Boże Narodzenie do 2017 - życzenia

22 grudnia 2017 23:10 / 10 osobom podoba się ten post
mamusia2

Hawana,dziękuje za troskę,wszystko dobrze,przygotowuje się do świąt,narazie mam diete,biore witaminy w lutym kontrola w Bydgoszczy czy guz rośnie czy nie,mam nadzieję że nie.

Ciesze sie, dbaj o siebie. Jesli potrzebujesz dodatkowej konsultacji medycznej napisz mi na maila.
Zycze wspanialych swiat i nie zapomnij o nas
22 grudnia 2017 23:45 / 9 osobom podoba się ten post
tina 100%

Heloł Mamuelko-nie przemęczaj się jakom ja to dziś uczyniła . Wesołych Świąt i do zobaczenia:) No!

Nie bede Tina Juz to sobie obiecałamDo zobaczenia
23 grudnia 2017 01:00 / 28 osobom podoba się ten post
Moi Drodzy:)
Święta już za progiem.Ja w ciszy nocnej pakuje prezenty.Mam to szczęscie jestem w domku.
Wszystkim życzę spokojnych , zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.
Wszystkich pozdrawiam 
23 grudnia 2017 04:46 / 30 osobom podoba się ten post
Witajcie i te bliskie i dalekie dlugo mnie nie bylo alem zajeta okrutnie....zamienilam opiekunkowo na prace w Polsce postawilam wszystko na jena karte odnalazlam wlasciwy moment gdzie jeszcze mam na to czas gdzie jeszcze nie wciagnal mnie wir posiadania gdzie nie idzie sie na latwizne nie zaglada ile to kasy przybylo choc u mnie ciagle ubywalo gdzie mam jeszcze rodzine nie tylko do brania jak z Banku zycze kazdej z Was na te Swieta wsluchania sie w siebie i odpowiedzi na pytania czy jeszcze musze......czy juz chce to najwazniejszy aspekt aby nasze rodziny zostaly w calosci a nie darte na kawalki przeszlam wiele przezylam ogrom chorob cierpien i wiecie wole te swoje problemu tu w domu fakt pracuje dlugo jestem terapeuta zajeciowym a to wymaga poswiecen kasa nie powala ale daje rade wracam zmeczona ale do siebie do domku dziekujac Bogu za kazdy moment ze jestem z dziecmi wnukami a oczy otworzyla mi corka ktora ma za soba chorobe nowotworowa wyznala ze jak byla w swietym miejscu miala kilka marzen ale najwiekszym bylo aby mama byla w domu tak jak kiedys gdy z niczego robilysmy wspaniale rzeczy gdzie szalik dziergany na drutach byl majatkiem pod choinka gdzie wszyscy bylismy razem.... a ja jakbym otrzezwiala doszlo do mnie w tym momencie ze trace cos czego nie odzyskam cos co latami przecieka przez palce cos co nie wroci.......dlugi zostaly rozlozylam w czasie ale jestem wrocilam do rzeczywistosci nie ma cudow pod choinka ale za te prostote dzis dziekuje Wam dobrym Aniolom i prosze pomyslcie czy musicie czy niema innego wyjscia czy juz chcecie same sobie w te Swieta odpowiedzcie na to pytanie dla mnie bedzie to juz sukces zycze Wam radosci nadzieji ktora nigdy nie gasnie i madrosci wyboru.........jesli mamy takowy.
23 grudnia 2017 08:06 / 25 osobom podoba się ten post
Pięknych Świąt Bożego Narodzenia, wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym, usmiechu, spokoju refleksji i zwolnienia oddechu.....
Pakietu zdrowia i miłości....życzę z całego serca
23 grudnia 2017 08:27 / 25 osobom podoba się ten post
Do tych pięknych życzeń dołączam sie i ja. Niech magia tych Świąt przyniesie Wam szczęście, radość i miłość.
23 grudnia 2017 10:45 / 24 osobom podoba się ten post
https://youtu.be/JagvmtqSzS0 Wesołych świąt dużo zdrówka resztę się kupi
23 grudnia 2017 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Wybacz, ze Cie napastuje, ale moze potrzebujesz pomocy?Napisz co u Ciebie.

