Wiosna

15 marca 2013 20:19
Masz racje Tina,jezeli jest to zrobione jak psiak jest mlody to nie ma obawy.Moja suczka jest wysterylizowana,zaraz po pierwszej cieczce.Miala 8 miesiecy.Teraz ma 2 lata,jest zdrowym,wesolym psiakiem.Przy kazdym szczepieniu jest badana,mierzona,wazona.Mam spokoj i zadnych "nieproszonych kawalerow" ;-)
15 marca 2013 20:24
I kilkuletnie suki są sterylizowane z dobrym skutkiem. Lepiej to zrobić, lepsze to niż zastrzyki hormonalne.
16 marca 2013 11:01 / 1 osobie podoba się ten post

a ja ptrzę na swoje konto w banku i na swoją podopieczną i sobie spiewam.......wiosna,wiosna,wiosna ach to ty.

16 marca 2013 15:43 / 1 osobie podoba się ten post
Ja właśnie też poczułam wiosnę tym bardziej ,że do powrotu blizej więc.... wpadłam do drogerii farbę do włosów kupiłam, perfumki no bo trzeba się przygotowac na spotkanie z ukochanym hahahahaha
25 marca 2013 13:53
Niestety - wiosny nie widać!Chociaż wczoraj i dzisiaj widziałam wracające żurawie w pięknych "kluczach".Zimno,wiatr przenikliwy,minus 5 stopni,niby nie wiele,ale to przecież konie marca?!
Możeśmy nie za dokładnie Marzanny topili?
26 marca 2013 13:28

a to coś na temat upragnionej wiosny:Eksperci wieszczą koniec czterech pór roku.W przyszłości będziemy mieli tylko trzy pory.Wiosna będzie coraz krótsza,aż w końcu zniknie.Czeka nas coraz wcześniejsze lato z atakiem upałów już w maju natomist jesień się wydłuży, a i zima będzie dłuższa z największymi mrozami na przełomie marca i kwietnia. Ale to jest dobra wiadomość dla margolci i dla mnie, więcej grzybów uzbieramy.

26 marca 2013 17:55
A ja słyszałam,że naukowcy stwierdzili,że będą ( w niedalekiej przyszłości) w naszym klimacie,tylko 2 pory roku.
26 marca 2013 18:02
Termit, serdecznie zapraszam do Lipek, miedzy Gorzowem a Skwierzyna, a przy okazji do mnie!!! Jeszcze nigdy i nigdzie nie widzialam takich ilosci grzybow!

Zostanie nam Viwaldi i jego 4 pory roku. Nie straszcie, ja tam nie wierze tym pseudonaukowca, caly czas pieja o globalnym ociepleniu a tu prosze od pazdziernika do maja bedziemy miec zime.
26 marca 2013 18:03
termit

a to coś na temat upragnionej wiosny:Eksperci wieszczą koniec czterech pór roku.W przyszłości będziemy mieli tylko trzy pory.Wiosna będzie coraz krótsza,aż w końcu zniknie.Czeka nas coraz wcześniejsze lato z atakiem upałów już w maju natomist jesień się wydłuży, a i zima będzie dłuższa z największymi mrozami na przełomie marca i kwietnia. Ale to jest dobra wiadomość dla margolci i dla mnie, więcej grzybów uzbieramy.

a co z tym mitycznym ociepleniem klimatu???zaś ściema:)

26 marca 2013 18:05
No właśnie? Co z tym ociepleniem? Ja już się przygotowywałam na drugie Włochy,czy Grecję(oczywiście - jeżeli chodzi o klimat)!
26 marca 2013 18:10
W nastepnym roku będzie pewnie nowa teoria ;)
26 marca 2013 18:12
Bedziemy miec wiosne, lato, tropik, jesien, zime i syberyjskie mrozy.
26 marca 2013 18:19
Margolcia, dobrze mowilas, aby kufajek ani czapek uszanek jeszcze nie chować. Dopiero po świętach ma pomału się ocieplac.
26 marca 2013 18:27
tina 100%

Margolcia, dobrze mowilas, aby kufajek ani czapek uszanek jeszcze nie chować. Dopiero po świętach ma pomału się ocieplac.

Ha, ma sie instynkt, ja tam swoje walonki, welniane barchany, waciak mam na podoredziu, nigdy sie z nimi nie rozstaje, tak mnie mama kazali.

26 marca 2013 18:36
A i kalesony dobrze wdziać, coby się pęcherz nie przeziebil.