Pierwsza opiekunka w niemieckiej rodzinie

09 kwietnia 2013 21:03 / 1 osobie podoba się ten post

Beruska, ja mam telefon i internet od 8 lat z Aldi Talk,za 15 euro ...jestem zadowolona i polecam opcje a Aldi każdemu,są naprawdę dobre.


Beruska napisz do mnie maila : (usunięto ze względów bezpieczeństwa) wyślij sms na nr : 0049 157 889 010 91.pozdrawiam

09 kwietnia 2013 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
Andrejka, w stu procentach Cię popieram. Dzięki tym ludziom na forum uwierzyłam w siebie.Są tu osoby, które naprawdę wspierają. Dzięki. Mozah, Andreja, Romana,Emilia,Juta, Joasia, Mamuśka i wiele,wiele innych - bez tych osób to forum nie miałoby sensu.Super,że jesteście.Tak trzymajcie. A ja, jak mogłabym pomóc- jestem do dyspozycji. Pozdrawiam

20 czerwca 2013 20:51
beruska

Dzieweczyny bardzo was prosze napiszcie mi o telefonach , kartach, jak to jest

Proszę-ja taż chcę wiedzieć,wyjezdzam 1lipca,jestem zielona,mam telefon w T-mobile,czy tam bedzie latał?
20 czerwca 2013 21:04
ja nie wiem mogę powiedziec tak ze teraz od dłużeszego czasu zawsze gdzie nie pójdę mam internet u rodziny tak jak i telefon na polskienumery stacjonarne.bywaja i takie rodziny co nie maja internetu to tak kiedyś miałam i kupiłam w aldiku usb stick i kartę a później miesieczne doładowania za 15 zł jeśłi chodzi o nasz polski tel lepiej tu nie używac bo koszmarnie drogo połączenia kup tu kartę z T-mobile i dzwoń na polski T-mobile taniej ale to już w sieci Ci powiedzą
21 czerwca 2013 11:45
kruszynka1964

Proszę-ja taż chcę wiedzieć,wyjezdzam 1lipca,jestem zielona,mam telefon w T-mobile,czy tam bedzie latał?

Bedzie latal a w Niemczech zmieni ci sie na T-MobileD. Ale placisz oczywiście. Ja tez mam. SMSy przychodza do ciebie za 0zl. za wysylanie placisz i rozmowy tez. Dowiedz sie u operatora. Oni maja takie pakiety co za darmo mozna potem dzwonic ale to oststnio kosztowalo ok.40,- m-c. Dla mnie za drogo. Idź dowiedz sie i wybiez najlepsza opcje. Powodzenia
21 czerwca 2013 16:42
Asik

Bedzie latal a w Niemczech zmieni ci sie na T-MobileD. Ale placisz oczywiście. Ja tez mam. SMSy przychodza do ciebie za 0zl. za wysylanie placisz i rozmowy tez. Dowiedz sie u operatora. Oni maja takie pakiety co za darmo mozna potem dzwonic ale to oststnio kosztowalo ok.40,- m-c. Dla mnie za drogo. Idź dowiedz sie i wybiez najlepsza opcje. Powodzenia

Dziękuję Asik,dzisiaj dowiedziałam się ,że niemiecka rodzina zaakceptowała mnie i dlatego tak wypytuję.Super ten portal,pozdrawiam,ja będę w Monachium,daleko jesteś?
21 czerwca 2013 18:13
Ja mam abonament na polski Plus i kilka razy zadzwonilam do Polski po5 minutek to wychodzi mi do placenia ok 70zl miesiecznie:(ja tez slyszalam o "Lebare" ze wychodzi korzystnie do Polski, ale gdzie to kupic?Obersdorf taka dziura ze szok nawet bankomatu tutaj nie spotkalam
21 czerwca 2013 18:17
kruszynka1964

Dziękuję Asik,dzisiaj dowiedziałam się ,że niemiecka rodzina zaakceptowała mnie i dlatego tak wypytuję.Super ten portal,pozdrawiam,ja będę w Monachium,daleko jesteś?

Haaaa...daleeeko. Pod belgijska i holenderska granica. Na drugim koncu w Aachen :)) 
21 czerwca 2013 18:20
Dziewczyny jest operator Lyca mobile. Tani i z tego co wiem pierwsze 30 min rozmawiac za friko ze stacjonarnymi. Moja znajoma rozmawia 30 min po czy sie wylacza i znowu dzwoni....poszperajcie w internecie
21 czerwca 2013 18:20
To ja Asik jestem ok 30 km od Ciebie.Pracuję w Dueren.
21 czerwca 2013 18:21
tina 100%

To ja Asik jestem ok 30 km od Ciebie.Pracuję w Dueren.

Eee Tina :) wskakuj na rowerek i śmigaj do mnie. :))
21 czerwca 2013 18:27
Asik ,tu nie ma rowerka,chytrusy mieli dać i nie dali.Musiałabym córkę babci poprosić,żeby jeden dzień z matką własną została.Już widzę jak jojczy,że ona zapracowana jest i na nic czasu nie ma.
21 czerwca 2013 18:36 / 1 osobie podoba się ten post
kattti82

Ja mam abonament na polski Plus i kilka razy zadzwonilam do Polski po5 minutek to wychodzi mi do placenia ok 70zl miesiecznie:(ja tez slyszalam o "Lebare" ze wychodzi korzystnie do Polski, ale gdzie to kupic?Obersdorf taka dziura ze szok nawet bankomatu tutaj nie spotkalam

Katti, lebare kupisz w kazdym kiosku, na tankstelli, ja kupuje zawsze za 30 eu, w promocji jest czasem na caly miesiac darmowych rozmow do Polski na komorki i stacjonarne bez promocji jest 1500 minut. Wejdz na lebara flat, tam masz wszystko na temat.
21 czerwca 2013 19:35
margolcia

Katti, lebare kupisz w kazdym kiosku, na tankstelli, ja kupuje zawsze za 30 eu, w promocji jest czasem na caly miesiac darmowych rozmow do Polski na komorki i stacjonarne bez promocji jest 1500 minut. Wejdz na lebara flat, tam masz wszystko na temat.

Margolcia, byłam na tej stronie, ale ja jestem taki techniczny nieuk. Wyjasnij mi proszę. Kupujesz kartę, wkładasz do telefonu, aktywujesz(W jaki sposób?) a co z polską kartą? Po aktywacji mam nadal swój numer? proszę Margolcia, jak krowie na rowie;)
21 czerwca 2013 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
Efka66, ja tez wiem wszystko od Joasi, ona mnie poinstruowala, kupujesz start karte, sa za 10, 20, 30 i wiecej, ta za 10 jest na 500 min, za 20- 750 min, 30 - 1500 min, zalezy jaka karte kupujesz, ta za 30 wkladasz do telefonu, nastepnie musisz zadzwonic pod numer podany na karcie i aktywujesz, tam sa opcje w jakim jezyku chcesz rozmawiac, jest tez Polski, podajesz dane z zakupionej karty, dlatego miej ja przy sobie, pin, najwazniejszy i nr karty, dzwoniac mozesz poprosic o zaladowanie, wtedy podajesz kod doladowania. Tak jest najlepiej, ale pierwszy krok to aktywacja, czyli wykonanie telefonu 01805014391 i aktywacja.