Świąteczne dekoracje

28 lutego 2016 09:50 / 1 osobie podoba się ten post
Zapomniałam jeszcze dodać, ze zaczęłam juz malowanie... póki co - włosów. Mają wyjść jakieś refleksy
28 lutego 2016 10:03 / 4 osobom podoba się ten post
W ubiegłym roku zrobiłam taka dekoracje prze domem :
28 lutego 2016 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Tak czytam o tych dekoracjach ,jajeczkach i mnie ściska żal, bo święta spedzę tutaj z dala od domu.Smutne to:-(

będziemy razem a jajeczka sobie kupimy kolorowe :)
28 lutego 2016 10:35
takaja

:aniolki: będziemy razem a jajeczka sobie kupimy kolorowe :)

piekne
28 lutego 2016 10:48
mleczko1

W ubiegłym roku zrobiłam taka dekoracje prze domem :

Ja to bym proponowała te puste tło trochę poobcinać?
28 lutego 2016 10:55 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Ja to bym proponowała te puste tło trochę poobcinać?

Puste o tej porze roku . Potem sie zapełni rosnie tam piekne pnącze. I drabinka jest potrzebna. Wnuczka powiesiła na niej jajka, ale ja pokazałam co ja zrobiłam. 
28 lutego 2016 10:58
mleczko1

Puste o tej porze roku . Potem sie zapełni rosnie tam piekne pnącze. I drabinka jest potrzebna. Wnuczka powiesiła na niej jajka, ale ja pokazałam co ja zrobiłam. 

Mnie chodzi o obcięcie tego konkretnego zdjęcia. Ta doniczka z kotem lepiej wygląda bez tej ściany  Całkiem z bliska zrobione jeszcze lepiej by wyglądało? Tak mi się wydaje?
28 lutego 2016 11:01 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Mnie chodzi o obcięcie tego konkretnego zdjęcia. Ta doniczka z kotem lepiej wygląda bez tej ściany :-) Całkiem z bliska zrobione jeszcze lepiej by wyglądało? Tak mi się wydaje?

Donica brzydka ale jak sie jestem  parę dni w domu to do takich drobiazgów nie przykladam wagi. Amator fotograf jestem . Umowie sie z Geronimo w Bieszczady - bo kiedys obecał publicznie na forum, to sie podszkolę. )
28 lutego 2016 11:10 / 2 osobom podoba się ten post
To tak jak ja .Wielkanoc już zdażyło mi sie tutaj spędzić ale Bożego Narodzenia także nie wyobrażam sobie spędzać tutaj. Ja bym się zaryczała i zdepresionowała.
Aż tak żle było z tym PDP
28 lutego 2016 11:24 / 2 osobom podoba się ten post
 No to żes się nasłuchała jej monologów.
Mi sie przypomniało , że moja mama miała kiedyś koleżanke tez tego wyznania z która się przyjażniła ale zupełnie " nie szkodliwa".
 Nigdy  nawet nie próbowała nawracać mojej mamy na swoja wiarę.
a wręcz odwrotnie owa koleżanka sama przeszła na katolicyzm , ponieważ się zakochała i wyszła za mąż za katolika.
Tylko przykra sprawa , cała jej rodzina poza jedna ciotką zerwała z nią kontakty. Zero tolerancji.
21 marca 2016 19:36
Wyciągam wielkanoc, prosze powiedzcie jak tutaj wygląda to święto? Ja jestem 1-szy raz na wielkanoc i własnie niewiem jak tutaj jest ,czy szykuje się sniadanie wielkanocne normalnie czy jakoś inaczej ?a piątek ja poszcze a tutaj? jak to jest? i jeszcze babcia mi mówi ,ze w piątek są pozamykane sklepy , a sobota normalnie czy tak ?
21 marca 2016 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
evaa

Wyciągam wielkanoc, prosze powiedzcie jak tutaj wygląda to święto? Ja jestem 1-szy raz na wielkanoc i własnie niewiem jak tutaj jest ,czy szykuje się sniadanie wielkanocne normalnie czy jakoś inaczej ?:brak wiary:a piątek ja poszcze a tutaj? jak to jest? i jeszcze babcia mi mówi ,ze w piątek są pozamykane sklepy , a sobota normalnie czy tak ?

Nie wiem jak u Ciebie, ale tam gdzie ja spędzałam żadnych świąt się nie obchodziło, nie pozwolono mi nawet przystroić domu. Jak połozyłam świąteczny obrus na stół to pdp go ściągnęła i wyłozyła ceratę. Więc ja ich i jestem w Pl. Spokojnych Świąt życze.
21 marca 2016 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
Tak jest w piątek już święto akurat u mnie córka zamówiła na ten dzień rybne potrawy wybrałyśmy sobie z Pdp przywiezie wszystko z restauracji sklepy pozamykane a w sobotę normalnie otwarte niedziela poniedziałek tez święta ja nic konkretnego tutaj nie szykuje obiad niedzielny i tyle sobie ugotuję żurek na śniadanie jajka  w czwartek upiekę jakieś ciasto i to wszystko :)
21 marca 2016 20:24 / 3 osobom podoba się ten post
evaa

Wyciągam wielkanoc, prosze powiedzcie jak tutaj wygląda to święto? Ja jestem 1-szy raz na wielkanoc i własnie niewiem jak tutaj jest ,czy szykuje się sniadanie wielkanocne normalnie czy jakoś inaczej ?:brak wiary:a piątek ja poszcze a tutaj? jak to jest? i jeszcze babcia mi mówi ,ze w piątek są pozamykane sklepy , a sobota normalnie czy tak ?

Piatek jest dniem wolnym tzn. światecznym . (podwojnie płatny ) Wszystko zalezy jak masz na szteli , jezeli jestes tylko z pdp to bedzie tak jak zorganizujesz. Jeżeli jesteś jak to sie mowi "przy rodzinie" to pewnie sami zorganizuja świeta.Nie poszczą w piatek czesto jest na obiad sałatka ziemniaczana  i kiełbaski. Taka tradycja. Ja nie wychylam sie robie to co pdp sobie zyczy i sa to często proste obiady. Nie pieką mięs ani nie wypiekaja ciast tak jak u nas. Czesto na obiad chodzą do restauracji. Nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć. Na 100 % jest inaczej  niż u nas , to wiem na pewno.
21 marca 2016 20:25 / 8 osobom podoba się ten post
a tak mam w pokoju :) Pdp tez zrobiłam striok żółte jajeczka i kupiłam mały obrusik  niech się cieszy :)