HR Investment Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
1 / 5
16 maja 2014 16:17 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

Czy w tej firmie tez zdarzaja sie poslizgi z wyplatą?

Ja mam w złotówkach , poślizgu nie miałam......koleżanka , którą zmieniałam ma w euro , to miewa z jedno -dwudniowym poślizgiem , ale nie zawsze ...:))))
16 maja 2014 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja mam w złotówkach , poślizgu nie miałam......koleżanka , którą zmieniałam ma w euro , to miewa z jedno -dwudniowym poślizgiem , ale nie zawsze ...:))))

no kogo to moje piekne oczy widzą?:):)no jak milo, pisz tu szybko jak Ci tam, moj net szybki nie pozwoli mi po stronach latac,wiec nie doszukam jak gdzies juz napisalas, jest dobrze??usmiechasz sie to na bank zajefajnie:)kasa sie wslizgnęla:)
16 maja 2014 16:51
kaska_45

no kogo to moje piekne oczy widzą?:):)no jak milo, pisz tu szybko jak Ci tam, moj net szybki nie pozwoli mi po stronach latac,wiec nie doszukam jak gdzies juz napisalas, jest dobrze??usmiechasz sie to na bank zajefajnie:)kasa sie wslizgnęla:)

Noooo! :))))))
19 maja 2014 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
kaska_45

tez sie zastanawiam co to musi byc za ciekawe miejsce:)

Ja własnie jadę w to ciekawe miejsce,rozmawiałam ze zmienniczką .Jest ok.,Dla mnie to miód ,marzenie zmiany co dwa tygodnie.Cztery godz i jestem na miejscu,20 minut samochodem od mojego męża.!!!
W czwartek jadę ,napisze jak będę na miejscu:))
23 maja 2014 23:50 / 2 osobom podoba się ten post
WItam
ja pracuje juz od listopada 2013..wszystko jest w terminie wyplate mam w euro ,za podroz tez
Panie w agencji zarowno w polskiej jak i w niemieckiej mile i konkretne .
Ja jestem zadowolona ,,,
Pozdrawiam serdecznie
02 czerwca 2014 15:05 / 1 osobie podoba się ten post
ja tez jestem zadowolona tylko widze wlasnie ze opis miejsca pracy nijak ma sie do rzeczywistosi jaka jest na miejscu
15 lipca 2014 20:20
kaska_45

Czy w tej firmie tez zdarzaja sie poslizgi z wyplatą?

Tak, zdarzają się. Np. zamiast 15 następnego miesiąca, jeśli to dzień świąteczny, to wypłata zgodnie z prawem, w pierwszym dniu roboczym, np. 16. Nie wcześniej.
A jeśli wypłata w PLN, to kurs jest niekorzystny, tzn. taki, który obniża ustaloną kwotę do wypłaty.
16 lipca 2014 09:22
Melduje,że wypłata wpłynęła mi już 14ego ,w wysokości takiej jak sobie policzyłam wcześniej-ja mam tylko w euro.Więc póki co mogę powiedzieć ,że firma wypłacalna terminowo,następna wypłata w sierpniu,zobaczymy czy teżw czas:)Nie pasuja mi dwie rzeczy to ,że na kasę trzeba czekać za przepracowany mc 2 tygodnie...oraz to ,że musze momo posiadania dodatkowych polis ubezpieczeniowych mieć polise firmową-dodatkowe koszta:(Aktualnie jestem więc ubezpieczona z trzech stron:)Aaaa no i oczywiście ani EKUZ ani A1 do tej pory nie otrzymałam..... a jestem już miesiąc tu.Czyli 3 sprawy na nie.
22 lipca 2014 12:18
Nie edytuję bo inna data:)

Cóż,trudno mi do końca pozytywnie ocenic współprace z firmą ponieważ
1/do końca zlecenia 7 dni a do tej pory nie otrzymałam ani EKUZ ani A1.....i już raczej nie otrzymam....
2/przez cały kontrakt koordynatorka nie zadzwoniła nawet raz zapytać co i jak,wychodząc pewnikiem z założenia: jak nie wydzwaniam, znaczy jest ok:)Zresztą ponoć jest już inna....Więc zanim ogarnie wszystkie "swoje" opiekunki to ja już w domu będę:)
3/nt. kolejnej wypłaty wypowiem się po 15 sierpnia.
06 sierpnia 2014 11:07 / 1 osobie podoba się ten post
ekuz otrzymalam
A1 po wczesniejszym upomnieniu sie ale mam
do mnie nie dzwonia bo jestem z nimi w kontakcie mailowym
wyplate w euro
nieraz dnia nastepnego


jak dla mnie wspolpraca dobra
06 sierpnia 2014 11:39
magdalena_k

ekuz otrzymalam
A1 po wczesniejszym upomnieniu sie ale mam
do mnie nie dzwonia bo jestem z nimi w kontakcie mailowym
wyplate w euro
nieraz dnia nastepnego


jak dla mnie wspolpraca dobra

czyli warto spróbować z tą firmą?
06 sierpnia 2014 12:26 / 1 osobie podoba się ten post
tak moge z czystym sumieniem polecic.....
wlasnie rozmawialam z moja koordynatorka i narazie nie moge oczekiwac podwyzki z 2 powodow
-moja wysoka juz pensja..... :)
-brak pogorszenia stanu u PDP
ale bede trzymac reke na pulsie.......
06 sierpnia 2014 12:36
magdalena_k

tak moge z czystym sumieniem polecic.....
wlasnie rozmawialam z moja koordynatorka i narazie nie moge oczekiwac podwyzki z 2 powodow
-moja wysoka juz pensja..... :)
-brak pogorszenia stanu u PDP
ale bede trzymac reke na pulsie.......

tak trzymaj :)
06 sierpnia 2014 14:04 / 1 osobie podoba się ten post
beata.p

tak trzymaj :)

strasznie szybko sie to dzieje :)i stres coraz wiekszy juz mam propozycje wyjazdu a dopiero dzis wyslalam zgloszenie :)
06 sierpnia 2014 17:50 / 2 osobom podoba się ten post
beata.p

strasznie szybko sie to dzieje :)i stres coraz wiekszy juz mam propozycje wyjazdu a dopiero dzis wyslalam zgloszenie :)

" Czego się boisz głupia , przecież to jest takie ludzkie "..........i bardzo dobrze , jest okres urlopowy  i dlatego tak szybko . Ja też jestem zadowolona , mam dość ciężką sztelę , pieniądze dobre - choć marzy mi się więcej . Dziewczyny z firmy ( opiekunki kontraktu ) kontaktują się ze mną - jak dla mnie są kompetentne . Nie zgadzała mi się tylko waga PDP- ej , ale to przecież nie jest winą ani polskie agencji ani niem . pośrednika , rodzina podała wagę i tak jest w kontrakcie a PDP - na waży dużo więcej . .... Przecież ja sobie samej też bym trochę ujęła , po co wszystkim wiedzieć ...... Po półrocznej współpracy , druga moja sztela z tą agencją jestem zadowolona  i wdzięczna " magdalenie k. " za wskazanie . Teraz zmieniła mnie koleżanka z " opiekunkowa " , mam nadzieję , że jeszcze niejedną poznam przy następnych " wekslach " ...:))))))).......