Moja pierwsza miłość

17 października 2013 11:47
No proszę ....
17 października 2013 11:47
tina 100%

No i kurna wymyśliłam!
 
Kasiulo moja droga,
płonne Twe nadzieje,
no,bo ja sama nie wim,
co się w duszy dzieje.
Wyciszyć się nie umim,
I tym bardziej skupić...
O!Babcia już szaleje!
Idę ją u....pić!

ale sie usmialam, dziewczyny jestescie bombowe
17 października 2013 11:48
kasia63

Mycha -to nie to,ze nikt nie chce!!!Chleba i przyjemnosci po prostu nie śmiemy Ci odbierać:):):):):):)

Po ostatnich wpisach wnioskuje, że to grupowy masaż będzie. Juz rączki zacieram ... hehehe. Ale nie do masażu, nieeee. Z ciekawości !!
17 października 2013 11:48
A, powiedzcie mi czy ktos juz (przede mna) probowal poderwac Pana M?
17 października 2013 11:52
Angel76

A, powiedzcie mi czy ktos juz (przede mna) probowal poderwac Pana M?

No matko kochana!!  Co jakiś czas któraś próbuje ale ON niewzruszony jest. Ale to całe szczęście tylko zabawy i zaczepki są.  Panów u nas mało to i za szefa czasami trzeba sie "zabrać". Ale w "Powieści" wszystko można - ze smakiem oczywiście. 
17 października 2013 11:57
No i co, daly sobie spokoj.... Czy banana sie obawiaja? :)
17 października 2013 12:02
tina 100%

No i kurna wymyśliłam!
 
Kasiulo moja droga,
płonne Twe nadzieje,
no,bo ja sama nie wim,
co się w duszy dzieje.
Wyciszyć się nie umim,
I tym bardziej skupić...
O!Babcia już szaleje!
Idę ją u....pić!

A nie mówiłam:):):):):)Brawo:):):)
17 października 2013 12:05
Angel76

No i co, daly sobie spokoj.... Czy banana sie obawiaja? :)

Nie no, bana się nie obawiają. Ale są jakieś granice. Poza tym czy się podoba czy nie, to jest szef. A "szanuj szefa swego bo możesz miec gorszego"..... albo wcale każda zna. ;-)))  
17 października 2013 12:07
Ja tam nic nie mówię ,ale taki wirtualny masaż.....jak lizanie loda przez szybę:( beze mnie-w realu to całkiem co innego:):):)
17 października 2013 12:11
Mycha

Nie no, bana się nie obawiają. Ale są jakieś granice. Poza tym czy się podoba czy nie, to jest szef. A "szanuj szefa swego bo możesz miec gorszego"..... albo wcale każda zna. ;-)))  

No, tak ale jak narazie zadnej krzywdy mu nie zrobilam :) w przeciwnym razie, dawno by zareagowal "negatywnie", a jak widac facet jest inteligentny, wiec nie przekroczylam granic dobrego smaku ;) Chyba, ze sie myle :)
Pozdrowienia dla Pana M :)
17 października 2013 12:47
Mycha

Angel to ja Ci proponuję zebyś weszła na strony "Powieści" i zrobiła Modusiowi masaż erotyczny. Bo nikt nie chce tego czyny dokonać i akcja stanęła ;-// W "powieści" wszystkie chwyty dozwolone i nie grozi żaden "ban" ani "banan" tym bardziej ;-))

Mycha, szukam tej strony "Powiesci" i nic.... Gdzie to jest?
17 października 2013 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
Co Wy Kochaniutkie tak z tym masażem...? komu, komu ,bo wyjadę do domu!!!!
17 października 2013 13:10
robert72

Co Wy Kochaniutkie tak z tym masażem...?:-) komu, komu ,bo wyjadę do domu!!!!

Wiesz Robert72,bo miesiacu a niektóre kolerzanki single,to ochota i chęć na takie masaże rośnie w miarę mówienia=czytaj pisania,a ty jako profesjonalista proponuję zbieraj adresy i odwiedzaj koleżanki pragnace dotyku męskich rąk.
17 października 2013 13:15 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Wiesz Robert72,bo miesiacu a niektóre kolerzanki single,to ochota i chęć na takie masaże rośnie w miarę mówienia=czytaj pisania,a ty jako profesjonalista proponuję zbieraj adresy i odwiedzaj koleżanki pragnace dotyku męskich rąk.

I, to jeszcze jakiech rak......ech :)))
17 października 2013 13:19
Angel76

Mycha, szukam tej strony "Powiesci" i nic.... Gdzie to jest?

tutaj:
http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/492/page/95
miłej lektury, bo to już 95 stron :)