Boże Narodzenie do 2017 - życzenia

22 grudnia 2017 16:31 / 27 osobom podoba się ten post
Małych radości, które tak cieszą, pięknych momentów , z których czerpiemy siły cały rok ! Wszystkiego Najlepszego na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2018
22 grudnia 2017 16:34 / 28 osobom podoba się ten post
22 grudnia 2017 16:47 / 25 osobom podoba się ten post
Życzę Wam Wszystkim zdrowych , spokojnych , szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia ...
22 grudnia 2017 18:11 / 26 osobom podoba się ten post
Z pozoru niemożliwe życzenia są czasami najprostsze do spełnienia . . . Życzę więc wszystkim, tego co „siedzi” w waszych myślach i serduchach . Niech się spełni ! Zdrowych, spokojnych Świąt oraz dobrego Nowego 2018 Roku !       
22 grudnia 2017 18:59 / 24 osobom podoba się ten post
22 grudnia 2017 18:59 / 27 osobom podoba się ten post
Gdy opłatek bielusieńki weźmiecie w swoje dłonie, wspomnijcie w wieczór uroczysty chociaż chwilę o mnie. Chociaż jestem dziś od Was kilometrów wiele,
tym opłatkiem w myślach też się z Wami dzielę.

SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
22 grudnia 2017 19:26 / 24 osobom podoba się ten post
Zdrowia, zdrowia i zdrowia, miłości szaleńczej, radości dziecięcej, kasy pełne worki, w kuchni smaczne faworki, powodzenia gdzie trzeba i pogodnego nieba.
22 grudnia 2017 19:35 / 19 osobom podoba się ten post
Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzymy szczęścia, zdrowia, powodzenia w dniu Bożego Narodzenia, dużo prezentów, a w życiu mało zakrętów, dużo bąbelków w szampanie i kogoś, kto Wam zrobi śniadanie.
Wesołych Świąt!
Nugatka i Paolo
22 grudnia 2017 20:02 / 27 osobom podoba się ten post
Jeszcze raz tutaj, gdzie jest właściwe na to miejsce składam Wam bożonarodzeniowe życzenia. Niech się spełni wszystko czego pragniecie .
22 grudnia 2017 20:11 / 25 osobom podoba się ten post


Również składam życzenia dla grona opiekunek , opiekunów , administracji . 
Jak obyczaj każe stary, według przodków naszej wiary, Pragnę złożyć życzenia z okazji Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska, co przyświeca nam o zmroku,
Doprowadzi Cię do szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku .
22 grudnia 2017 20:43 / 29 osobom podoba się ten post
Zdrowych,pogodnych Świąt Bożego Narodzenia wam życzę.
22 grudnia 2017 20:47 / 9 osobom podoba się ten post
mamusia2

Zdrowych,pogodnych Świąt Bożego Narodzenia wam życzę.

Wybacz, ze Cie napastuje, ale moze potrzebujesz pomocy?Napisz co u Ciebie.
22 grudnia 2017 21:51 / 27 osobom podoba się ten post
Wesołych świąt z rodziną w domu albo na telefonie :] Wszystkim życzę zdrówka.
22 grudnia 2017 22:20 / 14 osobom podoba się ten post
hawana

Wybacz, ze Cie napastuje, ale moze potrzebujesz pomocy?Napisz co u Ciebie.

Hawana,dziękuje za troskę,wszystko dobrze,przygotowuje się do świąt,narazie mam diete,biore witaminy w lutym kontrola w Bydgoszczy czy guz rośnie czy nie,mam nadzieję że nie.
22 grudnia 2017 22:36 / 30 osobom podoba się ten post
Znalazłam chwilkę, aby odpalić komputer i tutaj zajrzeć..... i super. 
 
Składam wszystkim forumowiczom i administracji zdrowych, błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Sensem tego święta jest uczczenie wielkiego wydarzenia - Narodzenia Jezusa. Dla chrześcijan jest on Bogiem, który przyszedł na świat, aby zbawić ludzi. Niech Dzieciatko Jezus przyniesie nam wszystkim pokój, miłość i nadzieję.