Wiosna

25 lutego 2014 19:12
Jaki piekny dzien byl dzisiaj, slonko swiecilo. I krokusy kwitna, i przebisniegi, trawa sie zaczyna zielenic, a tu luty mamy :)... wiosna, wiosna idzie, moi Panstwo! :)
25 lutego 2014 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
Zaraz zwariuję,nie mogę wkleic zdjęcia !
25 lutego 2014 19:46
ivanilia40

Zaraz zwariuję,nie mogę wkleic zdjęcia !

Nie wariuj, bo pewno ono tego nie jest warte.Tylko spokój moze cię uratować.
23 marca 2015 16:08 / 5 osobom podoba się ten post

Nie rób tego więcej! Moderator 

23 marca 2015 17:08 / 4 osobom podoba się ten post

 
 
 
A to wiosna w moim ogrodzie jeszcze szaro-buro ale krokusy w całej okazałości.Rosna sobie gdzie chcą cześć na trawniku cześć w krzaczkach a cześć miedzy innymi cebulowymi.Pierwszy raz od wielu lat spędzam wiosnę w domu.W tym roku będę ogładała tulipany w pełnej krasie.Czekam aż słowik założy gniazdko w różach,i jeżyki sie obudzą z zimowego snu.Pięknie jest chociaz to słowo na wyrost.Trzeba jeszcze poczekać parę tygodni.
23 marca 2015 17:20 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Nie rób tego więcej! Moderator 

OK Modusiu, nigdy więcej !!!  
23 marca 2015 20:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś było tak ciepło,że po spacerze wyszłam na taras z leżakiem i zaliczyłam pierwsze opalanko,niestety trochę zamglone było słońce ,ale wszystko przede mną. Jestem przygotowana retorycznie i merytorycznie :)
23 marca 2015 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Dziś było tak ciepło,że po spacerze wyszłam na taras z leżakiem i zaliczyłam pierwsze opalanko,niestety trochę zamglone było słońce ,ale wszystko przede mną. Jestem przygotowana retorycznie i merytorycznie :)

To jeszcze wanilia po tym zaćmieniu:) ale fajnie masz ,zasłuzyłas na maxa:):)
23 marca 2015 21:01 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1


 
 
 
A to wiosna w moim ogrodzie jeszcze szaro-buro ale krokusy w całej okazałości.Rosna sobie gdzie chcą cześć na trawniku cześć w krzaczkach a cześć miedzy innymi cebulowymi.Pierwszy raz od wielu lat spędzam wiosnę w domu.W tym roku będę ogładała tulipany w pełnej krasie.Czekam aż słowik założy gniazdko w różach,i jeżyki sie obudzą z zimowego snu.Pięknie jest chociaz to słowo na wyrost.Trzeba jeszcze poczekać parę tygodni.

U mnie też zakwitło to i owo .... wiosenkowo :)
 

i nawet pszczółki odwiedziły kwiatki....


 
23 marca 2015 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
tyciek

U mnie też zakwitło to i owo .... wiosenkowo :)
 

i nawet pszczółki odwiedziły kwiatki....


 

Fajne - co tam fajne super.Oko po zimie spragnione takich widoków i takich kolorów, tez mam różne, różniste nawet ciemiernik zakwitł.Ale ja jestem zazdrosna o swoje kwiaty nawet do wazonu kupuje, z ogrodu nie wycinam.No tak juz mam.Ogladaj nie tylko kwiatki:):):)
24 marca 2015 08:01
Jedna mniej, jedna więcej. Co to dla naszego forum - nic ;-))  
24 marca 2015 08:03 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Jedna mniej, jedna więcej. Co to dla naszego forum - nic ;-))  

No tak Mycha 1, Mycha2 ........;)))-)
20 marca 2017 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
Dj atomek z nocną i wiosenną piosenką o miłości! Braciaki i ziomalki teraz kawałek miłej pandy,, niech sie wam różnice składają i miłość puka do drzwi. Drzyjcie koty i pościel i do przodu hey!    
20 marca 2017 23:00 / 5 osobom podoba się ten post
ATomek

Dj atomek z nocną i wiosenną piosenką o miłości! Braciaki i ziomalki teraz kawałek miłej pandy,, niech sie wam różnice składają i miłość puka do drzwi. Drzyjcie koty i pościel i do przodu hey! :-)  ;  :serce:  :kwiatek dla ciebie2: :kwiatek dla ciebie2: :kwiatek dla ciebie2: :kwiatek dla ciebie2: :kwiatek dla ciebie2: :kwiatek dla ciebie2: :kwiatek dla ciebie2: :kwiatek dla ciebie2: :kwiatek dla ciebie2: :kwiatek dla ciebie2:

A teraz zadedykuj cos dla powaznych kobiet,dobra?
20 marca 2017 23:08 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

A teraz zadedykuj cos dla powaznych kobiet,dobra?

Dla poważnych kobiet , ale Ty za młoda jesteś , ale z powagą wysłuchasz (chyba) Marka Grechuty , utwór z 1987 roku.