Świąteczne dekoracje

22 marca 2016 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
tyciek

Dla wyciszenia i odstresowania  popełniłam kilka pisanek ... jak dorzucę troszkę bukszpanu albo innej zieloności to będą robić za dekorację  :) 


Tyciek, slicznie popelnilas te pisanki:) ja dzis porobilam stroiki i karty ale zdjecia sa zbyt duze i nie moge sie pochwalic:) chyba telefon musze obciosac
22 marca 2016 20:53
leni

Tyciek, slicznie popelnilas te pisanki:) ja dzis porobilam stroiki i karty ale zdjecia sa zbyt duze i nie moge sie pochwalic:) chyba telefon musze obciosac:-)

daj foty na fejsa ( jeśli masz profil na fb ) i z niego przekopiujesz już bez problemu ( tak robię , a żeby nie zaśmiecać profilu fejsa to przed udostępnieniem klikam kłódkę i tylko ja je widzę  w swoim profilu ) a stroik też popełniam ... wisi od wczoraj na drzwiach... :)
22 marca 2016 21:33
A ja mam prośbę. Potrzebuję przepis dla antytalentów w temacie wypieków. Jakiś łatwy sernik (z ichniego sera, nie mam polskiego sklepu w pobliżu), albo coś z kremem, ale też łatwe. Mieszkam teraz na zapadłej wiosce i jak upiekłam babkę to jedliśmy ją na śniadanie, bo kawy nie pijają. ale ja coś zjadłabym naszego. Gotować umiem, ale piekę tylko proste rzeczy, typu babka czy biszkopt. Proooooszę
22 marca 2016 21:45 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

A ja mam prośbę. Potrzebuję przepis dla antytalentów w temacie wypieków. Jakiś łatwy sernik (z ichniego sera, nie mam polskiego sklepu w pobliżu), albo coś z kremem, ale też łatwe. Mieszkam teraz na zapadłej wiosce i jak upiekłam babkę to jedliśmy ją na śniadanie, bo kawy nie pijają. ale ja coś zjadłabym naszego. Gotować umiem, ale piekę tylko proste rzeczy, typu babka czy biszkopt. Proooooszę :aniolki:

karpatka - zawsze wychodzi : zagotować szklankę wody z 125 g margaryny , dodać szczyptę soli , wsypać szklankę mąki i energicznie mieszać aż wyjdzie taka jednolita kula (2-3 minuty ) ostudzić . dodać szczyptę proszku do pieczenia i miksować dodając kolejno 5 jajek . upiec dwa jednakowe placki ( piec ok 30 min w 180 stopniach )  przełożyć kremem budyniowym.... 
22 marca 2016 22:09
tyciek

karpatka - zawsze wychodzi : zagotować szklankę wody z 125 g margaryny , dodać szczyptę soli , wsypać szklankę mąki i energicznie mieszać aż wyjdzie taka jednolita kula (2-3 minuty ) ostudzić . dodać szczyptę proszku do pieczenia i miksować dodając kolejno 5 jajek . upiec dwa jednakowe placki ( piec ok 30 min w 180 stopniach )  przełożyć kremem budyniowym.... 

dzięki
22 marca 2016 22:24 / 2 osobom podoba się ten post
agamor

ja też na święta jestem na stelli, mam dziadków do opieki, w niedziele idą do córki, ale ja zostaję w domu
odmówiłam i nic nie przygotowuję specjalnego

Ja tez nic.Zapytałam dziś czy cos przygotowac ,czy beda jakies odwiedziny,PDP ma syna nie tak daleko.Nie ,nie ,nie ,normalne dni jak zawsze.Więc nie.Nawet nie wiem czy jakie jajo sobie ugotuje bo PDP jada niechetnie.Ew.na któryś dzien zrobie biały barszcz,przywiozłam sobie w torebce:)I tyle.Właściwie nigdzie, gdzie byłam w D na Wielkanoc, celebrowania świąt nie było.Wydaje mi się ,że dla nas tak jest lepiej,kiedy jestesmy z dala od bliskich.
22 marca 2016 22:28 / 7 osobom podoba się ten post
22 marca 2016 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
22 marca 2016 22:53 / 3 osobom podoba się ten post
23 marca 2016 06:14 / 2 osobom podoba się ten post
aniao

A ja mam prośbę. Potrzebuję przepis dla antytalentów w temacie wypieków. Jakiś łatwy sernik (z ichniego sera, nie mam polskiego sklepu w pobliżu), albo coś z kremem, ale też łatwe. Mieszkam teraz na zapadłej wiosce i jak upiekłam babkę to jedliśmy ją na śniadanie, bo kawy nie pijają. ale ja coś zjadłabym naszego. Gotować umiem, ale piekę tylko proste rzeczy, typu babka czy biszkopt. Proooooszę :aniolki:

Ania wejdż na "Wypieki" tam są proste przepisy . Jest też na sernik przepis ( z quarku) łatwy jesli nie znajdziesz to pisz bedziemy szukac.
23 marca 2016 10:37 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Ania wejdż na "Wypieki" tam są proste przepisy . Jest też na sernik przepis ( z quarku) łatwy :-) jesli nie znajdziesz to pisz :-) bedziemy szukac.

Dzięki, byłam widziałam, ale po dziesiejszej dyskusji z mężem PDP kupię coś dla siebie i tyle. Do spowiedzi nie pójdę to więcej nie powiem żeby dodatkowo nie grzeszyć.
23 marca 2016 10:37
mleczko1

Ania wejdż na "Wypieki" tam są proste przepisy . Jest też na sernik przepis ( z quarku) łatwy :-) jesli nie znajdziesz to pisz :-) bedziemy szukac.

Moderatorze kochany, dwa razy kliknęłam. Usuń to proszę. Ten post, poprzedni zostaje. Pozdrawiam i przepraszam.
23 marca 2016 10:42 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Dzięki, byłam widziałam, ale po dziesiejszej dyskusji z mężem PDP kupię coś dla siebie i tyle. Do spowiedzi nie pójdę to więcej nie powiem żeby dodatkowo nie grzeszyć. :-)

Masz mnie pracy co sie przejmujesz. Ja tez nie wypiekałam, bo nie miałam dla kogo. Teraz mam pdp ktorzy uwielbiaja ciasto, ale tez nie mogę piec. Cukier maja podwyższony sporo. Cos tam tworzę, ale to razej "tfurczość" a nie twórczość
23 marca 2016 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Masz mnie pracy co sie przejmujesz. Ja tez nie wypiekałam, bo nie miałam dla kogo. Teraz mam pdp ktorzy uwielbiaja ciasto, ale tez nie mogę piec. Cukier maja podwyższony sporo. Cos tam tworzę, ale to razej "tfurczość" a nie twórczość :-)

Jestem na wsi, geograficznie i mentalnie. Swoje odpękam (kochane pieniążki), ale nigdy więcej. I nie o sklepy tu chodzi. Pdp i rodzina ok, ale książe małżonek ...bez komentarza. Pozdrawiam świątecznie.
23 marca 2016 12:56 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

Jestem na wsi, geograficznie i mentalnie. Swoje odpękam (kochane pieniążki), ale nigdy więcej. I nie o sklepy tu chodzi. Pdp i rodzina ok, ale książe małżonek ...bez komentarza. Pozdrawiam świątecznie.

Nie mozesz urobić tego księcia nie ma na niego metody ? Pisz co on ma za "pazuchą" to coś wymyslimy wspólnie