2 dniowe szkolenie dla opiekunów osób starszych - czy warto?

24 maja 2013 13:56
kasia63

I wg Ciebie w DWA dni można się nauczyć opiekować starszą osobą?Wg mnie to wyrzucone pieniądze.Taki certyfikat to sobie można na drukarce wydrukowac i sprzedawac po trzy stówy/nawiasem mówiąc ,niezły interes:)/

w 100% się z Tobą zgadzam szkolenie w DWA dni brzmi bardzo podejrzanie... wątpię w jego jakość. Także raczej nigdy bym się nie zdecydowała. 
11 czerwca 2013 20:52
Na Arte leci wlasnie program In Wuerde sterben, dotyczy co prawda Francji
01 września 2013 14:49
czy kyoś ma namiary na szkolenia w lubuskim najlepiej bezpłatne:)pozdrawiam
04 września 2013 23:23
Zuzka

w 100% się z Tobą zgadzam szkolenie w DWA dni brzmi bardzo podejrzanie... wątpię w jego jakość. Także raczej nigdy bym się nie zdecydowała. 

niedawno zmieniala mnie dziewczyna po takim "dobrym szkoleniu "mialysmy jeden wspolny dzien probowalam ja czegos nauczyc , byla chetna ale 1 dzien to za malo :( ...... no ale druczek miala ze odbyla szkolenie i jest opiekunka :(
19 września 2013 13:37
szumwiatru

niedawno zmieniala mnie dziewczyna po takim "dobrym szkoleniu "mialysmy jeden wspolny dzien probowalam ja czegos nauczyc , byla chetna ale 1 dzien to za malo :( ...... no ale druczek miala ze odbyla szkolenie i jest opiekunka :(

no właśnie druczek to TYLKO druczek :) 
19 września 2013 19:30
tez bym chciala takie szkolenie bo wlasnie jade a kregoslup
25 października 2013 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
Juz to pisałem na innych stronach naszego forum.Otóż 2 dni szkolenia to moze powiedzą ci jak łóżko prześcielic gdy pacjent w nim leży.Watpie jednak abys mogła to sobie na tym szkoleniu pocwiczyc.Co do certyfikatu to tak jak kolezanki wczesniej napisały: nic nie wart,i mozesz sama go sobie wydrukować.Ja skonczyłem roczne studium i mój certyfikat (po polsku i po angielsku) wazny jest tylko w Polsce.Kazdy kraj ma swoje wymogi i przepisy w tej materii
25 października 2013 22:14 / 1 osobie podoba się ten post
Ja zrobiłam 60 godzin kursu i uważam że to mało
25 października 2013 22:27 / 3 osobom podoba się ten post

Dziewczyny, na naukę nigdy nie jest za późno. Robiłam podyplomówkę w wieku 50 lat. Czułam się tak stara, jak wykopaliska w Biskupinie. Dziewczyny były ode mnie młodsze o 20 i więcej lat. Jednak przetrwałam, chociaż początkowo patrzyły ma mnie dziwnie.

Wiecie co mi się najbardziej podoba? Stwierdzenie, że organ nieużywany zanika - oczywiście chodzi o rozum jak ktoś miałby inne skojarzenia
15 stycznia 2014 11:46
Hej, macie dużo doświadczenia w tym temacie, możecie polecić jakieś dokładne szkolenia?
20 stycznia 2014 19:31
Dzien dobry,ja tez mysle o takiej mozliwosci zarobku,prosze powiedzcie czy jezeli pracowalam opiekujac sie starszymi w polsce z PCK to sie liczy?
20 stycznia 2014 19:35
Jak najbardziej, zapewne masz jakieś szkolenie, pierwsza pomoc? Często wystarczy opieka w rodzinie.
21 stycznia 2014 11:11

Pracujesz na bana. Moderator

21 stycznia 2014 11:26

Podobnie jak NDorota. Czemu odnoszę wrażenie, że zawsze jak wpadnie na forum osoba, która szuka pracy, a której się nie chce przeczytać kilku tematów na forum, to oferujesz pomoc na maila? Moderator

21 stycznia 2014 12:09 / 3 osobom podoba się ten post

Usuwam stąd wszystko co nie dotyczy szkoleń, bo widzę, że znowu "giełda pracy" się robi. Mas - jesteś nowa, więc jak każda nowa osoba, rozpocznij od lektury regulaminu portalu. Jeśli liczysz, że ktoś z użytkowników portalu załatwi Ci pracę, zapewniam, że w takim przypadku wylecisz stąd i Ty i ta osoba. Szukasz pracy - wykaż się odrobiną intencji i poczytaj opinie o firmach, a nie licz, że ktoś zrobi wszystko za Ciebie.