Upały, a podopieczni

11 czerwca 2014 16:11
kaska_45

no dobra, chmurzy sie, ciekawe ile razy jeszcze ta burza zrobi mnie w balona, chmurzy sie trzeci dzien ale ani razu nie padalo!!!

znajdź w końcu tego pająka :PPPP
11 czerwca 2014 16:15
emi

znajdź w końcu tego pająka :PPPP

no szukalam, nie ma!!!a moze być kot?taki czarny wciąz pod oknem siedzi, co najwyzej kota,moze pozmoze?
11 czerwca 2014 16:18 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

no szukalam, nie ma!!!a moze być kot?taki czarny wciąz pod oknem siedzi, co najwyzej kota,moze pozmoze?

Jak kota zabijesz to bedziesz miała obiad na jutro, a nie burzę :DDDDDDDDDD
11 czerwca 2014 16:24 / 1 osobie podoba się ten post
Oddawaj poprzedni awatar, ten mi do Ciebie nie pasuje :)))))))))))))))
11 czerwca 2014 16:43
Ten nawet lepszy, niż poprzedni :)))) Dziękuję :*************
11 czerwca 2014 17:17
No i mój strach przed burzą był cokolwiek uzasadniony:) .Na szczęście w najbliższej okolicy nie stało się nic poważnego,ale kto oglądał wiadomości,może sobie wyobrazić to piekiełko,do Dusseldorfu mam 20km.Natomiast dziesiejszą nocną burzę przespałam bez problemików,a to cudownie zachmurzone niebo i rzęsisty deszcz rano podziałało krzepiąco..........niestety do południa,znowu ciepełko :)
11 czerwca 2014 20:00
U nas dzisiaj tez 42 st.C jak w poprzednich dniach.Moj lapek biedny chodzi na zwolnionych obrotach,moze dotrwa ku mojej radosci do konca Stelli.
Prawie co  wieczor błyskawice i grzmoty mrucza w oddali, ale ani jedna kropla dżdżu nie spadnie.
 
Ogrod podlewam nieustannie rano i wieczorem, jest skutek bo wszystko piekne zielone.Czekam na opady deszczy jak roza jerychońska:):):)
11 czerwca 2014 20:20
W Monachium tyle dni czekania na burze i doczekałam się przelotnych 15 minutowych opadów.
11 czerwca 2014 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
Sówka

W Monachium tyle dni czekania na burze i doczekałam się przelotnych 15 minutowych opadów.

No patrz a u mnie w Monachium dziś ani kropli... Polewałam się wodą z konewki i opalałam kilka godzin, a wieczorem rowerek i też wszędzie sucho było
11 czerwca 2014 20:29
sas-anka

No patrz a u mnie w Monachium dziś ani kropli... Polewałam się wodą z konewki i opalałam kilka godzin, a wieczorem rowerek i też wszędzie sucho było

U mnie tak ok 19 przeleciało i poszło dalej. Na jakiej ul jesteś?
11 czerwca 2014 20:42
Sówka

U mnie tak ok 19 przeleciało i poszło dalej. Na jakiej ul jesteś?

przystanek metra Dulferstr dzielnica Feldmoching
11 czerwca 2014 20:59
sas-anka

przystanek metra Dulferstr dzielnica Feldmoching

To mamy do siebie 17 km
11 czerwca 2014 21:02
sas-anka

przystanek metra Dulferstr dzielnica Feldmoching

Wyluzuzuj:)
11 czerwca 2014 21:06
Znam kilka fajnych osób z Monachium ,jak chcesz wypić kawę ,czy pogadać:)
11 czerwca 2014 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
Dyśka

Wyluzuzuj:)

Czemu? Myślisz że jakiś zboczeniec będzie czekał na przystanku metra na mnie? spoko mam rajstopki antygwałty:) dzis jestem tu jutro tam, żadna tajemnica gdzie jestem