Moje przeboje - bella36

30 stycznia 2013 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
I dobrze chociaż wiesz że cie nie zarazi grypą która teraz panuje HIHI

Kiedyś słyszałam od jednej Włoszki że rumunka była u jej koleżanki sprzątać i ją okradła.

31 stycznia 2013 17:21
No i sa nowosci...otòz dzwoni mi tu do babci domu Rumunka co byla tydzien i prosi o podanie adresu :)

Tak sobie mysle,ze rodzina gra na zwloke,bo sie ugadali za plecami z Rumunka i jak bede wiedziec,kiedy ona przyjedzie to mi podziekuja...

Wyprzedzilam sytuacje i mam rezerwacje na 7 / 8 luty do domu...jestem wypapowana...

Firme poinformowalam,na dzien dzisiejszy nie maja nowego zlecenia :( jestem zaskoczona negatywnie,ale ide na przòd...

Wazne jest moje zdrowie a nie stan konta .)
31 stycznia 2013 20:26
bella 36 dzięki bogu podjęłaś słuszną decyzję i wracasz do domu.Ja też dzisiaj nie podpisałam umowy z firmą z którą miałam wyjechać .Bardzo niekorzystne warunki umowy i mało kasy.Nic szukam dalej dobrej firmy i dobrej szteli.
31 stycznia 2013 21:52
Z jaką firmą jezdziesz?

Pytam o to kolejny raz i kolejną osobę.Nie rozumiem was dziwczyny dlaczego nie chcecie ujawnić nazwy firmy,która do tego doprowadziła.Powinniście przestrzec inne koleżanki na przyszłośc,żeby uważały na dane firmy!

Wy się denerwujecie,psychicznie wykańczacie a firma czerpie z was korzyści,zgarniając kasę!

Przepraszam za błędy ale nerwy mnie biorą na taką obojętność firm.Podpisując umowę 2 strony zobowiązują sie do jej przestrzegania i pomagania na wzajem,żeby nie stracić klienta i pracownika.
01 lutego 2013 08:12

Renata81: Nie podajemy, bo jak na razie wszystko jest w sferze przypuszczen. To chyba jasne. Tak samo, jak na tym forum nie ma kryptoreklamy, tak samo nie ma negatywnych, niesprawdzonych opinii.
Chyba, ze firma jest w dziale "Opinie o firmach" - to tam mozna sie na ten temat wypowiadac.


 


Niech pisze, najwyżej się usunie. Przynajmniej jakaś merytoryka i sensowność w tym będzie.


 

01 lutego 2013 11:00
Może napisać w opiniach o firmach.Chodzi o to żeby ostrzegła inne koleżanki przed daną firmą która daje pracę rumunkom a nie polkom i jak są problemy to umywa ręce,zmuszając polkę to opuszczenia miejsca pracy.

PS.Ujawniając nazwę firmy nie uważam za reklamę tylko ocenę pozytywną lub negatywną.Jeśli ktoś jest zadowolony będzie zachęcał inne opiekunki do pracy z nią.Po to jest to forum.Takie jest moje zdanie.Jeżeli wy uważacie inaczej to po co są tematy o firmach?
01 lutego 2013 12:45
nie widzialam wpisòw-moja firma to AGENTUR RAQUET-Ingrid &Johannes Raquet GbR, Am Schutzenwald35,17373 Ueckermunde...



kilka razy juz rozmawialam,twierdza,ze nie moge mniec pretensji do Rumunek,bo one dobre pracownice...
02 lutego 2013 15:24


zarezerwowalam bilet...

dzis na pause przychodzi syn i pyta czy nie zostalabym do 13 lutego 2013,bo jakos nie ma chetnych do tak milej i sympatycznej Pani od 7 lutego..

moja odpowiedz oczywiscie negatywna!!! dla mnie systematycznosci i zrozumienia nie bylo !!!

a teraz "przychodzi koza do woza" ?

02 lutego 2013 15:30
nie daj się zbajerować jak babka jest taka sympatyczna to niech synalek z nią siedzi
06 lutego 2013 07:26 / 1 osobie podoba się ten post
zaraz zostane zlinczowana, ale

Ta dziewczyna siedzi non stop przed kompem,jak nie na skype to na forach

czy to nie pause?

proponuje wyjść z laptopem przed dom, oddychac swiezym powietrzem,machac nogami i jest.......

ja duzo rzeczy rozumiem,i tez sobie nie dam w kasze dmuchac, tylko dajmy od siebie duzo i wymagajmy duzo

takie jest moje zdanie
06 lutego 2013 10:13
zobacz o ktòrej ty robisz wpis?



06 lutego 2013 19:35 / 1 osobie podoba się ten post
dzieki andrea, chociaz od Ciebie mi sie nie oberwalo:)tak to bella mnie zaczepila na skype,o czym rozmawialysmy?o niczym szczegolnym, zapytalam np ile ona ma pieniedzy na zakupy na tydz bo ja mam 50euro, dowiedzialam sie ze tam syn robi zakupy i ze dostal polecenie by to nie bylo z Edeki bo ją zoladek pozniej boli, a w innej rodzinie miala400euro na tydz, mi to wystarczylo:):)sluchaczek potrzebuje.A jeszcze jedno, jak synowa ja poprosila by poczytala cos moze babci to......A CO JA CZYTNIK???"_"_cos mam jeszcze dodac?:)
06 lutego 2013 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
Witam nie musisz my juz Bele tu przerabialismy a dzisiaj ma zly dzien i miesza jak widac wszedzie wiec nie bierz do siebie wszystkiego a co do zrozumienia twojego postu ja zrozumialam ale nieodpowiednia osoba od razu go skomentowala po swojemu i tak wyszlo .
06 lutego 2013 21:58 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystkie posty nie na temat lecą do kosza. Jak komuś to nie pasuje i zamierza spamować na ten temat w tym wątku, albo jakimkolwiek innym - jego konto poleci również.

I nie jestem znajomym Belli36
07 lutego 2013 12:38
...dokonczenie histori-syn rozliczyl sie ze mna,napisal mi pochlebne referencje w jezyku niemieckim,dal pieniazki na bilet powrotny do Polski i pytal jak mi pomòc lub czy mam jakies prosby..



za kilka dni jade na nowe zlecenie



koniec