HR Investment Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
1 / 5
07 lipca 2013 10:04

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie HR Investment z Wrocławia. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. 

06 października 2013 15:30 / 1 osobie podoba się ten post
chetnie poznam opinie na temat firmy
06 października 2013 19:59
Pracowałam z nimi, firma ok. Zarobki jak w innych tego typu - uzależnione od przypadku podopiecznej/ego. Wypłata w euro lub zł, w terminie. Panie z biura interesują się pracownikami. Praca na umowę-zlecenie.
06 października 2013 20:49

Również witam na forum! Moderator

06 października 2013 21:13
camry

Również witam na forum! Moderator

I nic...anie jednego "minusa"?!  Kurna, az trudno uwierzyc ze takie "perelki" sie zdarzaja.Chce do tej firmy....plissss....!
08 października 2013 16:12 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Pracowałam z nimi, firma ok. Zarobki jak w innych tego typu - uzależnione od przypadku podopiecznej/ego. Wypłata w euro lub zł, w terminie. Panie z biura interesują się pracownikami. Praca na umowę-zlecenie.

Malgi a ile wynosi Twoja pensja netto ?
10 października 2013 01:27
JaninaWasiak

Malgi a ile wynosi Twoja pensja netto ?

To zależy od "przypadku", jak w ofercie jest 1100 - to tyle dostaję na rękę.
12 października 2013 23:38
Malina87 to chyba jakaś "pani" z konkurencji? Inna firma przysłała mi umowę na 800żł miesięcznie (do odprowadzenia składek) i klauzulę, że w razie choroby nie dostaje się żadnych świadczeń...Porażka zupełna...
Oczywiście nie podpisałam takiej umowy.
13 października 2013 17:24
Malgi

Malina87 to chyba jakaś "pani" z konkurencji? Inna firma przysłała mi umowę na 800żł miesięcznie (do odprowadzenia składek) i klauzulę, że w razie choroby nie dostaje się żadnych świadczeń...Porażka zupełna... :-(
Oczywiście nie podpisałam takiej umowy.

Witaj :)Wysłam do nich aplikacje bo szukam pilnie krótkiego wyjazdu, ale kompletnie nie znam tej firmy... czyli walute w której masz wypłate sama wybierasz i wypłata jest cala w jednym terminie? czy tak jak w niektorych agencjach na dwie raty? Robią test języka i wtedy proponuja wynagrodzenbie czy w zależności od oferty?sorry że tak atakuje pytaniami,ale wnioskuje że u nich pracujesz:) dzieki za odp.:)pozdrawiam
13 października 2013 18:48
Dzieki bardzo ORIM ale teraz mam takie same warunki plus do tego dodatki.Milo ze jednak ktos jest zadowolony bo wiele osob opisuje dosyc negatywne strony wspolpracy z firmami a te przecukrowane sa niewiarygodne.
13 października 2013 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
Pewnie ze umowa na najnizsza krajowa tj.1500 w tamtym roku.A jak zatrudnisz sie w Polsce to myslisz ze ile ci zaproponuja ??? Szerokim łukiem to trzeba omijac polska słuzbe zdrowia i te ich marne grosze ktore zarabiaja np moje kolezanki w domach opieki. W tych domach sa 3 opiekunki na 50-60 podopiecznych wiec dup sie namyjesz co nie miara a podstawe do składek bedziesz miała taka jak w HRI.Pozdrawiam
13 października 2013 18:58 / 1 osobie podoba się ten post
Misia1710

Dzieki bardzo ORIM ale teraz mam takie same warunki plus do tego dodatki.Milo ze jednak ktos jest zadowolony bo wiele osob opisuje dosyc negatywne strony wspolpracy z firmami a te przecukrowane sa niewiarygodne.

Kazdy jeczy steka ale jezdzi.prawda jest taka ze nie ponoszac kosztow własnego utrzymania zarabiam ponad 5000 netto na miesiac. I co tu jeczec i stekac.Co do dodatkow to tez nie nazekam.Rodzina to robi ha ha.A jaka to ta Twoja firma jesli moge zapytac 
13 października 2013 19:37
wiesz co dostalam od nich propozycje na 3 tyg( zalezalo mi jeszcze na wyjezdzie na krotki okre przed Swietami) na probe tzn rodzina PDP chce sprobowac jak bedzie z opiekunka Pan do tej pory sam sie soba zajmowal i ktos z rodziny Go zawsze odwiedzal Pani z biura serdeczna mila warunki oki papiery poszly do rodziny i juz 1.5 tyg czeka, ma odp....
niby oferta aktualna ale odp nie ma    dlatego zapytalam.....
13 października 2013 19:40
Dzięki za informacje.jeszczed jedno,zwrot kosztów podrózy jest zwracany zawsze także przy miesięcznych wyjazdach, czy tylko przy dłuższych zleceniach? Pozdrawiam
13 października 2013 20:10
magdalena_k

wiesz co dostalam od nich propozycje na 3 tyg( zalezalo mi jeszcze na wyjezdzie na krotki okre przed Swietami) na probe tzn rodzina PDP chce sprobowac jak bedzie z opiekunka Pan do tej pory sam sie soba zajmowal i ktos z rodziny Go zawsze odwiedzal Pani z biura serdeczna mila warunki oki papiery poszly do rodziny i juz 1.5 tyg czeka, ma odp....
niby oferta aktualna ale odp nie ma    dlatego zapytalam.....

Niezle, a mnie powiedzieli że takich krótkich ofert na razie w ogóle nie mają i mam się przypomniec pod koniec miesiąca...