Nasze teściowe - udręka, czy wybawienie?

18 września 2014 09:26 / 1 osobie podoba się ten post
Gratuluję. Bo mojej teścówki nie trawi nikt, łącznie z jej własnymi dzićmi. Wszyscy uciekają jak od zarazy. Ile można słuchać jaka jest chora, świat niewdzięczny, a ona taka dobra. Lata co niedzielę do kościoła, a po południu już połowa rodziny ma d... obrobioną. Masakra
18 września 2014 11:08 / 3 osobom podoba się ten post
Jaki miły temat ha ha Teściowe piszą o teściowej ha ha
18 września 2014 11:10
ORIM

Jaki miły temat ha ha Teściowe piszą o teściowej ha ha

Orim, jestem w Wchu.
! :)
18 września 2014 11:18 / 1 osobie podoba się ten post
Moja była teściowa zwracała się do mnie : "eluś, serce ty moje", a taki fałszywiec była , że hej !!!!!
Do tej pory mam traumę jak ktoś zwraca się do mnie eluś, brrrr
18 września 2014 11:21 / 1 osobie podoba się ten post
lena7

Orim, jestem w Wchu.
! :)

ja tez ha ha 
18 września 2014 11:23 / 1 osobie podoba się ten post
Tesciowej ??? Trochę ??? A nie żałuj sobie hihi upuść wszystko ha ha
18 września 2014 11:33 / 5 osobom podoba się ten post
Na żadną z moich teściowych nie narzekałam ,ani na była/zawsze moją stronę trzymała:)/ ani na obecną -złoty człowiek:)Marudna jak to starzy ludzie bywają ,ale do wytrzymania:)No i daleko:)Na telefon:)
Sama już teściowa jestem na telefon i daleko więc mam nadzieję ,że zarówno synowa jak i zięć z takiego układu zadowoleni.Zresztą-ja od lat w życie swoich dzieci się nie wtrącam ,dorosłe są .Jak trzeba pomoc czy poradzić ,owszem ,ale mam swoje życie i nim głównie żyję -ja swoim ,oni swoim:) tak jest dla wszystkich najzdrowiej:):):)Moja mama przestała się w moje sprawy wtrącąć dopiero jak 2x za mąż wyszłam....Wreszcie:):):):)
19 września 2014 11:33 / 2 osobom podoba się ten post
Cały czas uważałam, że moja 'teściowa' jest bardzo w porządku, ale... Ostatnio wracam od mamy, patrzę, a tu mama blondyna stoi pod sklepem( że też zachciało mi się wtedy wejść po pączka:P) podchodzę i słyszę: o, a co Ty taka zamyślona, wiesz co, rok u Was nie byłam, to może Was odwiedzę? W głowie kocioł, moja mama rano wpadła, miała problem, sprzątanie rzucone, wszystko stoi w zlewie...no ale co miałam powiedzieć? Oczywiście odpowiedziałam, że mam bajzel w chałupie, że może innym razem, niestety-nie udalo się... Wchodzi...drzwi wydały z siebie dźwięk jak z horroru( jeszcze nie wymienione od włamania) Blondyn stanął jak wryty, wyduszając z siebie tylko 'oooo... Mama...' usiadła i się zaczęło: - jak tu brudno, a ta firanka z dupy wyjęta, a co Wy szczury w pokoju trzymacie, a bo szafki w kuchni brudne...
Myślałam, że te kawały o teściowych, to TYLKO kawały... Rozumiem, że musiała nadrobić ten rok, no ale bez przesady!
19 września 2014 11:45 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

ja tez ha ha 

Orim,nie chcę sie wcinać,ale...nie zrozumiałes wykrzyknika? ;)
19 września 2014 12:16 / 2 osobom podoba się ten post
greenandy

Orim,nie chcę sie wcinać,ale...nie zrozumiałes wykrzyknika? ;)

Greenka, toż to chłop przecie... trzeba mu pokazać co-nieco, tak by załapał o co biega :)))))))))))
No bo my baby mamy radar na takie niuanse ;)) ,hi hihihihi 
19 września 2014 18:14 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Greenka, toż to chłop przecie... trzeba mu pokazać co-nieco, tak by załapał o co biega :)))))))))))
No bo my baby mamy radar na takie niuanse ;)) ,hi hihihihi 

ha ha Załapał nie załapał - kto to wie ?!?!?! Nie koniecznie musi jednak tego okazywac hihi a radar to moze i macie tylko czasami szwankuje ha ha
19 września 2014 18:19 / 3 osobom podoba się ten post
Jaka jest roznica miedzy wizytą a wizytacja?
 
Jak jedziesz do tesciowej - to jest wizyta a jak tesciowa do ciebie to wizytacja.
20 października 2014 21:44
Nie mam juz na szczescie wizytacji,choc nigdy mnie one nie przerazaly. Moja tesiowa nigdy mi nie zaszkodzila,ale i nigdy mi nie pomogla.
20 października 2014 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
A ja jestem teściową i to podobno super -)))A zięcia i synową też sobie chwalę.
04 kwietnia 2015 13:06 / 8 osobom podoba się ten post
Ty masz wizytę Teściowej a ja wnuków / blizniaków/, które dzielnie :) pomagaja dziadkowi w przygotowaniach światecznych :)