Moja pierwsza miłość

17 sierpnia 2014 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
Moja pierwsza miłość była w przedszkolu, wszystkie małolaty 5-letnie kochały się w Kubusiu włącznie ze mną ale tylko Ja miałam te szczęście razem z Kubusiem bawić się łopatką i wiaderkiem.Potem wiele lat minęło i następne zauroczenie.miałam mając 15-16 lat . To może przejdę do ostatniego -4 lata temu ,które skończyło się a następne jeszcze nie nadeszło.
17 sierpnia 2014 13:03
Barbara niepowtarzalna

Coś to młode pokolenie 30 + jakoś tak mało domyślne jest , no nie ? :))))))))))

nio ha ha 
17 sierpnia 2014 13:06 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Dziękuję z serca całego, jowitaliber  :) ♥

To ja tez sie dokladam do zyczen.Niech ta osiemnastka bedzie lepsza
17 sierpnia 2014 13:08 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Dziękuję z serca całego, jowitaliber  :) ♥

O,przegapiłam.Wszystkiego najlepszego Lili!:)
17 sierpnia 2014 20:31 / 3 osobom podoba się ten post
z tymi miłościami to było różnie ale wiem jedno nie pamiętam wieku przedszkolnego ale już póżny szkolny to znakomicie pamiętam też mojego męża z tamtych lat bo bardzo mi się podobał ale był wtedy chłopakiem mojej koleżanki to ani myśleć mi o nim było ,ale moim chłopakiem wtedy był kuzyn w/w koleżanki i też był bardzo fajny i tak po kilku latach takich spotkań stało się tak że ja jestem z moim mężem ,moja koleżanka jest w Kanadzie jej kuzyn w DE a my tak sobie razem już 17 lat po ślubie a tak razem to 22 lata Boże sama w to nie wieżę ale chciałabym że to trwało conajmniej jeszcze raz tyle
17 sierpnia 2014 20:35 / 4 osobom podoba się ten post
Zleci szybkuchno jak jest ok, u nas 38 lat po slubie, a 41 razem...i jeszcze sie lubimy;)))))
17 sierpnia 2014 20:42 / 4 osobom podoba się ten post
ziolkowa

Zleci szybkuchno jak jest ok, u nas 38 lat po slubie, a 41 razem...i jeszcze sie lubimy;)))))

super ja byłam na 65 rocznicy ślubu moich dziadków i to jest piękne że oni nadal się kochają i szanują tez bym tak chciała narazie bardzo się kochamy i za sobą tęsknimy  ale różnie to w życiu bywa 
17 sierpnia 2014 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
jowitaliber

super ja byłam na 65 rocznicy ślubu moich dziadków i to jest piękne że oni nadal się kochają i szanują tez bym tak chciała narazie bardzo się kochamy i za sobą tęsknimy  ale różnie to w życiu bywa 

Trzeba o siebie dbac to bedzie dobrze:)
17 sierpnia 2014 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
święta racja

17 sierpnia 2014 20:54 / 4 osobom podoba się ten post
ziolkowa

Trzeba o siebie dbac to bedzie dobrze:)

Potwierdzam to co piszesz ( ten sam staż małzeński ) trzeba o siebie dbać np . umyć się raz kiedyś :))))))))))))))
17 sierpnia 2014 20:57 / 5 osobom podoba się ten post
I to koniecznie razem, a potem sie naolejkowac, pomasowac i sie czlowieki potem lubia...dlugo;)
17 sierpnia 2014 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Potwierdzam to co piszesz ( ten sam staż małzeński ) trzeba o siebie dbać np . umyć się raz kiedyś :))))))))))))))

basiu to ja od teraz tylko wszystko razem smarowanie, mycie  i to inne też razem :)
17 sierpnia 2014 21:08 / 4 osobom podoba się ten post
jowitaliber

basiu to ja od teraz tylko wszystko razem smarowanie, mycie  i to inne też razem :)

I tak trzymaj i ucz się ..... z tym myciem to nie za często , bo podobno skraca życie
to inne jak najczęściej stosuj :))))))...... ....Jestem wielka , córka wczoraj pokazała mi jak się pisze " pod spodem " i już umiem ! :))))))
17 sierpnia 2014 21:19 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

I tak trzymaj i ucz się ..... z tym myciem to nie za często , bo podobno skraca życie
to inne jak najczęściej stosuj :))))))...... ....Jestem wielka , córka wczoraj pokazała mi jak się pisze " pod spodem " i już umiem ! :))))))

zawsze w ciebie wierzyłam ty kumata jesteś babka
 
27 października 2014 20:36
A co z tymi pierwszymi milosciami