Wynagrodzenie

02 sierpnia 2014 16:18 / 1 osobie podoba się ten post
wlasnie wrocilam z zakupow w Trier,i co i znowu wydalam pieniadze,cale szczescie ze nie az tak duzo.Kupilam sobie letnie spodnie alladfynki i corce tez i wlazlam do Wileroya gdzie kupilam 2 talerze za 45 eraskow(mam nadzieje ze corcia odda za nie).Stwierdzilam ze szybko robie wypad,bo wszedzie sa wyprzedaze,wiec mogloby sie zle dla mnie skonczyc.Same wycieczki kosztowaly mnie niezle kasy.
02 sierpnia 2014 16:21 / 1 osobie podoba się ten post
mozah aM

Uzbierasz przy takim podejściu na pewno. Mam koleżankę , też opiekunkę w DE . Po kilku latach pracy uzbierała na miłe mieszkanko w swojej miejscowości . Rozwiodła się , ex nie ma nic do jej nowego gniazdka a swoją część poprzedniego mieszkania przepisała na syna. Taki miała plan i udało jej  się go zrealizować .

Tez mam nowy pomysł - ale pewnie w innym topiku napisze.Co robimy z gotowka.......... Nie wiem jeszcze czy mi wyjdzie,ale jak jak coś postanowie to nie ma mocnych na mnie :)
02 sierpnia 2014 16:23 / 5 osobom podoba się ten post
mozah aM

Uzbierasz przy takim podejściu na pewno. Mam koleżankę , też opiekunkę w DE . Po kilku latach pracy uzbierała na miłe mieszkanko w swojej miejscowości . Rozwiodła się , ex nie ma nic do jej nowego gniazdka a swoją część poprzedniego mieszkania przepisała na syna. Taki miała plan i udało jej  się go zrealizować .

Tak. Trzeba dążyć do celu i pomagać marzeniom a osiągniemy to co chcemy. Wiem coś o tym .........bo już niejednokrotnie mi się ziściły.:)
02 sierpnia 2014 16:25 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

To wcale nie smieszne ja kiedys chcialam miec na dachu ogrod.A wyszło jak wyszło.Robie ogrodek na dachu, ale nad pojemnikiem na śmieci.Wymurowalismy taki kącik a teraz robie dach nad nim i posadze skalniaki.Mysle,że sie uda.

Pewnie, genialny pomysł:)
02 sierpnia 2014 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

To Ty sobie Orim załóż Fundusz Wczasow Pracowniczych.Albo zostawiaj sobie i skarpecie, przyjdzie lato 2015 i jak znalazł:):)

no nie wiem czy to dobry pomysl.jakos tak mam ze skarpety piore co wieczor ha ha Wiec chyba nie bylo by "jak znalazł"
02 sierpnia 2014 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
siwa

swietny pomysl,robie to samo,i mam nadzieje ze mi sie uda

To wplacaj na moje konto.Przepasc nie przepadnie tylko jak nie pojedziesz to wypije twoje zdrowie za twoje ha ha
02 sierpnia 2014 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

no nie wiem czy to dobry pomysl.jakos tak mam ze skarpety piore co wieczor ha ha Wiec chyba nie bylo by "jak znalazł"

a nie słyszałes o praniu pieniedzy:)mogą być w skarpecie:)
02 sierpnia 2014 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

a nie słyszałes o praniu pieniedzy:)mogą być w skarpecie:)

ty mnie chyba na sycylie do mafii chcesz wyslac z tymi wypranymi pieniedzmi
02 sierpnia 2014 19:34 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

ty mnie chyba na sycylie do mafii chcesz wyslac z tymi wypranymi pieniedzmi

W zyciu,juz tylko TY jeden ostałeś sie na forum.Prowincjusz jest teraz wielkomiejski a Gieronimo tylko dowcipy pisze i to od czasu do czasu.Siedz tu z nami ani sie waż:)Chociaż jak pomysle,że capo di tutti capi brzmi lepiej jak opiekun,to kto wie:):)
02 sierpnia 2014 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

To wplacaj na moje konto.Przepasc nie przepadnie tylko jak nie pojedziesz to wypije twoje zdrowie za twoje ha ha

a ty madralo,chcesz pic beze mnie,niedoczekanie
02 sierpnia 2014 20:21
siwa

a ty madralo,chcesz pic beze mnie,niedoczekanie

nie to ze chce ,ale jak bede musial ha ha
02 sierpnia 2014 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

nie to ze chce ,ale jak bede musial ha ha

nie,nie,nie ma tak dobrze z rolatorkiem,a pociagne za toba,nie bedziesz pic za moje;wezme sobie opiekunke Myche i mnie do grecji zawiezie
02 sierpnia 2014 20:40
siwa

nie,nie,nie ma tak dobrze z rolatorkiem,a pociagne za toba,nie bedziesz pic za moje;wezme sobie opiekunke Myche i mnie do grecji zawiezie

stoi !!!
 
http://www.travelplanet.pl/wczasy/grecja/korfu/kavos/san-marina,16092014WEZY142156.html?czas=7:7&wyzywienie=3&osoby=2&lotnisko=Katowice&zakwaterowanie=1,11,54&sortowanie=1&kolejnosc=up&dojazd=F
02 sierpnia 2014 20:49
ORIM

stoi !!!
 
http://www.travelplanet.pl/wczasy/grecja/korfu/kavos/san-marina,16092014WEZY142156.html?czas=7:7&wyzywienie=3&osoby=2&lotnisko=Katowice&zakwaterowanie=1,11,54&sortowanie=1&kolejnosc=up&dojazd=F

Jak zrobisz na zielono to przeczytam
02 sierpnia 2014 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
siwa nie pękaj,weź to zaznacz myszą,z prawej strony myszy klawisz od początku do końca ,kliknij  znow prawym kopiuj i tym samym prawym kliknij wklej na adres ,gdzie sa strony www,otwórz o prostu nowa strone i wklej:)