Zmienniczki

14 lipca 2013 18:23 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

W swojej pracy spotkałam wiele zmienniczek.Były różne, zawsze przekazuję pracę i mówię na co zwracać uwagę , czego nie robić,ale to nie kiedy nie dociera.Kiedyś uprzedzałam , że nie obcinamy paznokci u nóg, bo przychodzi do tego facet ze sprzętem  i się profesjonalnie tym zajmuje za 20Euro.Zmienniczka chciała sie wykazac i obcinała malutkim obcinaczem do paznokci (paznokcie z grzybicą).Twierdziła ,że to należy do opieki.Zapytałam  ją ile za to dostała kasy odpowiedziała, że nic .Więc po co to było.
Powiedziałam jej , że na nastepny raz to może nawet obgryzać, jak lubi.
 

A co ja ma zrobić jak niedawno była kosmetyczka, - przyjdzie dopiero za 3 tygodnie - obcięła babci paznokcie u nóg, a u rąk zostawiła długie szponki... gdzie babcia, która tylko siedzi nosi tam czarną żalobę po kocie. Muszę czyścić, szorować, obcinać bo wyglada strasznie. Nie będę sie domagać, żeby mi za to zapłacili, mam dbać o babcię, żeby była czysta, w tym również i o paznokcie, niestety...
14 lipca 2013 18:31
Grawik -a przychodzą Pflegedienst?Jeśli tak, to one to powinny zrobić a nie Ty.Jak już musisz koniecznie, bo nie ma nikogo innego,z rodziny np.to tylko w rekawiczkach i zgłoś w firmie -obcinanie szponów do nas nie należy!!!I co to za kosmetyczka z Bożej łaski,dół zrobiła a górę zostawiła-fujara jakaś czy jak?
14 lipca 2013 18:33
kasia63

Grawik -a przychodzą Pflegedienst?Jeśli tak, to one to powinny zrobić a nie Ty.Jak już musisz koniecznie, bo nie ma nikogo innego,z rodziny np.to tylko w rekawiczkach i zgłoś w firmie -obcinanie szponów do nas nie należy!!!I co to za kosmetyczka z Bożej łaski,dół zrobiła a górę zostawiła-fujara jakaś czy jak?

do mojej babci tez przychodzi tylko do nog, gore musze obcinac sama, a rosnie tak szybko ze musze to robic raz w tygodniu
14 lipca 2013 18:48
kasia63

Grawik -a przychodzą Pflegedienst?Jeśli tak, to one to powinny zrobić a nie Ty.Jak już musisz koniecznie, bo nie ma nikogo innego,z rodziny np.to tylko w rekawiczkach i zgłoś w firmie -obcinanie szponów do nas nie należy!!!I co to za kosmetyczka z Bożej łaski,dół zrobiła a górę zostawiła-fujara jakaś czy jak?

Wiem Kasia - przychodzą - ale babcia widać zażyczyła sobie długie manicure - a teraz jej rosną jak na drożdżach i brudne - wiesz - nieciekawie  to wygląda, a też jedzenie niezbyt mi smakuje - jak na to patrzę. Oczywiście - rękawiczki musza być - może nawet te grube, gumowe. Nie cierpię tego robić, ale nie mam wyjścia.
14 lipca 2013 20:56
kacha25

jaka masc na grzybice paznokci?bo moja babka tez ma troszke

Kacha wysylam Ci na maila informacje nt. masci
14 lipca 2013 21:07
mleczko47

Kacha wysylam Ci na maila informacje nt. masci

Proszę czy możesz wysłać i do mnie? Może się przydać kiedyś, gdy tak piszecie że ta grzybica się plącze między starszymi, to trzeba mieć sposób na nią,.. z góry dziękuję.
14 lipca 2013 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
grawik

Proszę czy możesz wysłać i do mnie? Może się przydać kiedyś, gdy tak piszecie że ta grzybica się plącze między starszymi, to trzeba mieć sposób na nią,.. z góry dziękuję.

Mowisz i masz.
14 lipca 2013 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
grawik

Proszę czy możesz wysłać i do mnie? Może się przydać kiedyś, gdy tak piszecie że ta grzybica się plącze między starszymi, to trzeba mieć sposób na nią,.. z góry dziękuję.

Zebym wiedziala ze jestes z tego regionu Polski,to bym Ci zaniosla na piechote,powodzenia w pracy i w zyciu.
14 lipca 2013 21:17
mleczko47

Zebym wiedziala ze jestes z tego regionu Polski,to bym Ci zaniosla na piechote,powodzenia w pracy i w zyciu.

Co się odwlecze to nie uciecze... Dlatego spodobał mi się Twój dowcip - gdzie rzecz działa się na kieleczczyźnie.
14 lipca 2013 21:23
grawik

Co się odwlecze to nie uciecze... Dlatego spodobał mi się Twój dowcip - gdzie rzecz działa się na kieleczczyźnie.

Musiala bym zapytac w IPN czy moge podac nazwe(mam nadzieje ze sie znasz na zartach).
15 lipca 2013 09:28
No nie wiem ,czy tak zawsze nie ma problemów,jak jedna robi , a druga sie sprzeciwi.Rodziny ,porównuja acha skoro,,Marysia''robiła , to dlaczego ,,Krysia ''ma nie robić.
15 lipca 2013 09:39
A co do tej grzybicy??? Nie ma takiej mozliwosci, zeby sie zarazic.... oczywiscie przy babci wszystko w rekawiczkach (grzybice paznokci, dziadek ma grzybice paznokci i skory), czasem dziadkowi pomagam skarpety wdziac... to jest straszne....ten widok jego stop... ubrania piore osobno to oczywiste....na co powinnam jeszcze uwazac???
15 lipca 2013 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
85marzena

A co do tej grzybicy??? Nie ma takiej mozliwosci, zeby sie zarazic.... oczywiscie przy babci wszystko w rekawiczkach (grzybice paznokci, dziadek ma grzybice paznokci i skory), czasem dziadkowi pomagam skarpety wdziac... to jest straszne....ten widok jego stop... ubrania piore osobno to oczywiste....na co powinnam jeszcze uwazac???

idź do szafki gdzie mają bandarze i szukaj wody utlenionej-polewaj te dziadka stopy rano i wieczorem...prosty sposób,ale sprawdzony
15 lipca 2013 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

idź do szafki gdzie mają bandarze i szukaj wody utlenionej-polewaj te dziadka stopy rano i wieczorem...prosty sposób,ale sprawdzony

dziekuje.... powiem dziadkowi, ze tak mozna robic, a czy bedzie chcial nie wiadomo....nic na sile...
15 lipca 2013 10:55
85marzena

A co do tej grzybicy??? Nie ma takiej mozliwosci, zeby sie zarazic.... oczywiscie przy babci wszystko w rekawiczkach (grzybice paznokci, dziadek ma grzybice paznokci i skory), czasem dziadkowi pomagam skarpety wdziac... to jest straszne....ten widok jego stop... ubrania piore osobno to oczywiste....na co powinnam jeszcze uwazac???

Jesli moge cos doradzic,to kup sobie solidny srodek antybakteryjny do rak,swoich oczywiscie.Tez mam tutaj problem grzybicy,rodzina to w sumie olewa:)wcale ich nie intereresuje jakie dziadek ma paznokcie u stop.Dla wlasnego bezpieczenstwa wszystko robie w rekawiczkach,bo cosik nie chce mi sie wracac do domu z prezentem takim i zarazic rodzine:)i oczywiscie po kazdym "zabiegu"szoruje rece w zelu antyb.