Wynagrodzenie

26 listopada 2012 16:49
chcialam sie dowiedziec  co mam robic  jak pracuje przez agencje polska i zwrocilam sie z prosba o pare groszy zaliczki  to agencja nieche wyplacic  motywujac tym ze rodzina nie zaplacila  w ktorej pracowalam poprzednio.czy jest to mozliwe?mnie sie wydaje ze agencje biora z gory pieniadze od rodzin ,teraz niewiem kto kreci
26 listopada 2012 16:57
Ostatno jak byłam w pracy-to rodzina nie płaciła z góry,ja bedac u nich od 01.10-widziałam rachunek za mnie i on przyszedł dopiero 30.10-wiec w mojej firmie nie biora pieniedzy od rodzin z góry,jak jest w innych to nie wiem
26 listopada 2012 18:00
u mnie tez rodzina nie placi z gory ale zaliczka to jest dobra wola agencji a po za tym nawet jak rodzina nie zaplacila to tez nie Twoj problem
26 listopada 2012 18:28
tez nie tak wydaje,ja z rodzina umowy niemam tylko z nimi,ze nie potrafia pieniedzy sciagnac to juz niemoj problem ,to jak przyjdzie do wyplaty to bedzie to samo?to sa jakies zarty
26 listopada 2012 22:30
Moja rodzina płaci z góry i mnie po 15 dniach płaci firma!! Zaliczkę powinnaś dostać a jak nie to kiepska jest firma.
26 listopada 2012 22:42
bez wzgledu czy rodzina płaci z góry czy nie..to nie istotne-umowe masz z firma i to firma daje ci wypłate-zaliczka to juz ich decyzja,moga dac a nie musza-kwestia dogadania sie.powodzenia
27 listopada 2012 08:09
Kwiatek - nic nie powinnaś. We wszystkich firmach i miejscach pracy jest tak, że "możesz", ale nie musisz.
27 listopada 2012 12:50
w tej agencji pierwszy raz pracuje,przepracowalam miesiac wczesniej mowili mi w agencji ze zaden problem z zaliczkom a nagle jest problem
27 listopada 2012 12:54
Poziomka - przepraszam, czy mozesz tak jakos jasniej napisac? Nie wiem, czy dobrze rozumiem, przepracowalas pazdziernik i nie masz jeszcze zaplacone? Teraz jest koniec listopada i chcialabys zaliczke na konto listopadowej pensji? Jaki masz termin wyplaty w umowie?

Ogolnie - zaliczki to tylko dobra wola danej agencji.
27 listopada 2012 12:59
nie,nie,chodzi mi o ten miesiac,jeszcze 3 dni brakuje do konca
27 listopada 2012 13:23
No to - niestety - wola agencji tylko ... Ale musze powiedziec, ze nie mialam takich problemow z moimi agencjami ...
27 listopada 2012 13:26
ja w poprzedniej tez nie dlatego mnie to zdziwilo
31 lipca 2014 12:28
poziomka

chcialam sie dowiedziec  co mam robic  jak pracuje przez agencje polska i zwrocilam sie z prosba o pare groszy zaliczki  to agencja nieche wyplacic  motywujac tym ze rodzina nie zaplacila  w ktorej pracowalam poprzednio.czy jest to mozliwe?mnie sie wydaje ze agencje biora z gory pieniadze od rodzin ,teraz niewiem kto kreci

Ja nie mam żadnego problemu z zaliczką.Mi mówią że zwyczajnie to będzie odliczone od wypłaty i tyle.
31 lipca 2014 12:35 / 7 osobom podoba się ten post
Junona_S

Ja nie mam żadnego problemu z zaliczką.Mi mówią że zwyczajnie to będzie odliczone od wypłaty i tyle.

A ja tobie i wszystki zycze aby nie trzeba bylo brac jakis zaliczek.Stancie "na finansowe nogi" to jak wyskoczy jakas dziura w budzecie domowym to tylko zrobicie przelew z konta.Z calego serca życze
31 lipca 2014 12:42
ORIM

A ja tobie i wszystki zycze aby nie trzeba bylo brac jakis zaliczek.Stancie "na finansowe nogi" to jak wyskoczy jakas dziura w budzecie domowym to tylko zrobicie przelew z konta.Z calego serca życze

Spokojnie ORIM :) nie za drugim wyjazdem :) :P