Boże Narodzenie do 2017 - życzenia

19 grudnia 2017 21:48 / 5 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witam z domku:-)Dojechałam szczesliwie i do dzis nawet nie myslałam o właczaniu laptopka,nawet dzis to poprostu pilne załatwienie sprawy!!Zbyt krotkie mam urlopy, i niestety nie ma nawet kiedy pomyslec o buszowaniu na necie!! Zycze tym co jeszcze beda wracac do domku na swieta szerokiej drogi ,bezpiecznej!!Zakoncze takim małym akcentemt,Zyczac wszystkim spokojnego wyczekiwania na Swieta Bozego Narodzienia gdzie kolwiek je spedzicie!!:ubieranie_choinki::prezenty_swiateczne::angel1:

Ela.Wszystkiego najlepszego.Spokojnego urlopu.u
19 grudnia 2017 21:51 / 7 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witam z domku:-)Dojechałam szczesliwie i do dzis nawet nie myslałam o właczaniu laptopka,nawet dzis to poprostu pilne załatwienie sprawy!!Zbyt krotkie mam urlopy, i niestety nie ma nawet kiedy pomyslec o buszowaniu na necie!! Zycze tym co jeszcze beda wracac do domku na swieta szerokiej drogi ,bezpiecznej!!Zakoncze takim małym akcentemt,Zyczac wszystkim spokojnego wyczekiwania na Swieta Bozego Narodzienia gdzie kolwiek je spedzicie!!:ubieranie_choinki::prezenty_swiateczne::angel1:

Heloł Mamuelko-nie przemęczaj się jakom ja to dziś uczyniła . Wesołych Świąt i do zobaczenia:) No!
20 grudnia 2017 06:45 / 6 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witam z domku:-)Dojechałam szczesliwie i do dzis nawet nie myslałam o właczaniu laptopka,nawet dzis to poprostu pilne załatwienie sprawy!!Zbyt krotkie mam urlopy, i niestety nie ma nawet kiedy pomyslec o buszowaniu na necie!! Zycze tym co jeszcze beda wracac do domku na swieta szerokiej drogi ,bezpiecznej!!Zakoncze takim małym akcentemt,Zyczac wszystkim spokojnego wyczekiwania na Swieta Bozego Narodzienia gdzie kolwiek je spedzicie!!:ubieranie_choinki::prezenty_swiateczne::angel1:

Mamuelko...
20 grudnia 2017 09:56 / 9 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witam z domku:-)Dojechałam szczesliwie i do dzis nawet nie myslałam o właczaniu laptopka,nawet dzis to poprostu pilne załatwienie sprawy!!Zbyt krotkie mam urlopy, i niestety nie ma nawet kiedy pomyslec o buszowaniu na necie!! Zycze tym co jeszcze beda wracac do domku na swieta szerokiej drogi ,bezpiecznej!!Zakoncze takim małym akcentemt,Zyczac wszystkim spokojnego wyczekiwania na Swieta Bozego Narodzienia gdzie kolwiek je spedzicie!!:ubieranie_choinki::prezenty_swiateczne::angel1:

Mamuelko kochana.
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzę.
20 grudnia 2017 14:44 / 15 osobom podoba się ten post
Sezon na "wesołych świąt!" czas zacząć :)
Wesołych świąt, dziewczyny!
20 grudnia 2017 16:22 / 21 osobom podoba się ten post
Wesołych Świąt 
20 grudnia 2017 16:28 / 17 osobom podoba się ten post
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
Życzę Wam z całego serca.
Ona_Lisa.
21 grudnia 2017 13:34 / 17 osobom podoba się ten post
Kiedy Boże Narodzenie nadchodzi przesyłać życzenia się godzi.
Przyjmijcie zatem z mych rąk garść życzeń najlepszych .
Zdrowia,spokoju, miłości,a w Nowym Roku olbrzymiego rogu obfitości.
Lulajże Jezuniu snem cichym ,szczęśliwym .
Obdarz Was radością i szczęściem prawdziwym.
Życzę Wam niech magia tych Świąt zamiecie wszystkie problemy w kąt.
Szczególnie przytulam do serca mego Wszystkich tkwiących na " posterunku " pracy , trzymajcie się cieplutko w tym szczególnym dla Nas Polaków czasie .
Ode mnie dla Was Kochani ,jak również dla całej " Redakcji"
21 grudnia 2017 13:46 / 17 osobom podoba się ten post

W tych wyjątkowych dniach Świąt Bożego Narodzenia, chcę Wam życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań a przede wszystkim zdrowia. Niech w nadchodzącym Nowym 2018 Roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do realizacji nowych pomysłów. 
 
21 grudnia 2017 13:51 / 7 osobom podoba się ten post
Och, nie, juz sie zaczelo
Ja jeszcze poczekam.
22 grudnia 2017 09:29 / 21 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo :)!
 
Od środy jestem w Polsce, dziś jadę do Rodziców, więc trzeba będzie zabrać się do pracy ;). Przygotowanie wigilii jest w moich rękach, a to przecież poważne zadanie, nawet, jeśli do kolacji zasiądą tylko cztery osoby, a uszka kupię gotowe.. :).
Może się zdarzyć, a raczej na pewno się zdarzy, że przed Świętami już nie dorwę się do laptopa, więc życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt :)!
22 grudnia 2017 14:05 / 26 osobom podoba się ten post
22 grudnia 2017 15:29 / 26 osobom podoba się ten post
Nastrojowych, radosnych swiat, cieplych serc i wielu pozytywnych wzruszen
22 grudnia 2017 15:34 / 27 osobom podoba się ten post
22 grudnia 2017 16:07 / 29 osobom podoba się ten post