Swego nie znacie - Polska nieznana

15 stycznia 2018 08:09
michasia

Ja ja  z Mazur, wielka szkoda bo wybieram sie do pracy i powrót planuje koniec marca.

Szkoda Michasiu
15 stycznia 2018 08:10 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

No!!! Musimy!!:-)

Moni, a gdzie możemy Cie zlokalizować?
15 stycznia 2018 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Moni, a gdzie możemy Cie zlokalizować? :-)

Nugatko witaj napisze do Ciebie na e maila ok?ale muszę Cię mieć w znajomych bo nawet nie wiedzialam ze Cię nie mam
15 stycznia 2018 15:48 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Nugatko witaj :-)napisze do Ciebie na e maila ok?ale muszę Cię mieć w znajomych bo nawet nie wiedzialam ze Cię nie mam:-)

Moni, to wyslij zaproszenie do mnie bo ja coś nie mogę  
17 maja 2018 19:36
mi zależy, aby w tym roku odwiedzić góry sowie :)
________________
Plecaki sportowe dla dzieci..
17 maja 2018 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
Muszyna. Zawsze tam chetnie wracam. Nie ma tloku a gory dookola. Zawsze tam laduje baterie na dlugi czas. 
21 maja 2018 08:55 / 2 osobom podoba się ten post
Mamy Mazury piękne i nieocenione Bieszczady. Tam fajnie jest jechać i snuć refleksje, jak ktoś ma problemy to idealne miejsce
21 maja 2018 09:12 / 2 osobom podoba się ten post
Ja również doceniam uroki polkich krajobrazów. Często wyjeżdżam na południe Polski i na Mazury. Właśnie za tydzień wyjeżdżam z mężem i wnuczką w małopolskie (Zator i okolice) w ramach prezentowej imprezy pierwszokomunijnej.
Z tych i innych atrakcji będziemy korzystali do bólu

Potem rodzinka do domu, a ja ruszam z Częstochowy do Krakowa-Łagiewnik na tygodniowy pielgrzymi szlak, podczas którego przemierzę całą jurę krakowsko-czestochowską.
21 maja 2018 11:01 / 1 osobie podoba się ten post
Jurę krakowsko- częstochowską zwiedzałam 25 lat temu z siostrą cioteczną. Powiedziała po komunii, że za te pieniądze chce jechać na wycieczkę ze mną- i za mnie płaci, jak skończy czwartą klasę. Oczywiście nie płaciła, ale aż do wyjazdu jej o tym nie mówiłam. Zaczęłyśmy od Częstochowy, skończyłyśmy w Krakowie. Dobrze ten nasz wyjazd wspominam. Pieniądze zużyłyśmy do ostatniego grosza- przeoczyłam, że przejazdy rodzinne pociągiem były tylko dwa tygodnie w miesiącu i bilet z Krakowa do Suwałk kosztował więcej, niż przewidziałam. I na jedzenie prawie nam zabrakło. Do tej pory pamiętam, co kupiłyśmy na cały dzień w Krakowie i na powrót- bochenek chleba, dżem i dwa banany. Dobrze, że bilety MPK miałam ze sobą, bo byśmy ze stacji do jej domu pieszo szły, bo już na nie pieniędzy nie miałam.... Fajnie się to teraz wspomina.
21 maja 2018 14:57 / 2 osobom podoba się ten post
Wycieczki odpreżaja.My z druga polowa wedrujemy szlakiem zamkow.Niekiedy dołaczy latorośl . W naszych stronach (Jelenia Gora)jest ich troche.Bylismy min.w Grodziec...Kliczkow...Bolkow....Grodno....Czocha....Chojnik....Mamy plany urlopowe zagramaniczne ...dwatygodnie w Chorwacji.....tez piekne widoki....i ciepla woda w morzu....ale pozniej wracamy na nasze rodzime tereny do zwiedzania
21 maja 2018 14:57
Wycieczki odpreżaja.My z druga polowa wedrujemy szlakiem zamkow.Niekiedy dołaczy latorośl . W naszych stronach (Jelenia Gora)jest ich troche.Bylismy min.w Grodziec...Kliczkow...Bolkow....Grodno....Czocha....Chojnik....Mamy plany urlopowe zagramaniczne ...dwatygodnie w Chorwacji.....tez piekne widoki....i ciepla woda w morzu....ale pozniej wracamy na nasze rodzime tereny do zwiedzania
21 sierpnia 2018 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli chcecie wypocząć i szukacie miejsca, ktore nie jest jeszcze tak zdeptane przez turystykę jak wiele wiekszych kurortów polecam Kaszuby:
spokój i cisza
Lasy
wiele jezior
Piękne zamki średniowieczne do zwiedzenia
W Ostrzycach jest na przykład bardzo przyjemny ośrodek z domkami do wynajęcia: http://www.wodnyswiatostrzyce.pl/noclegi-domki-na-kaszubach

Domki znajdują sie w naprawdę pięknym otoczeniu:
21 sierpnia 2018 15:43
justak

Jeśli chcecie wypocząć i szukacie miejsca, ktore nie jest jeszcze tak zdeptane przez turystykę jak wiele wiekszych kurortów polecam Kaszuby:
spokój i cisza
Lasy
wiele jezior
Piękne zamki średniowieczne do zwiedzenia
W Ostrzycach jest na przykład bardzo przyjemny ośrodek z domkami do wynajęcia: http://www.wodnyswiatostrzyce.pl/noclegi-domki-na-kaszubach

Domki znajdują sie w naprawdę pięknym otoczeniu:

Jeszcze turystycznie  nie byłam na Kaszubach. Mam duże zaległości w zwiedzaniu naszego kraju. Wcześniej nie miałam możliwości (z różnych przyczyn) i teraz również, bo styl pracy ogranicza. Najczęściej jeżdżę na Podhale, które uwielbiam.
21 sierpnia 2018 18:31
A ja teraz spokojnie na działeczce nad jeziorem siecino. Cisza, spokój.
29 sierpnia 2018 13:25
Ale fajnie to wygląda. Lubię takie miejsca jeśli chodzi o wypoczynek. Można się zrelaksować.

Zwiedzanie szczerze powiedziawszy męczy mnie ;)