HR Investment Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
1 / 5
07 sierpnia 2014 06:41
czekam na wiadomosc kiedy wyjazd ale na dniach podobno :) praca lekka ale na miejscu sie zobaczy fajnie ze jestescie te slowa otuchy duzo znacza :)do pracy czas pozdrawiam i dzieki 
20 października 2014 07:02 / 1 osobie podoba się ten post
Ta firma bardzo oszukuje z wypłatą dlatego się pożegnamy.
21 października 2014 13:41
Napiszcie coś na temat tej firmy,czy wypłaty w terminie?Jak z przejazdem kto płaci?Jak długo czeka się na ofertę?Czy są uczciwi,jakie zarobki?
21 października 2014 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
gosiako

Napiszcie coś na temat tej firmy,czy wypłaty w terminie?Jak z przejazdem kto płaci?Jak długo czeka się na ofertę?Czy są uczciwi,jakie zarobki?

Firma jak każda inna albo i nie.Krótka wspólpraca z mojej strony z tą firma gdyz wyplata na czas ,ale coz jesli wciąz kasa sie nie zgadzala.
Niestety nigdy za duzo a wciąz za mało.
Tlumaczenia księgowej bardzo kiepskie i zawile.
Osobiście nie polecam.
23 października 2014 23:12 / 1 osobie podoba się ten post
Mnie też kasa sie nie zgadzała przy pierwszej wypłacie ale kadrowa mi wyjaśniłai .
Trochę zrozumienia. Wypłata 1 dzień po terminie w Euro. Ja tak mam.Rodzina PDP.zwraca za przejazd.przeszłam do nich na wiosnę
.Firm jest pełno więc można wybierać. Na oferteę nie czekałam długo 2 do 4 dni. Chyba że opiekunka ma specjalne wymagania.Ja mogę ich polecic.
24 października 2014 09:37
Dzięki za informacje,kordynatorka niemiecka tak mi ich zachwalala ,że wszystko ok i żadnych problemów.Znaczy,że nie jest źle.Spróbujemy zobaczymy.
14 lutego 2015 12:46
witam ,również współpracowałam z HR Investent nie polecam tej firmy ,sa nierzetelni ,z wyplata sa problemy ,trudno sie dodzwonic do nich.szkoda nerw ow i czasu na ta agencje.
 
14 lutego 2015 21:07 / 2 osobom podoba się ten post
agnesmysior

witam ,również współpracowałam z HR Investent nie polecam tej firmy ,sa nierzetelni ,z wyplata sa problemy ,trudno sie dodzwonic do nich.szkoda nerw ow i czasu na ta agencje.
 

Nie potwierdzam powyższego wpisu, ponieważ jest nieprawdziwy.
Są rzetelni, nie ma problemów z wypłatą, bardzo łatwo się do Firmy dodzwonić.
Jest dokładnie odwrotnie od tego, jak napisałaś.
 
14 lutego 2015 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Nie potwierdzam powyższego wpisu, ponieważ jest nieprawdziwy.
Są rzetelni, nie ma problemów z wypłatą, bardzo łatwo się do Firmy dodzwonić.
Jest dokładnie odwrotnie od tego, jak napisałaś.
 

Potwierdzam to co napisała Amelka.Współpracuję ponad rok i nie miałam nigdy problemów .
Panie są solidne a wypłata na czas.
17 lutego 2015 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Pracuję z nimi od jesieni,za każdym razem się dodzwonilam kiedy tego potrzebowałam.Wypłata w terminie.Jak będzie dalej,zobaczymy.Mam nadzieję,że wszystko będzie ok.
20 lutego 2015 15:33
ja podtrzymuję swoją opienie i tyle firma nierzetelna i koniec ,ja tylko pisze co sadze chcecie jezdzijcie ,wolny wybór ,ale ja ni polecam .Nie jestem jedyna osoba na tym forum która ma podobne zdasnie ,wiec .....
22 lutego 2015 20:17 / 1 osobie podoba się ten post
agnesmysior

ja podtrzymuję swoją opienie i tyle firma nierzetelna i koniec ,ja tylko pisze co sadze chcecie jezdzijcie ,wolny wybór ,ale ja ni polecam .Nie jestem jedyna osoba na tym forum która ma podobne zdasnie ,wiec .....

Z telefonami to chyba przesadziłaś ! Kiedy tylko dzwonię do nich - momentalnie jest odbierany , jeśli moja koordynatorka w danej chwili jest zajęta - oddzwania po kilku minutach . Dziwne , że masz probllemy z połączeniem się z HRI . Dla mnie jeszcze ważne jest to , że nie ma jakichś " czaso-umilaczy " , czyli muzyczek , nie ma zbędnych formułek , że " dla bezpieczeństaw rozmowa z państwem jest nagrywana " albo " jeśli jesteś pracownikiem naciśnij 1 , 8 , 1250 " , bo tego to nie cierpię , bo wiadomo , że wiąże się to z jakimiś kosztami - w HRI tego nie ma ! 
23 lutego 2015 10:42 / 1 osobie podoba się ten post
Dzis usiłowałam się do nich dodzwonic na podstawie tych numerów ,które mam i tych co sa podane przy ogłoszeniach i niestety nic z tego.Okazało się ,że firma pozmieniała numery bo się przeprowadziła.I nawet nie wiedzieli o tym ze w ogłoszeniach mają stare numery:)Ja sie o PIT dobijałam swój ,ale jak ktos jest zainteresowanuy ich oferta to sie nie dodzwoni za zadne skarby.....
27 lutego 2015 09:49
no dokładnie ,ja tez próbuje i nic,PIT-u również jeszcze nie dostałam.Tak dbają o opiekunki że nawet konkretnego nr nie podają ,a przecież ktoś tam tym teoretycznie się zajmuje
27 lutego 2015 15:25
no w ogloszeniach nie podali nowych numerow to fakt ja dostalam na maila od koordynatorki a pit mam na maila poprosilam a w formie pisemnej dojdzie do domku ......podobno w tym tyg mialy wychodzic..........