Czy Niemcy rzeczywiście tak nas postrzegają?

06 marca 2015 20:05
Lawenda

Amelko, bez seksu nie byłoby nikogo, kto by takie rzeczy, jak dom, samochód i pieniądze stworzył, bo ludzkości by nie było.
Żeby były pieniążki, to najpierw musi być człowiek, a bez seksu człowiek się nie urodzi.
Nie...najpierw seks, potem kasa. :)

Nie, najpierw slub, a potem kasa )
06 marca 2015 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Widzisz, sadzenie a prawda to sa zupelnie dwie odmienne instytucje .-))
Jedni pracuja dla pieniedzy, drudzy dla dzieci, ktos trzeci utrzymuje meza, a ktos inny jeszcze zakupil 2 metrowy materac,  upychajac w niego zarobione dudki.
A wszyscy mysla-nie wylaczajac Niemcow - ze on taki biedny jest.:-))

Z tym sie rowniez zgadzam .Doskonale o tym wiem.Niemcy jednak mysla ze biedne jestesmy,a czesto wcale tak nie jest.)))
06 marca 2015 20:08
amelka

Tak, zgadzam sie, ale sam seks bez kasy do samych nieszczesc prowadzic moze.
Wsrod mnostawa popularno-naukowych ksiazek u mojego Pdp wyszukalam takze te, w ktorych mozna poczytac - i obejrzec - o dzieciach
ulicy np. w Brazylii czy na Kubie. Sam tylko niekontrolowany seks jest przyczyna ludzkich nieszczesc. Bez pieniedzy we wspolczesnym swiecie nie przezyjesz.

  Ameryka Poludniowa zgoda, czesc Karaibow rowniez... ale nie Kuba!!! Rezim F.Castro niue pozwala do dnia dzisiejszego na prostytucje w ogole, nie mowiac o dzieciach!!!
06 marca 2015 20:13 / 2 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Jestem tutaj 5tydzień i babcia dzisiaj dokonała odkrycia na miare Nobla-że ja potrafie obsługiwać odkurzacz......to wychodzi na to że przez ten cały albo odkurzacz sam się uruchamiał albo ja byłam nie widzialna.......

Kocham takie wpisy i dystans z poczuciem humoru, którego dzięki wam doświadczam i którego się uczę:). Dziękuję ci Kasiu:).
06 marca 2015 20:23
kika1

  Ameryka Poludniowa zgoda, czesc Karaibow rowniez... ale nie Kuba!!! Rezim F.Castro niue pozwala do dnia dzisiejszego na prostytucje w ogole, nie mowiac o dzieciach!!!

Kika, poszlam sprawdzic, bo dzisiaj dosc duzo poczytalam i ogladalam, wiec pomyslalam, ze pomylke zrobilam.
Tak, na Kubie. Sa nawet umieszczone fotografie sniadych dzieci, lezacych pod jakims betonowym mostem.
A na sasiednim zdjeciu widac pod murem obok ulicy, lezace kobiety i dzieci. W tym podpis, ze noworodek ma 3 tygodnie, a jego matka to 14 latka. ojciec niestety uciekl.
A z prostytutkami kubanskimi mozna przeczytac wywiady. jest ich mnostwo i w roznym wieku.
marza o obcokrajowcu, ktory kupi im mydlo, zy ladne rajstopy.
Rezim i zakazy to jedno, a zycie i realia-to drugie.
06 marca 2015 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
Noooo tak, z opiekunki i niewolnicy zeszło wam na prostytutki. Nie za daleki dryf forumowy? :D
 
06 marca 2015 20:30
amelka

Kika, poszlam sprawdzic, bo dzisiaj dosc duzo poczytalam i ogladalam, wiec pomyslalam, ze pomylke zrobilam.
Tak, na Kubie. Sa nawet umieszczone fotografie sniadych dzieci, lezacych pod jakims betonowym mostem.
A na sasiednim zdjeciu widac pod murem obok ulicy, lezace kobiety i dzieci. W tym podpis, ze noworodek ma 3 tygodnie, a jego matka to 14 latka. ojciec niestety uciekl.
A z prostytutkami kubanskimi mozna przeczytac wywiady. jest ich mnostwo i w roznym wieku.
marza o obcokrajowcu, ktory kupi im mydlo, zy ladne rajstopy.
Rezim i zakazy to jedno, a zycie i realia-to drugie.

Podobnie bylo u nas przed 1989 r. niby zabronione ale na obrzezach rozwijala sie cicha prostytucja genialnie. Niemcy na montazach w Polsce mile wspominaja uslugi Polek!!! W kazdym kraju patologie znalesc mozna. Bylam na Kubie, podrozowalam wzdluz i wszez, dzieci na ulicach nie widac, chyba, ze takie w mundurkach wracajace ze szkoly!!!
 
