Kolonia

21 lutego 2014 08:56 / 1 osobie podoba się ten post
anetta

Wiesz wszystko od chęci i zaangażowania firmy zależy, wiem że będzie im ciężko znaleźć kogoś bo to ciężkie miejsce ale bez przesady przecież ludzie chcą wyjeżdżać.

no wlasnie  tu masz racje zaangazowanie i checi firmy.....
23 lutego 2014 06:50
Dzien dobry ,no i jak czy jedzie ktoś ze mną 1 marca z Kolonii do domku,oczywiście Sindbadem.Pozdrawiam i milej niedzieli
24 lutego 2014 06:29
Witajcie ,jeszcze śpicie skowroneczki?
24 lutego 2014 08:22
zo57sia

Witajcie ,jeszcze śpicie skowroneczki?

Witaj Zosieńko, mnie się tak dobrze spało, że budzik wyłączyłam i dalej w drzemkę.
I gdyby mój Anioł SMS nie przysłał, pewnie bym miała bumelkę odnotowaną w papierach? ;-)
24 lutego 2014 12:38
A ja sie w nocy budze i myśle o wyjeżdzie. To wariactwo jakies czy co.A najgorsze jest to ze pakowanie stoi w miejscu,ni cholery nie moge upchac.Radosnego dnia ,ślicznie dzisiaj w Kolonii.
25 lutego 2014 06:26
Witajcie ,jak zwykle panny jeszcze śpia!!!A ja bidula sama przy kompie.Ja też chce mieć takie wczasy jak wy.
25 lutego 2014 06:26
Witajcie ,jak zwykle panny jeszcze śpia!!!A ja bidula sama przy kompie.Ja też chce mieć takie wczasy jak wy.
25 lutego 2014 09:00
Zosia ty jak ranny ptaszek, witaj i dzień dobry wszystkim ;)
25 lutego 2014 09:05
zo57sia

Witajcie ,jak zwykle panny jeszcze śpia!!!A ja bidula sama przy kompie.Ja też chce mieć takie wczasy jak wy.

Jakbys posiedziałam w moim więzieniu tydzień, bez możliwości wyjścia to inaczej byś śpiewała! ;-)
Witajcie wszyscy z Kolonii i okolic.
25 lutego 2014 09:28
zo57sia

Witajcie ,jak zwykle panny jeszcze śpia!!!A ja bidula sama przy kompie.Ja też chce mieć takie wczasy jak wy.

A ja sobie śpię zawsze do 8.30,a PDP jeszcze dłuzej-wczoraj wstał ok.11,dzis jeszcze śpi:)))
26 lutego 2014 06:29
Dzień dobry ja juz na kawce jeszcze 3 dni i wypadam do domku,To jes dopiero radocha!!!pozdrawiam .
26 lutego 2014 08:36
Wiewiorka moja Babcia normalnie tez nie wstaje przed 10ta. :) Tera jest w szpitalu to ja budza wszczesniej.

Zo57sia , ja to faktycznie jak na wczasach sie czuje to musze przyznac :) Dlatego boje sie troche isc pracowac w Seniorenheim ze mi dadza w kosc !
26 lutego 2014 08:57 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

Wiewiorka moja Babcia normalnie tez nie wstaje przed 10ta. :) Tera jest w szpitalu to ja budza wszczesniej.

Zo57sia , ja to faktycznie jak na wczasach sie czuje to musze przyznac :) Dlatego boje sie troche isc pracowac w Seniorenheim ze mi dadza w kosc !

Moja też lubi sobie w łóżku poleżeć do 10 i nawet czasem dłużej. Ale ja muszę przed 8 być na nogach, bo córcia zagląda powiedzieć "dzień dobry" przed pracą... Już się przyzwyczaiłam.
27 lutego 2014 06:25
Witam ,pije kawe glowa mnie boli ale sraczki przed wyjazdem nie mam, może póżniej.Chociaz zostalo 2 dni pracy.pozdrawiam
27 lutego 2014 06:44
zo57sia

Witam ,pije kawe glowa mnie boli ale sraczki przed wyjazdem nie mam, może póżniej.Chociaz zostalo 2 dni pracy.pozdrawiam

Mnie też troszkę głowa boli, ale to z innej przyczyny. PDP od wczoraj w szpitalu na obserwacji, może dziś lub jutro wyjdzie...
Za to ja dziś miasteczko zobaczę.