Na wyjeździe #2

11 września 2013 14:42
Andrea wy mi powiedzcie kiedy ten zjazd we Wrocławiu ?
11 września 2013 14:43
czarna11

właśnie wróciłam ze spacerku.. zmokłam po drodze cholera bo parasola nie zabrałam.... idę sobie uliczkami tego zad...upiia i słyszę ze ktoś popolsku gada. odwracam sie a tam dwie panie :) które szybko mi z oczu znikneły.... może to któreś z was po Koln-Dunnwald spacerują?....

To nie ja :)) Ale jakieś 3 tygodnie temu po Blumenbergu spacerowałam.W Koln jest dużo polskich Niemców, więc często można usłyszeć polską mowę.
11 września 2013 14:47
LIPIEC!!! Zrobie wam uczte pożegnalną !!!
11 września 2013 14:52 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie!
Robię sobie małą przerwę na kawusię... ufff! Szkitki mnie bolą... no ale jutro przyjeżdża Córka i muszę chałupę posprzątać, a cholernie mi się nie chce...
A prasowanie stoi i patrzy na mnie błagalnie od kilku dni, bo się zebrać nie mogę cosik...


Hogata jak Ci się nudzi to przyleć do mnie na miotle i pomóż mi sprzątać! Plijjssssss! Bo mnie brzucho boli i ogólnie oklapnięta jestem... we dwie to jakoś tak raźniej... ;D

Miłego dnia Robaczki!
11 września 2013 14:56
Asik

Melduję posłusznie że zrobiłam piętę :) Teraz dwa uda i suknia w kolorze bordo.Zaczynam21 strone do konca zostało 4 !!!
I nici zamówiłam wczoraj na niemieckiej stronie internetowe :) I będzie dostawa za trzy dni i...o!...Słoneczko sie usmiechnęło :))...oooo...:(( już sobie poszlo :((

No i to jest wkurzajace pokarze sie i pojdze sobie ech chyba trzeba tyczka przytrzymac !!albo lasso hehe to na dłuzej nad głowa zostanie:)))
11 września 2013 15:01
Tali

Witajcie!
Robię sobie małą przerwę na kawusię... ufff! Szkitki mnie bolą... no ale jutro przyjeżdża Córka i muszę chałupę posprzątać, a cholernie mi się nie chce...
A prasowanie stoi i patrzy na mnie błagalnie od kilku dni, bo się zebrać nie mogę cosik...


Hogata jak Ci się nudzi to przyleć do mnie na miotle i pomóż mi sprzątać! Plijjssssss! Bo mnie brzucho boli i ogólnie oklapnięta jestem... we dwie to jakoś tak raźniej... ;D

Miłego dnia Robaczki!

Tali ja ci pomoge wirtualnie ja nie czarownica miotły nawet nie mam,hehe ale na prasowanie to sie nie pisze u siebie robie na bierzaco bo gdyby sie nazbierało,to ciezko bym to widziała, haha przyznam sie ze nie przepadam za prasowaniem:))))
11 września 2013 15:06
Tali

Witajcie!
Robię sobie małą przerwę na kawusię... ufff! Szkitki mnie bolą... no ale jutro przyjeżdża Córka i muszę chałupę posprzątać, a cholernie mi się nie chce...
A prasowanie stoi i patrzy na mnie błagalnie od kilku dni, bo się zebrać nie mogę cosik...


Hogata jak Ci się nudzi to przyleć do mnie na miotle i pomóż mi sprzątać! Plijjssssss! Bo mnie brzucho boli i ogólnie oklapnięta jestem... we dwie to jakoś tak raźniej... ;D

Miłego dnia Robaczki!

Robaczku :)) Hogata jest bez miotły,.Oddala Skarlet :))
11 września 2013 15:06
Zakręcona Mamuela

Tali ja ci pomoge wirtualnie ja nie czarownica miotły nawet nie mam,hehe ale na prasowanie to sie nie pisze u siebie robie na bierzaco bo gdyby sie nazbierało,to ciezko bym to widziała, haha przyznam sie ze nie przepadam za prasowaniem:))))

Dzięki Mamuela! :DDDDDDDDDDD
zastrajam się od 20 min do tego sprzątania... hehehehe!
Bossssssssssszeee ale mam lenia!!!!!!!!!!!
11 września 2013 15:08
Asik

Robaczku :)) Hogata jest bez miotły,.Oddala Skarlet :))

Łajć to jakoś nie na bierząco jestem... 
11 września 2013 15:25
Nie...nie moge. Mam pauzę, siedze sobie i wyszywam i kukam na TV (ZDF program "INKA) I matko jedyna jaka kobieta tam zagościla!!! Ja wszystko rozumiem ale zrobic z siebie prawie monstrum!!!!??? Zaraz zemdleję...juz mi slabo...
11 września 2013 15:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ale koniecznie ma byc wychaftowana Lowiczanka Andrea:)Innego nie zaloze;)
11 września 2013 15:31
Tali

Witajcie!
Robię sobie małą przerwę na kawusię... ufff! Szkitki mnie bolą... no ale jutro przyjeżdża Córka i muszę chałupę posprzątać, a cholernie mi się nie chce...
A prasowanie stoi i patrzy na mnie błagalnie od kilku dni, bo się zebrać nie mogę cosik...


Hogata jak Ci się nudzi to przyleć do mnie na miotle i pomóż mi sprzątać! Plijjssssss! Bo mnie brzucho boli i ogólnie oklapnięta jestem... we dwie to jakoś tak raźniej... ;D

Miłego dnia Robaczki!

Ja tam moge posprzatac i poprasowac, a Ty mi za to pifo postawisz hahahahahahaha:D:D:D:D:D:D
11 września 2013 15:33
hogata76

Ale koniecznie ma byc wychaftowana Lowiczanka Andrea:)Innego nie zaloze;)

O Jessssuuu:O:O:O:O:O  WYHAFTOWANA-przepraszam:(
11 września 2013 15:44
MeryKy

To nie ja :)) Ale jakieś 3 tygodnie temu po Blumenbergu spacerowałam.W Koln jest dużo polskich Niemców, więc często można usłyszeć polską mowę.

no w miescie tak ale ze w tej sypialni dla niemców pracujących w miescie ? to sie zdziwiłam.....:)
11 września 2013 15:52
Asik

Nie...nie moge. Mam pauzę, siedze sobie i wyszywam i kukam na TV (ZDF program "INKA) I matko jedyna jaka kobieta tam zagościla!!! Ja wszystko rozumiem ale zrobic z siebie prawie monstrum!!!!??? Zaraz zemdleję...juz mi slabo...

Poszłam zajrzeć w tv, ale akurat rozmawia z dziewczeciem żeglarką. A na sofie 2 monstra ;) Asik myślałaś o tej co się spejalnie utuczyła, czy tej wytatuowanej?