Świąteczne dekoracje

30 listopada 2014 21:13
anerik

To stanik musisz mieć jeszcze większy...

Kupuje staniki w sklepach z brafittingiem, dlatego nie mam większych tylko w sam raz ).
 
30 listopada 2014 21:29
https://www.facebook.com/274697919259066/photos/pcb.787138931348293/787137238015129/?type=1&theater
28 lutego 2016 06:50 / 8 osobom podoba się ten post
Wyciągam Wielkanocy topik bo mnie kłuje w oczy Boże Narodzenie
28 lutego 2016 08:05 / 5 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wyciągam Wielkanocy topik bo mnie kłuje w oczy Boże Narodzenie :-)

Ja to mam dwie lewe rece do wszelkich ozdob,bardzo podobaja mi sie jajka zrobione wlasnorecznie .
Przed wielkanoca moj tata zawsze sie zabawial i malowal woskiem ,pozniej zesmy farbowali je w cebuli ,byly piekne .Mam kolezanke ,ktora ozdabia jajka czesc robi na szydelku,a czesc ze wstazek,pieknie to wyglada.Ja sobie moge tylko popatrzyc.
Kurcze przypomnialo mi sie ,musze wydac w domu polecenie zeby mi za tydzien zyto posiali w domu,bo to bedzie juz czas dobry na to.
28 lutego 2016 08:20 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Ja to mam dwie lewe rece do wszelkich ozdob,bardzo podobaja mi sie jajka :-) :-) zrobione wlasnorecznie .
Przed wielkanoca moj tata zawsze sie zabawial i malowal woskiem ,pozniej zesmy farbowali je w cebuli ,byly piekne .Mam kolezanke ,ktora ozdabia jajka czesc robi na szydelku,a czesc ze wstazek,pieknie to wyglada.Ja sobie moge tylko popatrzyc.
Kurcze przypomnialo mi sie ,musze wydac w domu polecenie zeby mi za tydzien zyto posiali w domu,bo to bedzie juz czas dobry na to.

To nie moje osobiste jaja, ale styropianowe dawno zakupiłam. Tylko czasu jakoś brak? Robie kurs niemieckiego a trzeba mi łopatą do głowy wciskać gramatykę, więc se jaj nie robię ino oglądam czasem 
28 lutego 2016 08:35 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Ja to mam dwie lewe rece do wszelkich ozdob,bardzo podobaja mi sie jajka :-) :-) zrobione wlasnorecznie .
Przed wielkanoca moj tata zawsze sie zabawial i malowal woskiem ,pozniej zesmy farbowali je w cebuli ,byly piekne .Mam kolezanke ,ktora ozdabia jajka czesc robi na szydelku,a czesc ze wstazek,pieknie to wyglada.Ja sobie moge tylko popatrzyc.
Kurcze przypomnialo mi sie ,musze wydac w domu polecenie zeby mi za tydzien zyto posiali w domu,bo to bedzie juz czas dobry na to.

Nie zyto a owieś. Szybciej wschodzi i szersze ma źdźbła . Ladniej wygąda. No ale ja ze wsi jestem to sie na zbożu znam.http://www.wymarzonyogrod.pl/rosliny-doniczkowe/rosliny-doniczkowe/owies-na-wielkanoc-kiedy-i-jak-wysiac-ozdobil-swiateczny-stol-wideo,65_2891.html
28 lutego 2016 08:45 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Nie zyto a owieś. Szybciej wschodzi i szersze ma źdźbła . Ladniej wygąda. No ale ja ze wsi jestem to sie na zbożu znam.:-)http://www.wymarzonyogrod.pl/rosliny-doniczkowe/rosliny-doniczkowe/owies-na-wielkanoc-kiedy-i-jak-wysiac-ozdobil-swiateczny-stol-wideo,65_2891.html

Zgadza sie  
28 lutego 2016 08:46 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Zgadza sie :-) 

Co? że ze wsi jestem? he he , jestem , jestem !!!
28 lutego 2016 08:52 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Co? że ze wsi jestem? he he , jestem , jestem !!!

Jak piszesz to pewnie tak jest  
Ze to owies ,kurna zawsze mam problem i mi sie kicka .
To jak ty ze wsi jestes ( ja z pol wsi) robilas gniazda dla zajecy na podworku?
Ja robilam i to kilka a z rana bieglam szybko zeby zobaczyc co zajac zostawil 
Dobrze ,ze zawsze zostawial slodycze ,a nie swoje odchody.  
28 lutego 2016 09:00 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Jak piszesz to pewnie tak jest :-) 
Ze to owies ,kurna zawsze mam problem i mi sie kicka .
To jak ty ze wsi jestes ( ja z pol wsi) robilas gniazda dla zajecy na podworku?
Ja robilam i to kilka :-) a z rana bieglam szybko zeby zobaczyc co zajac zostawil:-) 
Dobrze ,ze zawsze zostawial slodycze ,a nie swoje odchody.:-) :-) 

I tak było wielki g....... mam dwoch braci . Nie tylko , że slodyczy nie było ale i gniazd. Tato potem reprymende po kościele uskuteczniał . Ale winnych nie było. Zawsze na zająca zwalili
28 lutego 2016 09:26 / 2 osobom podoba się ten post
W tym roku również  w DE świeta ale juz przyszłe będą chyba w nowym domku wtedy udekoruję go kwiatami rzeżuchą już mam koncepcję jak to ma wyglądać zaprosimy rodzinkę na te święta będzie to już połowa kwietnia już w tym roku kupię na wysprzedażach ozdoby już je widziałam :)
28 lutego 2016 09:31 / 3 osobom podoba się ten post
Tak czytam o tych dekoracjach ,jajeczkach i mnie ściska żal, bo święta spedzę tutaj z dala od domu.Smutne to
28 lutego 2016 09:34 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

Tak czytam o tych dekoracjach ,jajeczkach i mnie ściska żal, bo święta spedzę tutaj z dala od domu.Smutne to:-(

Będziemy razem . Tak w tym roku wypada. Zgodziłam sie i nie będę marudzić.
28 lutego 2016 09:41 / 2 osobom podoba się ten post
Jestem juz w nastroju świątecznym.Wielkanoc spędzam w domu. Zrobiłam już kurczątka z filcu,ślicznego baranka kupiłam w Peny, a rzeżuchę "wcinamy" na bieżąco-przez jakiś czas jest tez dekoracją. Cieszę się tymi drobiazgami
28 lutego 2016 09:45 / 7 osobom podoba się ten post
ivetta

Tak czytam o tych dekoracjach ,jajeczkach i mnie ściska żal, bo święta spedzę tutaj z dala od domu.Smutne to:-(

Oj tam , oj tam ....stukniemy się jajeczkiem , poprawimy kielonkiem i będzie git . Pogoda będzie piekna na 100 % to się pójdzie poszlajać a jak będziemy miały szczęscie to rodzinki zajmą czas naszym PDP a my wtedy jak na wczasach FWP za dawnych czasów , tyle tylko , że nam jeść to raczej nie podadzą ......a tam , same se weźmiemy . A i jeszcze " wysokie premie świąteczne " nam wpadną do kieszeni . Jak rodziny będą hojne to może jakieś czekoladkowe zajączki albo inne jajeczka się załapie ?Dobrze będzie