chodzi na długie spacery, może coś znalazła i zjadła? W domu dostaje pożywienie pod kontrolą  .

21 października 2019 13:42 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Jaki puchatek 
02 listopada 2019 12:50 / 2 osobom podoba się ten post
Ona już też na mnie czeka, ale teraz siesta
03 listopada 2019 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
22 listopada 2019 17:34 / 4 osobom podoba się ten post
Tak mam 2 koty On  i Ona 
On staruszek  z fochami, 
Ona  młodziutka i zadziorna
Tak myślę że dobrali się znakomicie z moim trzecim kotem w głowie