Czy można znaleźć prace opiekunki w Austrii?

08 listopada 2015 12:57
Mówcie co chcecie o sexie, ja za chwilę będę się opychał pysznym gorącym ciastem z lodami waniliowymi, aż mi ślinka cieknie......
08 listopada 2015 13:01 / 4 osobom podoba się ten post
Doda rozwalilas mnie Cudo popatrzyl z wyraznym zainteresowaniem (i bez leku, widac wariatow sie nie boi, albo przywykniety do mnie juz) bo sie dusic ze smiechu najpierw zaczelam, a potem smialam sie juz w glos i ze lzami w oczach Przetlumaczylam tak jak umialam(lekkosc Twego piora zatracajac niestety) Zrozumial, ze on sam dostal od losu cos miedzy sexem a zupa pomidorowa...Cokolwiek by to nie bylo, zadowolony z prezentu, zapewnil od razu widzac blysk w oku mym...
08 listopada 2015 13:02 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

A'propos American :-)
Mój dawno niewidziany i niesłyszany przyjaciel ze szkolnej ławy, za którego w swoim czasie deklamowałam wiersz po rosyjsku ( z ogromnym sukcesem)
uciekł w stanie wojennym do Ameryki. Nie mielismy kontaktu od tego czasu, az do teraz. Kupiłam jadąc do Niemiec Angorę i przeczytałam w niej artykuł właśnie między innymi o nim. Był dobrze zapowiadającym się bokserem w Polsce, ponadto był pierwszym polskim bokserem zawodowym.
No ale do rzeczy. Odnowilismy znajomosc za pomocą wszystkowiedzącego internetu, bo ustrojstwo to nieboszczyka znajdzie w świecie, a co dopiero zywego człowieka. Jak juz się odnaleźlismy to i o zyciu pogadalismy dotychczasowym. Ostatnim dokonaniem mojego amerykanskiego kolegi był slub z 25 lat młodszą Mongołką, po którą extra do Mongolii pojechał :-). Wszystko pięknie , ładnie, dziewczę zakochało się (niby), bo chłop galanty, oj bardzo galanty i w dodatku ze strefy dolarowej, a w Mongolii bida aż piszczy. Tak więc sprowadził sobie młodą żonę mój amerykański kolega , cały zufrieden oczywiscie, bo ktory facet by nie był, mając żonę młodszą od własnej córki. Niestety, zycie pokazało, że oprócz młodego ciała i seksu nic więcej oczekiwać nie powinien. Nie było sprzątania domu, gotowania pomidorowej z ryżem, czy tez pieczenia ciasta. No niestety , jak się ma 54 lata i bierze się za żonę 25-latkę, to o zupie pomidorowej trzeba zapomnieć.Tutaj kumulacji nie ma , albo rybki albo pipki, jak mówił mój uwielbiony po wieki Olgierd/Nikodem Dyzma:-)Aktualnie są po rozwodzie, ale panna w Ameryce została. Tak się robi karierę moje młode koleżanki opiekunki. Ja to juz co najwyżej pomidorową moge zaszpanować, czy innym rosołem :-)

Kurka, mnie jako ryczącej czterdziestce to i gary i to drugie w udziale przypadły :) Wykończę się jak nic  

Aj tam Doda- atrakcyjna kobitka jesteś i ten atut plus pomidorówka i intelekt ,to mieszanka prawdziwie piorunująca :)
08 listopada 2015 13:02
andrzejjetset

Mówcie co chcecie o sexie, ja za chwilę będę się opychał pysznym gorącym ciastem z lodami waniliowymi, aż mi ślinka cieknie......

a gdzie jesteś?
może bym podjechała na to ciacho :)
08 listopada 2015 13:02 / 3 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Mówcie co chcecie o sexie, ja za chwilę będę się opychał pysznym gorącym ciastem z lodami waniliowymi, aż mi ślinka cieknie......

