Wynagrodzenie

31 lipca 2014 19:37 / 1 osobie podoba się ten post
agama

....Mysle raczej o drobnym wsparciu w przypadku gdy komus sie cos zlego przytrafi......

Poproszę na taksówke żebym nie musiała czekać 7godzin na dworcu:)))

taka niunia co wpadnie na taki pomysl moze sobie darowac telefony czy e-mail w takiej sprawie.niech sie bzyknie z kierowca bedzie w domu szybciej
31 lipca 2014 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

chcesz prawnika ? a myslisz ze zrobi to za darmo ? Do tego tez sa potrzebne pieniadze.
kasa zapomogowo - pozyczkowa no nie wiem czy o takiej formie myslalem.Tu jak ci sie cos stanie powinie ci sie noga to dostaniesz wsparcie od pozostalych ale nie musisz tego oddawac.Poprostu dalej bedziesz wplacac swoja miesieczna dzialke

podoba mi sie polaczenie pomyslu Orima i Iwanili.Wlasnie jak cos sie stanie i bedzie potrzebny prawnik,bo w naszej pracy to roznie bywa,albo ktoras na szybko bedzie potrzebowala kasy,a firma ja oleje
31 lipca 2014 19:52 / 10 osobom podoba się ten post
ORIM

taka niunia co wpadnie na taki pomysl moze sobie darowac telefony czy e-mail w takiej sprawie.niech sie bzyknie z kierowca bedzie w domu szybciej

Wiesz co, lubie od czasu do czasu Twoja rubasznosc, ale moim skromnym zdaniem, wlacz hamulce.
 
A w kwestii pomyslu - moim zdaniem znowu - czysta utopia. Tam, gdzie w gre wchodza jakiekolwiek pieniadze i grupa osob, ktora mialaby tym zarzadzac i "przyznawac" - sorry, nie do realizacji. Od razu jawnie i otwarcie mowie - ja NIE wchodze w to. Byla jedna z forumnowiczek w trudnej sytuacji - myslalam i pisalam z nia, jak jej pomoc. Ale to bylo na zasadzie rozmow indywidualnych. 
Jak sobie wyobrazasz "przyznawanie" takiej pomocy? Publiczna dyskusja przez pare dni na forum - odpada z uwagi na polskie prawo - na forum nie moze byc zadnej dzialanosci finansowej ! Czesc z nas pamieta pewnie sprawe wienca i co z tego wyniklo ...
Przyznawanie gdzies tam przez osoby wtajemniczone? Sorry - ja nie ...
31 lipca 2014 19:53
Jutro jadę pierwszy raz do opieki kierunek Göttingen. Strasznie się boję.
31 lipca 2014 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
K.Katarzyna

Jutro jadę pierwszy raz do opieki kierunek Göttingen. Strasznie się boję.

To wejdz w temat "Wygadaj sie" i tam napisz, czego sie boisz? Kazda/kazdy przez to przechodzil, zobaczysz, ze bedzie dobrze !!!
31 lipca 2014 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
K.Katarzyna

Jutro jadę pierwszy raz do opieki kierunek Göttingen. Strasznie się boję.

nie ma czego Waliza pod pache i do pracy.nie zjedza cie Dasz rade a kiedys bedziesz sie z tego smiac
31 lipca 2014 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

nie ma czego Waliza pod pache i do pracy.nie zjedza cie Dasz rade a kiedys bedziesz sie z tego smiac

Pogadamy jak wytrzymam pierwszy miesiąc. 
31 lipca 2014 20:02 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

chcesz prawnika ? a myslisz ze zrobi to za darmo ? Do tego tez sa potrzebne pieniadze.
kasa zapomogowo - pozyczkowa no nie wiem czy o takiej formie myslalem.Tu jak ci sie cos stanie powinie ci sie noga to dostaniesz wsparcie od pozostalych ale nie musisz tego oddawac.Poprostu dalej bedziesz wplacac swoja miesieczna dzialke

Na prawnika mogłabym spokojnie wpłacać,ale nie wiem czy na inny cel to dobry pomysł.
31 lipca 2014 20:43 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

taka niunia co wpadnie na taki pomysl moze sobie darowac telefony czy e-mail w takiej sprawie.niech sie bzyknie z kierowca bedzie w domu szybciej

''Niunia'' przed wyjazdem zmieniła konto i nie dotarła jeszcze karta.
Miałam nieplanowane wydatki,teraz nieplanowany powrót a rodzina Pdp ma moje problemy w głebokim powazniu.
Napisałam to w żartobliwej formie ale twoja odpowiedź mnie uraziła.
W nawiazaniu do twojego pomysłu-nie sadzisz,ze własnie taki przykry przypadek losowy nadawał by się do wykorzystania tego funduszu?
31 lipca 2014 20:51 / 9 osobom podoba się ten post
ORIM

taka niunia co wpadnie na taki pomysl moze sobie darowac telefony czy e-mail w takiej sprawie.niech sie bzyknie z kierowca bedzie w domu szybciej

