Na wyjeździe #2

10 września 2013 23:11
Tali

A czemuż miałabym mieć coś przeciwko???
No coś Ty!!! 
Pisz!!! Po to wstawiłam gadulca w profil!
 
Fazę dziś mam, bo fajny dzień był... no i pifo właśnie skńczyłam... mam słabą głowę i mnie zaraz dziabie... hihihi!!!
 
Najpewniej będę tak późnym wieczorkiem, bo jutro mam zawalony dzień i mam nadzieję, że jakoś się wyrobię!!! 
Hehe! Dziadunio już się dopytywał kiedy to mam urlop...

Spoko :) Późny wieczór mi odpowiada :)
10 września 2013 23:19
Dobranocka Wszystkim:)
10 września 2013 23:30
Dobranoc wszyskim cos ostatnio brak mi czasu na posiedzenie z wami ale przynajmniej czas szybko leci, nie mysle o tym ze tak daleko od mojego skarbeczka jestem hehe.Dobranoc spokojnej nocy zycze wszystkim tym co spia i tym co nie spia jeszcze papa do jutra:))))
11 września 2013 07:34 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich kawa wypita ?sniadanie naszykowane?seniorzy obudzeni?eeeeeeeeeeeeee niech jeszcze troche pospia sobie,a my do lapkow usadziemy na chwile,nocka mineła nastepna z wielu na wyjezdzie wszystkie wyspane zeskie,w całej gotowosci do pracy.u mni ponuro ,jesen musi nadejsc jak kazda pora roku ale złota piekna a nie mokra seniorzy robia sie leniwi do wszystkiego spiacy .juz wiosna była bele jaka to jesien mogła by sie postarac umilic nam zycie hehe,moja kochana corcia napisała mi ze juz jej sie teski,miłe ale w takim momencie zastanawiam sie czy jest oki,zadzwoniłam ,jest ok kochana,ech ciezko pracuje zeby młodzi musieli tak pracowc za gow....e pieniadz.Wypali energie i co wtedy,szuka czegos innego ,ale bez znajomosci nic nie załatwisz tak to sie porobiło w naszej kochane polsce.Miłego dnia wszystkim zycze usmiechnietego,spokojnego:)))))))))))))
11 września 2013 07:39 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkich u mnie też ponuro a miałam dziś okna umyć ale pogoda nie pozwala,hi,hi więć coś o tym Mamuela moje 2 córki w Angli siedzą,ja w Niemczech,mąż samotnie w Polsce bo tylko on prace tam ma samo życie,niestety,udanego dzionka i uśmiechu na twarzy,mimo pogody.
11 września 2013 07:58 / 1 osobie podoba się ten post
mamusia2

Witam wszystkich u mnie też ponuro a miałam dziś okna umyć ale pogoda nie pozwala,hi,hi więć coś o tym Mamuela moje 2 córki w Angli siedzą,ja w Niemczech,mąż samotnie w Polsce bo tylko on prace tam ma samo życie,niestety,udanego dzionka i uśmiechu na twarzy,mimo pogody.

Mamuska moja corka pracuje jest menadzerem  w restauracji MACDonald kurcze jak zle napisałam to mnie by sie ze mnie młoda smiała,ale co z tego nocami nadrabia zeby wiecej zarobic w dzien spi kurcze co to za zycie dla młodej osoby ,juz jej mowilam zeby cos szukała za granica ,angielski miała jak cos zapomniala to przypomni sobie ale przez jakas firme moze do restauracji lub cos innego ale lepiej zarobi inny start zyciowy, tak w ciemno to bym sie zamartwiał,ale jakos to bedzie jestem dobrej mysli :)))))))))))))))))))
11 września 2013 08:07 / 1 osobie podoba się ten post
Dzien doberek:))) Nie wiem, co jest. Spac nie moge. W DE to do 8.30-9.00 spalam. A w domu zamiast wypoczywac, to ja juz na nogach przed 8. Wczoraj bylam na pogrzebie. Mojego narzeczonego wujek( od tesciowej brat) zmarl nagle w piqtek. Tez go znalam i bardzo polubilam. Heh... taki smutny dzien:(
Czas w Polsce leci strasznie szybko. Juz zaliczylam fryzjera - obcielam wlosy. Dzis umowilam sie na paznokcie. Tak sobie mozna humorek poprawic, bo pogoda pochmurna. A i grzyby sie zaczely :) Spokojnego dnia :*
11 września 2013 08:24 / 2 osobom podoba się ten post
Witam witam...wszystkich. jakaś katastrofa za oknem ale na spacer dzisiaj ide no chyba ze bedzie lało..... babuszka nakarmiona gazetke czyta a ja mogę sie w tym czasie sama ogarnąc. Usmiechu jak najwiecej w ten pochmurny dzień wszystkim życzę.........:)
11 września 2013 08:30 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