Rozumiem, ze to zamiast... Zdecydowanie wole seks od ciasta. Lepiej na figure wplywa
08 listopada 2015 13:03
andrzejjetset

Mówcie co chcecie o sexie, ja za chwilę będę się opychał pysznym gorącym ciastem z lodami waniliowymi, aż mi ślinka cieknie......

Nie daj się ;)).
08 listopada 2015 13:10 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie daj się ;)).

No ale jak uprawiać godnie i twórczo seks po konsumpcji ciasta z lodami waniliowymi(moimi ulubionymi zresztą)
Toż to powinno się najpierw seks, a potem to ciasto i te lody , a potem.....znowu seks
08 listopada 2015 13:12 / 5 osobom podoba się ten post
andrzejjetset

Drążków od miotły i gumowych rękawic nie brakuje w naszej pracy, ...muszę lecieć do kuchni, dzisiaj mam wolne i będę piekł ciasto dla siebie, ... pa

Poczytałes o tym seksie to robota ręczna Ci się marzy. Tylko powolutku , powolutku na dłużej chęci wystarczy.
08 listopada 2015 13:15 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

No ale jak uprawiać godnie i twórczo seks po konsumpcji ciasta z lodami waniliowymi(moimi ulubionymi zresztą)
Toż to powinno się najpierw seks, a potem to ciasto i te lody :-), a potem.....znowu seks :-)

Łe tam :) Toż kolega pisał coś o gumowych rękawiczkach- o drążku od mietły w przypadku kolegi dyskretnie nie wspomnę- no to se i z takimi " udziwnieniami" poradzi ;))).
08 listopada 2015 13:15 / 1 osobie podoba się ten post
Ciasto drożdżowe z jabłkami i kruszonką, ja lubię jednocześnie sex i słodycze, najlepiej smakuje i niczego nie przegapisz, jak ktoś chce przyjechać, ZAPRASZAM jestem koło Berna w Urtenen-Schonbuhl, oferta aktualna do 19.00.
08 listopada 2015 13:16 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Poczytałes o tym seksie to robota ręczna Ci się marzy. Tylko powolutku , powolutku na dłużej chęci wystarczy.:-):-)

Podpuszczaj, podpuszczaj, to odkurzacz odpali 
08 listopada 2015 13:17 / 1 osobie podoba się ten post
andrzejjetset

Ciasto drożdżowe z jabłkami i kruszonką, ja lubię jednocześnie sex i słodycze, najlepiej smakuje i niczego nie przegapisz, jak ktoś chce przyjechać, ZAPRASZAM jestem koło Berna w Urtenen-Schonbuhl, oferta aktualna do 19.00.

Nie obraź sie na moje wpisy to żarty
08 listopada 2015 13:17 / 6 osobom podoba się ten post
mleczko1

Poczytałes o tym seksie to robota ręczna Ci się marzy. Tylko powolutku , powolutku na dłużej chęci wystarczy.:-):-)

No...i w ten deseń....jest czapeczka...nie ma czapeczki...jest czapeczka...nie ma czapeczki.....jest czapeczka.....
oooooo krasnoludek zwymiotował


A fuj, jakie te kobiety sa rozwiązłe
08 listopada 2015 13:20 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

No...i w ten deseń....jest czapeczka...nie ma czapeczki...jest czapeczka...nie ma czapeczki.....jest czapeczka.....
oooooo krasnoludek zwymiotował :lol3:


A fuj, jakie te kobiety sa rozwiązłe :-)

A no ,wystarczy tydzień poza domem spędzić
08 listopada 2015 13:21 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Podpuszczaj, podpuszczaj, to odkurzacz odpali :-)

Tina, Ty jasna cholero  , padłam, leżę i kwiczę i nie mogę przestać

Niech kolega sprawdzi jaką ma moc odkurzacz, bo teraz unijne osły wymysliły jakąs mniejsza, a tu potrzebny taki co to gwoździe z desek wyrywa

Dawno się tak nie usmiałam szczerze i zdrowo, oj dawno