A jak taka niunia..... to będzie Opiekun ? Też ma sie bzyknac z kierowcą ? hahahaha
31 lipca 2014 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
agama

''Niunia'' przed wyjazdem zmieniła konto i nie dotarła jeszcze karta.
Miałam nieplanowane wydatki,teraz nieplanowany powrót a rodzina Pdp ma moje problemy w głebokim powazniu.
Napisałam to w żartobliwej formie ale twoja odpowiedź mnie uraziła.
W nawiazaniu do twojego pomysłu-nie sadzisz,ze własnie taki przykry przypadek losowy nadawał by się do wykorzystania tego funduszu?

Przepraszam ze cie urazilem.zle to odebralem a raczej odebralem to tak jak napisalas Nie chce mi sie 7 godz czekac dajcie na taksowke
31 lipca 2014 21:06 / 2 osobom podoba się ten post
agama

''Niunia'' przed wyjazdem zmieniła konto i nie dotarła jeszcze karta.
Miałam nieplanowane wydatki,teraz nieplanowany powrót a rodzina Pdp ma moje problemy w głebokim powazniu.
Napisałam to w żartobliwej formie ale twoja odpowiedź mnie uraziła.
W nawiazaniu do twojego pomysłu-nie sadzisz,ze własnie taki przykry przypadek losowy nadawał by się do wykorzystania tego funduszu?

Agama , ja jestem w szoku . W takim wypadku to Agencja powinna Ci pomóc we wszystkim. Nie pamietam z której jestes, ale mam nadzieje ze po powrocie wpiszesz na ich stronie odpowiednia notatkę.
Ja nie chciała bym być ich pracownikiem .
31 lipca 2014 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
K.Katarzyna

Jutro jadę pierwszy raz do opieki kierunek Göttingen. Strasznie się boję.

A czego sie boisz? napisz.
31 lipca 2014 21:37 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

Wiecie co zaraz uslysze ze jestem chory na glowe itp.Wiadomo ze wszyscy jezdzimy tu aby zarabiac.Jedni musza a inni sie do tego poziomu zycia przyzwyczaili.Wiele pisze sie u nas na foru o ochronie naszych praw o ubezpieczeniu,o odszkodowaniach jak by co.Sporo takich wypowiedzi i NIC! A dlaczego nie zaczniemy czegos sami robic dla siebie ? Nie patrzac na to ze ktos nam pomoze.Pomozmy sobie sami !!!
Ja wiem to co mam zamiar napisac wzbudzi wiele kontrowersji,bedzie duzo za i duzo przeciw.Tysiace pytan i problemow.jednak mysle ze warto by bylo sprobowac.
Juz pisze o co chodzi,a jak przeczytacie to albo odeslecie mnie do czubkow albo poprzecie.
Chodzi mi o to aby uruchomic rachunek bankowy na ktory kazde z nas bedzie co miesiac wplacac powiedzmy 5 euro.Suma nie duza kazdego stac.jesli jednak cos sie komus naprawde tragicznego zdarzy tu w DE to bedzie z czego temu komus pomoc.Oczywiscie decyzje o takiej pomocy podejmowac bedziemy wspolnie.Jesli zebrana suma zacznie przekraczac jakis limit ktory ustalimy to mozna to wydac np na spotkanie opiekunow ale takie na ktorym bedzie przynajmniej 40% wplacajacych na owy fundusz i za zgoda 95 % wplacajacych.To sa wlasnie szczegoly ktore trzeba by bylo opracowac,przedyskutowac i spisac w obecnosci np notariusza.
Co wy na to ?

A w imie czego ja mam wplacać 5 € na jakieś tam konto?Chce to pomogę,mogę przeznaczyc 200 albo i wiecej € ale dla osoby ktora lubię i mam przekonanie,że powinnam pomoc.Ale komus kto wypisuje brednie na czyis temat ( nie koniecznie moj ) mam sponsorowac wyjazd czy prawnika czy spotkanie? no chyba cos nie tak.
Pracowałam długo w ZZ wiem cos nie cos o dobrowolnych wplatach.Chcesz zamiast pracowac w opiece po sądach sie wlóczyć? No to rob i wprowadzaj w czyn.
Pamietam juz jedna akcje "niby"pomocna dla kolezanki a potem wypomniana.Nie chce w tym uczestniczyć.Ale na moja pomoc  dziewczyna początkujace zawsze moga liczyć.Ze nie pisze liżących postow? taka juz jestem.Ale pomóc, zawsze chetnie.
31 lipca 2014 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
K.Katarzyna

Jutro jadę pierwszy raz do opieki kierunek Göttingen. Strasznie się boję.

Kaśka, kazda się bała i każda przeżyła:)