Hawana,nie mogę wejść na twój profil,nie wiem dlaczego.
23 grudnia 2017 11:13 / 9 osobom podoba się ten post
Babka

Witajcie i te bliskie i dalekie dlugo mnie nie bylo alem zajeta okrutnie....zamienilam opiekunkowo na prace w Polsce postawilam wszystko na jena karte odnalazlam wlasciwy moment gdzie jeszcze mam na to czas gdzie jeszcze nie wciagnal mnie wir posiadania gdzie nie idzie sie na latwizne nie zaglada ile to kasy przybylo choc u mnie ciagle ubywalo gdzie mam jeszcze rodzine nie tylko do brania jak z Banku zycze kazdej z Was na te Swieta wsluchania sie w siebie i odpowiedzi na pytania czy jeszcze musze......czy juz chce to najwazniejszy aspekt aby nasze rodziny zostaly w calosci a nie darte na kawalki przeszlam wiele przezylam ogrom chorob cierpien i wiecie wole te swoje problemu tu w domu fakt pracuje dlugo jestem terapeuta zajeciowym a to wymaga poswiecen kasa nie powala ale daje rade wracam zmeczona ale do siebie do domku dziekujac Bogu za kazdy moment ze jestem z dziecmi wnukami a oczy otworzyla mi corka ktora ma za soba chorobe nowotworowa wyznala ze jak byla w swietym miejscu miala kilka marzen ale najwiekszym bylo aby mama byla w domu tak jak kiedys gdy z niczego robilysmy wspaniale rzeczy gdzie szalik dziergany na drutach byl majatkiem pod choinka gdzie wszyscy bylismy razem.... a ja jakbym otrzezwiala doszlo do mnie w tym momencie ze trace cos czego nie odzyskam cos co latami przecieka przez palce cos co nie wroci.......dlugi zostaly rozlozylam w czasie ale jestem wrocilam do rzeczywistosci nie ma cudow pod choinka ale za te prostote dzis dziekuje Wam dobrym Aniolom i prosze pomyslcie czy musicie czy niema innego wyjscia czy juz chcecie same sobie w te Swieta odpowiedzcie na to pytanie dla mnie bedzie to juz sukces zycze Wam radosci nadzieji ktora nigdy nie gasnie i madrosci wyboru.........jesli mamy takowy.:aniolki:

 Cała prawda i mądrość w jednym poście zawarta. Rzeczywiście tak powinno być, rozłąka z rodziną nigdy nie przynosi nic dobrego , zacierają się więzi, stygną uczucia, tworzą się żale ...  a czas leci nieubłaganie . Ale nie zatrzymamy  tego , a każda jednostka to indywidualna sprawa. Warto się jednak zastanowić i przemyśleć , jak to wygląda u nas...    
 
23 grudnia 2017 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
mamusia2

Hawana,nie mogę wejść na twój profil,nie wiem dlaczego.

Napisalam do Ciebie na maupa.
23 grudnia 2017 13:25 / 27 osobom podoba się ten post
Zdrowych, wesołych Świąt!
23 grudnia 2017 17:42 / 23 osobom podoba się ten post
23 grudnia 2017 17:50 / 27 osobom podoba się ten post
Zdrowych spokojnych Świąt w miłym towarzystwie :)
23 grudnia 2017 19:06 / 31 osobom podoba się ten post
Wszystkim, którzy wrócili do PL (tak jak moja dziś wieczorem),
Życzę miłego odpoczynku i wspaniałych chwil spędzonych z bliskimi.
Tym, którzy pozostali na "posterunku" przede wszystkim - spokoju,
wiele wolnego czasu, późnych śniadań, wspaniałej jutrzejszej kolacji,
miłych Pdp i wielu telefonów z rodziną i bliskimi.
I wszystkim - Wesołych Świąt
23 grudnia 2017 19:20 / 29 osobom podoba się ten post
Da Wszystkich...spokojnych,pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia