Ubrania darowane - jak się zachować?

11 stycznia 2020 20:30 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Moje może by  wzięli bo im się zawsze podobają :smiech3:

Moje może też by wzięli chociaż Mleczko się nad nimi rozpłakała.
12 stycznia 2020 00:08 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Moje może też by wzięli chociaż Mleczko się nad nimi rozpłakała.

Dlaczego? 
Nie przejmuj się Mleczko pewnie ma nieodpowiedni gust co do Twojej garderoby 
12 stycznia 2020 08:46 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Dlaczego? :zaskoczenie1:
Nie przejmuj się Mleczko pewnie ma nieodpowiedni gust co do Twojej garderoby :oczko2:

I tu się z Toba zgadzam  Mleczko słyszysz ? Nie masz gustu ! 
A przejmować się nie przejmuję, no co Ty   Znamy się już trochę z Mleczko i wiemy co i jak 
12 stycznia 2020 15:47 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

I tu się z Toba zgadzam :lol1: Mleczko słyszysz ? Nie masz gustu ! 
A przejmować się nie przejmuję, no co Ty :aniolki:  Znamy się już trochę z Mleczko i wiemy co i jak :-)

Wyglada na to, ze mam własny   Wiesz Mycha, że o gustach się nie duskutuje  zwłaszcza z Kika . Ona  nawet nie wie co to jest " spodnium" . Ponoc figurę ma nie teges  .
12 stycznia 2020 20:28 / 5 osobom podoba się ten post
Ja to nie mam gustu. Absolutnie żadnego.Dramat- nawet Niemiec mi niczego nie proponował. Lubię różne śłitaśne rzeczy i rurze  Nawet tipsy mam rurzowe-fściekle 
13 stycznia 2020 15:46 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ja to nie mam gustu. Absolutnie żadnego.Dramat- nawet Niemiec mi niczego nie proponował. Lubię różne śłitaśne rzeczy i rurze :-) Nawet tipsy mam rurzowe-fściekle :lol2:

A ja tak często widuję babciowate panie z długimi, rozpuszczonymi włosami, ubrane w róże wszelakie  Tinóś może ja z Tobą się kiedyś minełam ?? No ale Ty babciowata nie jesteś ...
14 stycznia 2020 08:01 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

A ja tak często widuję babciowate panie z długimi, rozpuszczonymi włosami, ubrane w róże wszelakie :lol1: Tinóś może ja z Tobą się kiedyś minełam ?? No ale Ty babciowata nie jesteś ...:eureka:

Jeszcze nie, ale zamierzam być i wszystkie dzidzie piernik zakasuję 
14 stycznia 2020 08:47 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jeszcze nie, ale zamierzam być i wszystkie dzidzie piernik zakasuję :lol2:

jestes okropna 
14 stycznia 2020 09:22 / 4 osobom podoba się ten post
Tu starsze panie lubią te landrynkowate kolory...
Teraz za to z kolei obracam się w szarościach i granatach- panowie bez pań, to wszystko męskie. Nawet pościel mam szaro- czarną. Za to mebelki nowe do pokoju opiekunki zakupili- wszystkie w kolorze białym. Nawet mi się podobaja. Drugi raz trafiam na pokój DLA OPIEKUNKI, a nie składzik rzeczy wszelakich, do których ta jest dotulona- z mniejszą, lub większą przestrzenią dla siebie.
 
W sumie w domu też nie wyrzucam rzeczy niepotrzebnych, a dobrych- tylko idą do przeglądu najpierw- może komuś coś się przyda. To czemu miałabym mieć pretensje tutaj do kogolwiek? Co innego w przypadku rzeczy zużytych, uszkodzonych...
14 stycznia 2020 09:52 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

:smiech3: jestes okropna :smiech3:

Ja to jeszcze nic. Na sąsiedniej wsi to są dopiero monstra  Na oko tak kwintal żywej wagi, i cięte, ale z metra  Do tego łacina kuchenna dochodzi, jak japki niepowtarzalne rozdziawiom 
14 stycznia 2020 09:55 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Tu starsze panie lubią te landrynkowate kolory...
Teraz za to z kolei obracam się w szarościach i granatach- panowie bez pań, to wszystko męskie. Nawet pościel mam szaro- czarną. Za to mebelki nowe do pokoju opiekunki zakupili- wszystkie w kolorze białym. Nawet mi się podobaja. Drugi raz trafiam na pokój DLA OPIEKUNKI, a nie składzik rzeczy wszelakich, do których ta jest dotulona- z mniejszą, lub większą przestrzenią dla siebie.
 
W sumie w domu też nie wyrzucam rzeczy niepotrzebnych, a dobrych- tylko idą do przeglądu najpierw- może komuś coś się przyda. To czemu miałabym mieć pretensje tutaj do kogolwiek? Co innego w przypadku rzeczy zużytych, uszkodzonych...

Teraz kobieta w słusznym wieku to już nie ta sama co kiedyś. Panie są zadbane , zgrabne i nawet jakieś ubraniowe szaleństwo takiej figurze nie zaszkodzi. W Zurychu taka pani nie zawaha się przed ubraniem spódniczki przed kolano, czy dopasowanych spodni-tyle, że są wysportowane- to widać.
14 stycznia 2020 11:10 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Teraz kobieta w słusznym wieku to już nie ta sama co kiedyś. Panie są zadbane , zgrabne i nawet jakieś ubraniowe szaleństwo takiej figurze nie zaszkodzi. W Zurychu taka pani nie zawaha się przed ubraniem spódniczki przed kolano, czy dopasowanych spodni-tyle, że są wysportowane- to widać.

Jak mają dobrą figurę i nie przesadzają z długością spódniczek ( ledwo za tyłek ) to owszem, owszem. We wszystkim dobry jest umiar. Ale zaręczam Cię, że ja spódniczek przed kolanko nie powinnam nosić 
14 stycznia 2020 11:20 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Teraz kobieta w słusznym wieku to już nie ta sama co kiedyś. Panie są zadbane , zgrabne i nawet jakieś ubraniowe szaleństwo takiej figurze nie zaszkodzi. W Zurychu taka pani nie zawaha się przed ubraniem spódniczki przed kolano, czy dopasowanych spodni-tyle, że są wysportowane- to widać.

W Zurichu to i panowie chodza w spodniczkach , tez sie nie wahaja  . Takie to miasto .
14 stycznia 2020 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Jak mają dobrą figurę i nie przesadzają z długością spódniczek ( ledwo za tyłek ) to owszem, owszem. We wszystkim dobry jest umiar. Ale zaręczam Cię, że ja spódniczek przed kolanko nie powinnam nosić :lol1:

Nie o takich "elegantkach " piszę, gdzie do fest przykrótkich spódniczek może dojść grubo przesadzony permanentyny mejkap, co może występowac solo lub w duecie. Widok okropny.
A elegantka ta "prawdziwna"  wie jak się ubrać do figury jaką posiada. 
14 stycznia 2020 11:48 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

W Zurichu to i panowie chodza w spodniczkach , tez sie nie wahaja :-) . Takie to miasto .

W DE to jest dopiero czad. Można w kuchni spotkać ropuchy afrykańskie, bądź morświny zalegające na sofie- ale to zimą. Latem -Achtung!!! - mogą sapać na tarasach. Aktywność wykazują przy lodówce szukając resztek na przesmaczną mamałygie