Amelko, nie zawsze nalezy wierzyc uogolniajacym informacjom:)))
06 marca 2015 20:32 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Noooo tak, z opiekunki i niewolnicy zeszło wam na prostytutki. Nie za daleki dryf forumowy? :D
 

Bo my opiekunki szeroki swiatopoglad mamy, i jak zaczniemy o czyms dyskutowac, to nawet i na prostytutkach stanac moze )
06 marca 2015 20:34
kika1

Podobnie bylo u nas przed 1989 r. niby zabronione ale na obrzezach rozwijala sie cicha prostytucja genialnie. Niemcy na montazach w Polsce mile wspominaja uslugi Polek!!! W kazdym kraju patologie znalesc mozna. Bylam na Kubie, podrozowalam wzdluz i wszez, dzieci na ulicach nie widac, chyba, ze takie w mundurkach wracajace ze szkoly!!!
 
Amelko, nie zawsze nalezy wierzyc uogolniajacym informacjom:)))

Pytanie Kika, swobodnie podrozowalas po tej Kubie, czy tez pod czyims nadzorem?
06 marca 2015 20:35
amelka

Pytanie Kika, swobodnie podrozowalas po tej Kubie, czy tez pod czyims nadzorem?

Wg mojej oceny swobodnie tak, jak obecnie na Ukrainie:)
06 marca 2015 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

Noooo tak, z opiekunki i niewolnicy zeszło wam na prostytutki. Nie za daleki dryf forumowy? :D
 

   Lawendo:)  slowo niewolnica i prostytucja moge polaczyc, otoz jest to dzialalnosc przestepcza, ktora rozwija sie najszybciej na swiecie!!!  
Lawendo lubie Twoje poczucie humoru;)
Dyskusjia o niewolnictwie i prostytucji z mojej strony jest nie na miejscu:)))
06 marca 2015 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Wg mojej oceny swobodnie tak, jak obecnie na Ukrainie:)

Pojade sprawdzic )
Wiem, ze bieda tam i puste haki w sklepach miesnych. Podobnie jak u nas za dawnych czasow..-))
Mundurki i ten blichtr jest tylko na pokaz. To bardzo piekny i ubogi kraj.
Kilka lat temu widzialam reportaz o zyciu i biedzie na Kubie z ukrytej kamery.
A turystyka byla kontrolowana, tzn., zwiedzajacy ten kraj wozeni wylacznie w miejsca, ktore zobaczyc mogli.
Pamietam prawie puste ullice, bez aut i opustoszale, wybudowane przez panstwo bloki mieszkalne. Ludzie nie mieli kasy, aby placic za media.
Opustoszale cale miasta.
No ale coz, ja dopiero zamierzam pojechac na Kube.
Byc moze to wszystko, co widzialam i pamietam to byl blef jedynie.
06 marca 2015 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

   Lawendo:)  slowo niewolnica i prostytucja moge polaczyc, otoz jest to dzialalnosc przestepcza, ktora rozwija sie najszybciej na swiecie!!!  
Lawendo lubie Twoje poczucie humoru;)
Dyskusjia o niewolnictwie i prostytucji z mojej strony jest nie na miejscu:)))

A wiesz, kika,że masz rację. Tak na dobrą sprawę prostytucja to forma niewolnictwa, a może raczej zniewolenia, bo to drobny niuans, który czyni sporą różnicę.
 
 
06 marca 2015 20:53 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda

Noooo tak, z opiekunki i niewolnicy zeszło wam na prostytutki. Nie za daleki dryf forumowy? :D
 

Oczka przymroz;) kolysanke 'Ci zaspiewam...
 
Idzie niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd, gwiazdy błyszczą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały, zobaczyły i nie chciały dalej spać, kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać. Gwiazdki nie są do zabawy, bo by nocka była zła, hej, usłyszy kot kulawy, cicho bądźcie aaa...
 
06 marca 2015 20:55
kika1

Oczka przymroz;) kolysanke 'Ci zaspiewam...
 
Idzie niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd, gwiazdy błyszczą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały, zobaczyły i nie chciały dalej spać, kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać. Gwiazdki nie są do zabawy, bo by nocka była zła, hej, usłyszy kot kulawy, cicho bądźcie aaa...
 

Przymrużyłam, bo bez okularów czytam. :D
Na łbie mam aktualnie ekologiczną farbę do włosów i nie chcę zafarbować swoich drogocennych okularów z Rossmana za 5 euro.