Zmienniczki

24 lipca 2013 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
Witam, Przez ten Wasz ocet zalozylam konto sobie by wywiedziec sie wszystkiego:):)jedna pisze 5%,druga 6,kochanienkie zdecydujcie sie bo kupie nie ten i sie zestarzeje:):)-:)jaka nazwa dokladna i gdzie go kupic?
24 lipca 2013 16:21
kaska_45

Witam, Przez ten Wasz ocet zalozylam konto sobie by wywiedziec sie wszystkiego:):)jedna pisze 5%,druga 6,kochanienkie zdecydujcie sie bo kupie nie ten i sie zestarzeje:):)-:)jaka nazwa dokladna i gdzie go kupic?

Ja mam apfel essig,firmyHengstenberg 5%,kupowałam w kuflandzie,koło 1,5 euro,
24 lipca 2013 16:26 / 2 osobom podoba się ten post
a cos nie doczytalam mialam sie kropic octem?cholera nie zrozumialam!Jak sie pomarszcze jak sliwka w occie to pojade do scarlet niech patrzy do czego doprowadzila.
24 lipca 2013 16:27 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

dla fanek octu jabłkowego do poczytania........


http://www.diety-spis.pl/ocet-jablkowy-mit-obalony/#more-213

i znow cala nadzieje poszla............... wiem,wiem czyja to matka.
24 lipca 2013 16:45
mamusia2

Ja mam apfel essig,firmyHengstenberg 5%,kupowałam w kuflandzie,koło 1,5 euro,

Dzięki:-:)
24 lipca 2013 17:06
Przeczytałam i nadal będe oić,hi,hi mi stan skóry się poprawił i włosów też,kiedyś pisałi jajka zdrowe,póżniej że niezdrowe,za chwilę o czymś innym do tej pory zdrowym napiszą że nie zdrowe.
25 lipca 2013 14:09
mleczko47

Dlaczego wczesniej nie napisalas o tym! a ja sie morduje sklonami i podskokami.

Mleczko pomoge ci kurcz biegne po ocet jabłkowy a w penny dostane czy ktos wie?
25 lipca 2013 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ocet jabłkowy można prosto samemu zrobić-do zwykłego dodac jabłkowe obierki,trzymać w ciemnym ok tygodnia,potrzasać ,potem odcedzić i już mamy jabłkowy.Na grzybicę skóry,nie tylko  paznokci dobry też jest olejek herbaciany -w każdym sklepie zielarskim i w aptece też chyba.

Dzieki kasiu za informacje kurcze czego sie tu człowiek nie dowie wiecej niz w Encyklopedji hehe:))))))))))))))))) Sorki przegapiłam wpis Igi juz wiem ze kupie w Penny.:)
25 lipca 2013 14:27 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

dla fanek octu jabłkowego do poczytania........


http://www.diety-spis.pl/ocet-jablkowy-mit-obalony/#more-213

Właśnie Kasiu, moge dodac tylko (jako przestroge) fakt ze moja kuzynka piła codziennie na czczo kieliszek octu, nie jadla śniadan, zeby tylko schudnąć. No i schudla...na maksa. nabawila sie gruźlicy. Potem mówila ze gruźlice miala na wlasne zyczenie. Jej mama zmarla na gruźlice i ona była w grupie ryzyka. Wiedzial o tym ale zlekceważyla...Niemniej na paznokcie ...czemu nie...najwyzej mi zejdą :)
18 września 2013 07:58 / 1 osobie podoba się ten post
Ach te nasze zmienniczki fajnie jak sie mozna wspolnie dogadac i tego wszystkim zycze,praca wtedy idze naprawe fajnie i jakos mozna wytrzymac rozstania:))))))))))))))))))
18 września 2013 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
To ja dołanczam do fanek octu jablkowego :)i tez organizuje dzis wtpad po eliksir piękności :)
18 września 2013 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny na oczyszczenie zamiast octu jabłowego nadczo pije sie szklanke przegotowanej wody z sokiem cytrynowym ,oczyszcza jak ocet jabłkowy a o ile zdrowsze w dodatku macie witamine C na cały dzień :)))
18 września 2013 10:52
fiona

Dziewczyny na oczyszczenie zamiast octu jabłowego nadczo pije sie szklanke przegotowanej wody z sokiem cytrynowym ,oczyszcza jak ocet jabłkowy a o ile zdrowsze w dodatku macie witamine C na cały dzień :)))

Z tego co słyszałam to ocet jabłkowy sie pije nie na przeczyszczenie a na spalanie kalorii. Podobno jego picie powoduje spalanie tkanki tłuszczowej?
Na przeczyszczenie faktycznie wyciśnięta cytryna z wodą przegotowaną, ale trzeba uważać żeby się gdzieś w drogę nie wybrać po wypiciu mikstury :)) I na ogół jest tak że organizm się przyzwyczaja do tego i po 2-3 dniach nie ma takiej silnej reakcji na spożycie jak pierwszego dnia.
18 września 2013 11:48
Witam opiekunkowo : ) W niedziele wracam do Monachium po 2 miesiącach w domu no i nie jest wesoło. Pare dni temu dostałam od swojej zmienniczki smsa (dziwne bo zawsze dzwoni) ,że miała przeszukany pokój i, że nie chcę o tym rozmawiać , że opowie mi wszystko w niedziele. Nie wiem co o tym myśleć bo jeżdżę do tej rodziny ponad rok i nigdy nic się nie działo, na pytanie czy coś zgineło, czy czegoś szukali i nie mogli znaleźć powiedziała, że nie to nie wiem w jakim celu to przeszukanie. Nie mam już pomysłów
18 września 2013 11:54
Nieciekawa sytuacja, skoro przez rok wszystko było w porządku, masz zaufanie to tej koleżanki?