Swego nie znacie - Polska nieznana

02 stycznia 2018 15:37 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ile płacą za takie spamowanie. Wychodzi się na tym dobrze? Czy tylko na waciki wystarczy?

Jakie spamowanie, toć czystej wody OpiekunkaAlina ,to my spamujemy ,Użytkowniczki nie pierwszej wódy...tfu,wody.
14 stycznia 2018 19:20 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w wątku podróżniczym. Drodzy Państwo z terenu pięknej Warmii i uroczych Mazur czy znajdziecie chwilkę czasu na marcową pyszną kawę…? Między 5 a 22 marca będziemy urlopować tutaj zahaczając o Litwę na parę dni. Chętnie wypijemy kawę i zjemy pizzę z kimś z formowego grona. Nugatka i Paolo
14 stycznia 2018 20:10 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Witam w wątku podróżniczym. Drodzy Państwo z terenu pięknej Warmii i uroczych Mazur czy znajdziecie chwilkę czasu na marcową pyszną kawę…? Między 5 a 22 marca będziemy urlopować tutaj zahaczając o Litwę na parę dni. Chętnie wypijemy kawę i zjemy pizzę z kimś z formowego grona. Nugatka i Paolo

Sylwestrowy urlop spędzałam na Warmii i Mazurach. Następny mój pobyt tam to raczej koniec maja. Okolice Jerzwałdu.
 
 
14 stycznia 2018 20:40 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

Witam w wątku podróżniczym. Drodzy Państwo z terenu pięknej Warmii i uroczych Mazur czy znajdziecie chwilkę czasu na marcową pyszną kawę…? Między 5 a 22 marca będziemy urlopować tutaj zahaczając o Litwę na parę dni. Chętnie wypijemy kawę i zjemy pizzę z kimś z formowego grona. Nugatka i Paolo

Oj nugatuś, wielka szkoda, ze jak byliście w Bieszczadach, to się nie zgadaliśmy. Ja przecież tam mam rzut beretem i chętnie bym się z Wami spotkała i kawę wypiła, jak żeście mknęli na Zakopane i Orawę. Wielka szkoda, oj wielka, a na Mazury i Warmię mam za daleko, ale na pewno kogoś znajdziecie. Fioletowa chyba z tamtych stron. Ja w każdym razie życzę Wam udanego urlopu i niezapomianych wrażeń i to miłe, ze planujac urlop w marcu już dziś szukacie chętnych na spotkanie. Za to  nie informowaliście o Bieszczadach macie , choć to i tak niczego już nie zmieni.
Pozdrawiam.
14 stycznia 2018 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Sylwestrowy urlop spędzałam na Warmii i Mazurach. Następny mój pobyt tam to raczej koniec maja. Okolice Jerzwałdu.
 
 

To będziesz tam miała fajne widoko i piękne jezioro A my będziemy bardziej na wschód na linii Lidzbark-Augustów-Druskienniki
14 stycznia 2018 20:57 / 3 osobom podoba się ten post
ewal8

Oj nugatuś, wielka szkoda, ze jak byliście w Bieszczadach, to się nie zgadaliśmy. Ja przecież tam mam rzut beretem i chętnie bym się z Wami spotkała i kawę wypiła, jak żeście mknęli na Zakopane i Orawę. Wielka szkoda, oj wielka, a na Mazury i Warmię mam za daleko, ale na pewno kogoś znajdziecie. Fioletowa chyba z tamtych stron. Ja w każdym razie życzę Wam udanego urlopu i niezapomianych wrażeń i to miłe, ze planujac urlop w marcu już dziś szukacie chętnych na spotkanie. Za to  nie informowaliście o Bieszczadach macie :bije2:, choć to i tak niczego już nie zmieni.
Pozdrawiam. :aniolki:

Ewal, z pewnością wysłaliśmy bieszczadzkie pozdrowienia o czasie. W ramach odmiany zahaczyliśmy o Multikino w Przemyślu oraz sam Rzeszów. W Bieszczadach bardziej spodziewaliśmy sie niedzwiedzi niż kogoś z forum  
14 stycznia 2018 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ewal, z pewnością wysłaliśmy bieszczadzkie pozdrowienia o czasie. W ramach odmiany zahaczyliśmy o Multikino w Przemyślu oraz sam Rzeszów. W Bieszczadach bardziej spodziewaliśmy sie niedzwiedzi niż kogoś z forum :-) 

Możliwe, tylko ja jakby z obiegu wypadłam.
No to tym bardziej macie po , bo do Rzeszowa mam dosłownie 15 minut. No i jakie wrażenia z mojego rodzinnego miasta. Dawaj tutaj pozytywną recenzję i zachęcaj do odwiedzenia tego urokliwego kawałka Polski, tak bardzo niedocenianego i niesłusznie pomijanego jako cel turystyczny.
14 stycznia 2018 21:38 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ewal, z pewnością wysłaliśmy bieszczadzkie pozdrowienia o czasie. W ramach odmiany zahaczyliśmy o Multikino w Przemyślu oraz sam Rzeszów. W Bieszczadach bardziej spodziewaliśmy sie niedzwiedzi niż kogoś z forum :-) 

A moze to wlasciwe podejscie ?lepiej iniedzwiedzi sie spodziewać niz. Kogos z forum?
14 stycznia 2018 21:51 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

A moze to wlasciwe podejscie ?:-):-)lepiej iniedzwiedzi sie spodziewać niz. Kogos z forum?

Święta racja Moni
14 stycznia 2018 21:58 / 2 osobom podoba się ten post
ewal8

Możliwe, tylko ja jakby z obiegu wypadłam.
No to tym bardziej macie po :bije2:, bo do Rzeszowa mam dosłownie 15 minut. No i jakie wrażenia z mojego rodzinnego miasta. Dawaj tutaj pozytywną recenzję i zachęcaj do odwiedzenia tego urokliwego kawałka Polski, tak bardzo niedocenianego i niesłusznie pomijanego jako cel turystyczny.

Rzeszów znamy tylko z przelotu z A4 na Bircze i Ustrzyki. P. zna halę na Podpromiu i lotnisko, a nam bardziej utkwiła w pamięci droga w snieżycy do Przemyśla przez Arłamów. Zawsze będziemy polecać połoniny i serpentyny przy Wetlinie oraz koniec świata w Wołosatem i dwie kontrole SG.
14 stycznia 2018 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

A moze to wlasciwe podejscie ?:-):-)lepiej iniedzwiedzi sie spodziewać niz. Kogos z forum?

Moni musimy kiedyś spotkać się 
14 stycznia 2018 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Moni :-) musimy kiedyś spotkać się :buziaki1:

No!!! Musimy!!
14 stycznia 2018 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

No!!! Musimy!!:-)

Raz nie wystarczyło ? Powtarzać się musisz ?
14 stycznia 2018 23:40 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Witam w wątku podróżniczym. Drodzy Państwo z terenu pięknej Warmii i uroczych Mazur czy znajdziecie chwilkę czasu na marcową pyszną kawę…? Między 5 a 22 marca będziemy urlopować tutaj zahaczając o Litwę na parę dni. Chętnie wypijemy kawę i zjemy pizzę z kimś z formowego grona. Nugatka i Paolo

Ja ja  z Mazur, wielka szkoda bo wybieram sie do pracy i powrót planuje koniec marca.
14 stycznia 2018 23:45 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Raz nie wystarczyło ? Powtarzać się musisz ?:smiech2:

Ślepa jestem z telefonu no i co???