Świąteczne dekoracje

23 listopada 2014 23:54 / 6 osobom podoba się ten post
Zofija

Tak, wiem Kasiu i ubolewam na tym, ale teraz jestem w De i widzę co tu się dzieje. Dzięki Bogu w Polsce jeszcze jednak jest sporo żywej wiary i oby nie umarła tak jak tu na zachodzie.

Zosiu,
zapewniam Cię, ze nie tylko na wierze swiat się opiera.
 
Dobrych i prawych ludzi po tej innej stronie też nie brakuje.
 
Dla mnie jest waźne jakim ktoś jest człowiekiem, a nie w co wierzy.
24 listopada 2014 13:07 / 4 osobom podoba się ten post
scarlet

Zosiu,
zapewniam Cię, ze nie tylko na wierze swiat się opiera.
 
Dobrych i prawych ludzi po tej innej stronie też nie brakuje.
 
Dla mnie jest waźne jakim ktoś jest człowiekiem, a nie w co wierzy.

Ja  mam podobne zdanie......
i ubolewam  Zosiu to co u nas się z ludzmi dzieje ja też potrafie chodzić codziennie do kościoła, ale jak słyszę od znajomego Armeńczyka który od 20 lat mieszka w Polsce i płaci podatki a będąc w kościele pyta się mnie dlaczego ksiądz powiedział '' Polska dla Polaków" a przed nim stoi gość z rodzinką który go kilka dni temu okradł i on mu wyjął zegarek z kieszeni to mnie aż ciarki przechodzą. Tu nie chodzi o dyskusję ale o prawdę.... i stawanie w prawdzie każdego dnia niech się rodzi dzieciątko Boże w naszych sercach.....
Tak się złożyło ,że miałam kilka rodzin kat. i jakoś zawsze żle trafiałam, natomiast protestańskie rodziny były super..i choć nie mieli w domu obrazów to mówili, że oni też się modlą np. idąc na spacer i przed snem i dziękują Bogu za wszystko.
Prawdziwa wiara w Boga powinna nas łaczyć , a nie dzielić bez wzgledu na to kto jest jakiej wiary.
24 listopada 2014 17:01 / 2 osobom podoba się ten post
anerik

Ja  mam podobne zdanie......
i ubolewam  Zosiu to co u nas się z ludzmi dzieje ja też potrafie chodzić codziennie do kościoła, ale jak słyszę od znajomego Armeńczyka który od 20 lat mieszka w Polsce i płaci podatki a będąc w kościele pyta się mnie dlaczego ksiądz powiedział '' Polska dla Polaków" a przed nim stoi gość z rodzinką który go kilka dni temu okradł i on mu wyjął zegarek z kieszeni to mnie aż ciarki przechodzą. Tu nie chodzi o dyskusję ale o prawdę.... i stawanie w prawdzie każdego dnia niech się rodzi dzieciątko Boże w naszych sercach.....
Tak się złożyło ,że miałam kilka rodzin kat. i jakoś zawsze żle trafiałam, natomiast protestańskie rodziny były super..i choć nie mieli w domu obrazów to mówili, że oni też się modlą np. idąc na spacer i przed snem i dziękują Bogu za wszystko.
Prawdziwa wiara w Boga powinna nas łaczyć , a nie dzielić bez wzgledu na to kto jest jakiej wiary.

A ja mam odmienne (jak zwykle)zdane, nie dziele ludzi wg wyznania bo w kazdym z nas jeste troche dobra troche zła.
25 listopada 2014 12:07 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

A ja mam odmienne (jak zwykle)zdane, nie dziele ludzi wg wyznania bo w kazdym z nas jeste troche dobra troche zła.

Ależ Mleczko ja też nie dzielę ludzi wg. wyznania etc. Pozdrawiam
30 listopada 2014 16:52 / 4 osobom podoba się ten post
Jak wam sie podobają nasze dekorcje?ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie
30 listopada 2014 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
Czy teraz to będzie Wielkanoc? 
Wielka Noc, czyli narodzenie Pana
30 listopada 2014 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Ja  mam podobne zdanie......
i ubolewam  Zosiu to co u nas się z ludzmi dzieje ja też potrafie chodzić codziennie do kościoła, ale jak słyszę od znajomego Armeńczyka który od 20 lat mieszka w Polsce i płaci podatki a będąc w kościele pyta się mnie dlaczego ksiądz powiedział '' Polska dla Polaków" a przed nim stoi gość z rodzinką który go kilka dni temu okradł i on mu wyjął zegarek z kieszeni to mnie aż ciarki przechodzą. Tu nie chodzi o dyskusję ale o prawdę.... i stawanie w prawdzie każdego dnia niech się rodzi dzieciątko Boże w naszych sercach.....
Tak się złożyło ,że miałam kilka rodzin kat. i jakoś zawsze żle trafiałam, natomiast protestańskie rodziny były super..i choć nie mieli w domu obrazów to mówili, że oni też się modlą np. idąc na spacer i przed snem i dziękują Bogu za wszystko.
Prawdziwa wiara w Boga powinna nas łaczyć , a nie dzielić bez wzgledu na to kto jest jakiej wiary.

No bo kto dzisiaj zegarek w kieszeni nosi?
30 listopada 2014 17:15
amelka

Czy teraz to będzie Wielkanoc? 
Wielka Noc, czyli narodzenie Pana

tak, tak w kazdym bądz razie dekoracje świąteczne, Nie znalazłam tematu o Bozym narodzeniu.
30 listopada 2014 17:20 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

No bo kto dzisiaj zegarek w kieszeni nosi?

Amelko to ten tzw. porządny katolik ukradł zegarek i schował go do swojej kieszeni, pewnie gdyby to była kobieta ukryła by go w torebce.
30 listopada 2014 20:13 / 4 osobom podoba się ten post
Taka prosta dekoracja  na stół.
30 listopada 2014 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
anerik

Amelko to ten tzw. porządny katolik ukradł zegarek i schował go do swojej kieszeni, pewnie gdyby to była kobieta ukryła by go w torebce.

Ja jak coś ukradnę, chowam do stanika.
30 listopada 2014 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Ja jak coś ukradnę, chowam do stanika.

To musi być cos bardzo małe np. 1 €cent.
30 listopada 2014 20:57 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Taka prosta dekoracja  na stół.

I praktyczna, nie żaden zbieracz kurzu.
Cynamon zetrzemy do deserów, a z kubka napijemy się kakao. A zielone jak uschnie, w kominku rozpalimy )
30 listopada 2014 20:59
mleczko47

To musi być cos bardzo małe np. 1 €cent.

No ja mam duży biust )
30 listopada 2014 21:07
amelka

No ja mam duży biust :-))

To stanik musisz mieć jeszcze większy...