"Alibi na szczęscie" itd.???Recenzje czytałam tylko ,nie ma w mojej bibliotece:(

Tak , super jest. Myślę że w bibliotekach mają ale nie są łatwo dostepne. Dobrze , że mam teraz babcię przy której moge sobie czasem poczytać. Ja sobie kupiłam w empiku. Ale może mozna ściągnąć z internetu. Nie wiem,nie znam się to nazbyt skomplikowane dla mnie :))
11 września 2013 08:54
ania0806

Tak , super jest. Myślę że w bibliotekach mają ale nie są łatwo dostepne. Dobrze , że mam teraz babcię przy której moge sobie czasem poczytać. Ja sobie kupiłam w empiku. Ale może mozna ściągnąć z internetu. Nie wiem,nie znam się to nazbyt skomplikowane dla mnie :))

Alibi na szczęscie to bardzo fajna książka jest . czytałam przed przyjazdem do DE . romansidło ale fajnie napisane bardzo przyjemnie sie czyta.:):)
11 września 2013 09:11 / 1 osobie podoba się ten post
czarna11

Alibi na szczęscie to bardzo fajna książka jest . czytałam przed przyjazdem do DE . romansidło ale fajnie napisane bardzo przyjemnie sie czyta.:):)

Jeszcze sa dwa tomy . Krok do szczęscia i Zgoda na szczęscie.
11 września 2013 09:15
Witam:)
Dzisiaj....hmmmmmmmmmmmmmmmmm ...pogoda wrecz pcha do dzialania:(
Przeczytalam,ze cos spac nie moglyscie?Ja padlam w miare wczesnie,ale sie obudzilam 0 3-ej i.....zasnelam przed 6-ta:(
Nie wiem co sie dzieje,czy to wina tego ,ze wielkimi krokami nadchodzi zamiana pory roku?Pewnie tak.
Nic sie nie chce,to znaczy ja juz teraz chce ....ale do domu:)Jeszcze kilka dni i bede mknela autobana :)
Macie jakis szalone pomysly na dzis?Jesli tak,to prosze o wszelkie informacje-z przyjemnoscia skorzystam:)Informacje wysylac na stronke opiekune24.pl do tematu "Na wyjezdzie 2".Z gory dziekuje:):):)

Milego:)
11 września 2013 09:24 / 1 osobie podoba się ten post
No ja mam , myślę jakby tu przetrwać dzień z marudzącą babcią.I chyba będzie tak ona sobie pomarudzi a ja sobie poczytam, popiszę tu z Wami.Nie wiele wymyśliłam , bo też mi się nic nie chce. Dlatego uwielbiam słońce i lato bo zawsze mam mnóstwo roboty. Nawet sama się znajduje bez wymyślania.
11 września 2013 09:47
U mnie nudy łazienke posprzatałam i mysle sobie podłoge wypucuje.....:) Moja Babuszka mówi mi że nie dzisiaj sie myje podłoge w tym domu tylko jutro.... no i witki mi opadły:) no to siedze poczte sprawdze do domku zadzwonie i się polenie do obiadu ....
11 września 2013 10:05 / 1 osobie podoba się ten post
Hura przestało padać, wyszło by się z domku , ale moja babcia nie ma zamiaru ruszac się stąd. Jest mokro i może ktoś przyjdzie. Ma dzisiaj swoje schizy od rana. Ja się wyłaczam z jej świata. Nie chce nic robić to nie. Może po obiedzie też bedzie już ładnie. Oby, bo od trzech dni nie wychodzę z domu.