Swego nie znacie - Polska nieznana

18 września 2017 12:27
ha ha co się przestraszyłaś-już mam hihi
02 grudnia 2017 07:30 / 3 osobom podoba się ten post
Jutro czyliw niedzielę 3.12 , o 10.40 na TVP1 w programie ZAKOCHAJ SIĘ W POLSCE będzie o moim regionie:)Koszalin,jez.Jamno i okolice.Kto ma ochotę obejrzeć, proszę włączyć TV"_
12 grudnia 2017 16:22 / 4 osobom podoba się ten post
https://dolny-slask.org.pl/503779,Walbrzyska_dzielnica_Gaj.html
Ten link to dla tych którzy interesuja sie historią. Dlaczego go podaję ? Jest to moim zdaniem ciekawa drobinka historii Dolnego Śląska i mojego miasta.Mówiąc bardziej precyzyjnie tej cześci miasta w której ja mieszkam 
Ciekawe jest równiez to że firma  IG-Farbern AG, która działała na tym terenie pomimo,że była związana z nazistami,wypłaciła odszkodowania wojenne dla pracowników przymusowych,przestala prowadzić działalność gospodarczą to była notowana na giełdzie we Frankfurcie do 2003 r
Poczytajcie sobie może Was to zainteresuje
12 grudnia 2017 19:23 / 2 osobom podoba się ten post
12 grudnia 2017 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
A to Suwałki i okolice. Miejsca piękne, ten wóz ze słomą kilka lat temu w Błaskowiźnie nad jeziorem Hańcza tak malowniczo stał. Mamy sporo fajnych rzeczy- ścieżki rowerowe, mnóstwo jezior, są też stoki narciarskie (może nie za wielkie, ale są, nawet latem- jakieś zielone coś). Szlaków pieszych też dużo. No, zabytków za dużo nie ma....
12 grudnia 2017 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
Św. Lipka?
12 grudnia 2017 19:38
dorotee

Św. Lipka?

Chyba nie.Tam bardziej palacowo.
12 grudnia 2017 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Św. Lipka?

Wigry- klasztor Kamedułów.
12 grudnia 2017 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
Oi i bliżej Olsztyna, chyba
12 grudnia 2017 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Wigry! Święta Lipka bardziej okazała.
12 grudnia 2017 19:56
Werska

Wigry! Święta Lipka bardziej okazała.

Wieki temu tam bylam
02 stycznia 2018 13:11
Ja kocham polskie góry! Jestem absolutnie zachwycona Beskidami - idealne do wędrówek, sportów zimowych i rekreacji. Zawsze staram się odwiedzić jakieś inne miejsce, ale chyba najbardziej podoba mi się w Korbielowie. Widoki na Halę Miziową i Pilsko są fantastyczne. A ostatnio miałam przyjemność być w super nowoczesnym domku https://smagula.pl/domek-w-gorach Naprawdę polecam ;)
 
02 stycznia 2018 13:48 / 4 osobom podoba się ten post
OpiekunkaAlina

Ja kocham polskie góry! Jestem absolutnie zachwycona Beskidami - idealne do wędrówek, sportów zimowych i rekreacji. Zawsze staram się odwiedzić jakieś inne miejsce, ale chyba najbardziej podoba mi się w Korbielowie. Widoki na Halę Miziową i Pilsko są fantastyczne. A ostatnio miałam przyjemność być w super nowoczesnym domku https://smagula.pl/domek-w-gorach Naprawdę polecam ;)
 

Ile płacą za takie spamowanie. Wychodzi się na tym dobrze? Czy tylko na waciki wystarczy?
02 stycznia 2018 14:58 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ile płacą za takie spamowanie. Wychodzi się na tym dobrze? Czy tylko na waciki wystarczy?

Niech Meryjka nie pyskuje , tylko przyodziewa się odpowiednio ...kofer pakuje i ....jedziemy . O ten cud domek mi nie biega , ino o tę przyjemność w nim . Być ....