Kolonia

14 lutego 2014 13:45
mam mietle u dziadka stoi w kibelku,strasznie mi sie ckni za domem a to juz czwarty miesiąc jeszcze 24 dni do końca
15 lutego 2014 06:09
no i znowu jestem Witam wszystkie dziewczyny w ten smętny,wichrowy poranek.Slonka życze
16 lutego 2014 06:40
dzień dobry w niedziele,Wy to macie dobrze śpicie do póżna może następnym razem ja trafie na taką sztele.pozdrawiam
16 lutego 2014 06:50
zo57sia

dzień dobry w niedziele,Wy to macie dobrze śpicie do póżna może następnym razem ja trafie na taką sztele.pozdrawiam

Dzien dobry ,tez nie spimy.Wstaje o 5.30 .O 6.00 przychodza dziewczyny, myc podopieczna .Dopije kawe ,"zamelduje se "w kuchni ,przygotuje sniadanie dla podopiecznej i nakarmie ja.Dzien czas zaczac.Spokojnego dnia zycze.
16 lutego 2014 08:15
zo57sia

dzień dobry w niedziele,Wy to macie dobrze śpicie do póżna może następnym razem ja trafie na taką sztele.pozdrawiam

Dzień dobry, też Ci życzę spokojnej stelli.
Ja sobie dziś pozwoliłam "pobyczyć" do 7:45, olałam budzik ;-)
Moja PDP jeszcze smacznie śpi,  a córka w niedziele później przychodzi. )))
16 lutego 2014 10:16
Witajcie dziewczyny, kolejna niedziela w pracy :( Wczoraj chodzili tutaj poprzebierani, wymalowani, Niemcy świętują a nam nawet nie będzie dane obejrzeć pochodu karnawałowego.
16 lutego 2014 12:00
anetta

Witajcie dziewczyny, kolejna niedziela w pracy :( Wczoraj chodzili tutaj poprzebierani, wymalowani, Niemcy świętują a nam nawet nie będzie dane obejrzeć pochodu karnawałowego.

Oj byłąm 2 razy na takim pochodzie karnawałowym w Bonn. Wspaniała sprawa. Poprzebierani są wszysccy i ci którzy idą w pochodzie i ci , k t orzy idą tylko pooglądać. Swietna zabawa !!!
 
16 lutego 2014 12:03
wisienka

Oj byłąm 2 razy na takim pochodzie karnawałowym w Bonn. Wspaniała sprawa. Poprzebierani są wszysccy i ci którzy idą w pochodzie i ci , k t orzy idą tylko pooglądać. Swietna zabawa !!!
 

tez byłam z moja podopieczna 85 latka w Kolonii w tamtym roku(tłumy co niemiara,ale w tym roku juz niepoójde za duzy tłok)
16 lutego 2014 13:21
wisienka

Oj byłąm 2 razy na takim pochodzie karnawałowym w Bonn. Wspaniała sprawa. Poprzebierani są wszysccy i ci którzy idą w pochodzie i ci , k t orzy idą tylko pooglądać. Swietna zabawa !!!
 

Też chciałabym zobaczyć, tym bardziej że jestem w Kolonii, ale niestety z tymi ludźmi ni jak idzie się dogadać.
16 lutego 2014 13:38
ja również bylam na pochodzie ale w Kerpen niedaleko Kolonii, rzucają cukierki częstują sznapsem.Jest na co poparrzeć
19 lutego 2014 06:10
witam , u mnie zmienily sie plany i wracam do domku 1 marca ,czy któraś moze rowniez jedzie w tym dniu do polski Sindbadem. pozdrawiam i milego dnia
19 lutego 2014 09:31
zo57sia

witam , u mnie zmienily sie plany i wracam do domku 1 marca ,czy któraś moze rowniez jedzie w tym dniu do polski Sindbadem. pozdrawiam i milego dnia

Wiesz Zosia że u mnie też zmiany, czekam aż firma znajdzie mi zmienniczkę, jak dobrze pójdzie będę jechała 28.02 lub 1.03.
19 lutego 2014 12:41
ja juz mam zmienniczke i już z nią rozmawialam.dziadek dal mi dokumenty do obejzenia,także jade po poludniu na dworzec w Kolonii. Anetko, moze sie zobaczymy.
19 lutego 2014 12:59
zo57sia

ja juz mam zmienniczke i już z nią rozmawialam.dziadek dal mi dokumenty do obejzenia,także jade po poludniu na dworzec w Kolonii. Anetko, moze sie zobaczymy.

Czemu obie wyjeżdżacie i mnie tu samą zostawiacie??? Buuuuuuuuuuuuuu
Ja też najchętniej bym do domciu wróciła. Za chwilę będą kwiatki kwitły...
A tu trzeba kasę zarabiać...
19 lutego 2014 13:37
ja bym chętnie posiedziala jeszcze dluzej ale firma stwierdzila 4 miesiące mi wystarcza.przezyje a zresztą mam w domu remont.ktoś musi posprzątac no nie?