Curaform Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
20 listopada 2014 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Chyba coś wie na ten temat że podkreśliłj ą moduś na zielono.
A cos pamiętam że wcześniej  podkreślał na czerwono.
Pani  Krysza z Curaforum nie dostanie premii.
 

Bo tych z Lewicy podkresla na czerwono, a tych z Prawicy - na zielono.
 
20 listopada 2014 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Bo tych z Lewicy podkresla na czerwono, a tych z Prawicy - na zielono.
 

Nie może być-sam kiedyś ostro ganił za dyskursy polityczne-)
20 listopada 2014 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
wiewiorka

Nie może być-sam kiedyś ostro ganił za dyskursy polityczne-)

Ale tu nie o dysputy chodzi, jeno o przynaleznosc.
Poza tym, kiedys to sami lewicowi prawie byli, nie to co teraz )
20 listopada 2014 20:35 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Ale tu nie o dysputy chodzi, jeno o przynaleznosc.
Poza tym, kiedys to sami lewicowi prawie byli, nie to co teraz :-))

Ale to tak nie mozna dyskryminować kogoś ze względu na orientację polityczną-)Nie jestem teraz na bieząco z polityką krajową,ale może forum skłania sie na prawo bardziej-)
20 listopada 2014 21:21 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Chyba coś wie na ten temat że podkreśliłj ą moduś na zielono.
A cos pamiętam że wcześniej  podkreślał na czerwono.
Pani  Krysza z Curaforum nie dostanie premii.
 

Zmienil kolor na zielony,na prośbę którejs z dziewczyn bo sie nam czerwony źle kojarzył - a zielony ,wiadomo :kolor nadziei:)
20 listopada 2014 21:25 / 4 osobom podoba się ten post
wiewiorka

Ale to tak nie mozna dyskryminować kogoś ze względu na orientację polityczną-)Nie jestem teraz na bieząco z polityką krajową,ale może forum skłania sie na prawo bardziej-)

Wg mnie forum sie nie skłania ani w lewo, ani w prawo i lepiej niech tak zostanie:)Jeszcze by tylko tego brakowało,żeby forum było upolitycznione:):):)A fuj!!!!Wystarczajaco dużo spraw codziennie do obgadania,obchichrania,przedyskutowania  i na polityczne skłony nie ma i nie może tu miejsca być ,nawet milimetra:):):)Never!
20 listopada 2014 21:36 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Zmienil kolor na zielony,na prośbę którejs z dziewczyn bo sie nam czerwony źle kojarzył - a zielony ,wiadomo :kolor nadziei:)

nareszcie O FIRMIE CURAFOM WYSZŁO NA JAW
21 listopada 2014 10:35
kasia63

Wg mnie forum sie nie skłania ani w lewo, ani w prawo i lepiej niech tak zostanie:)Jeszcze by tylko tego brakowało,żeby forum było upolitycznione:):):)A fuj!!!!Wystarczajaco dużo spraw codziennie do obgadania,obchichrania,przedyskutowania  i na polityczne skłony nie ma i nie może tu miejsca być ,nawet milimetra:):):)Never!

No ale jak na czarno, to chyba oznacza tyle, ze "pies pogrzebany jest".
20 grudnia 2014 16:52
 
Witam jeżdżę z Curaform i na razie wszystko jest ok....
20 grudnia 2014 20:15 / 3 osobom podoba się ten post
lodyga

 
Witam jeżdżę z Curaform i na razie wszystko jest ok....

no i ja jeździłam ,:) ale firmie po ponad półtorej roku mój jezyk niemiecki okazał się zbyt słaby HEHE 
Jeżdże do DE od 2011 roku, tfu . plujęna tąką firmę.....znalazłam inną
28 stycznia 2015 10:44 / 2 osobom podoba się ten post
Wspolpracowalam z nimi ponad rok a pod koniec gdy upomnialam sie o podwyzke powiedziano mi ze mam jezyk za slaby hehehe,zlecenia maja ciezkie i malo platne nie polecam, malo tego mieszaja w zleceniach nie mozna wrocic na zlecenie
28 stycznia 2015 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
A ja się nie zgadzam! Mam inne zdanie. Jeżdzę z Curaform już prawie 3 lata. Kasa nie odbiega od "normy" innych firm, ale ... kasa zawsze na czas, albo wcześniej. Kontakt natychmiast, gdy tego potrzebuję. Oferta w moim przypadku zawsze zgodna z opisem. Odnośnie "powrotu na stare śmiecie" - dogadujemy się i firma idzie mi na rękę. Zjazdy też potrafię dogadać tak, żeby i mi pasowały. Pewnie, że chciałabym zarabiać i 2 razy tyle, co mam, ale inne aspekty współpracy są w porządku.
28 stycznia 2015 13:59 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

A ja się nie zgadzam! Mam inne zdanie. Jeżdzę z Curaform już prawie 3 lata. Kasa nie odbiega od "normy" innych firm, ale ... kasa zawsze na czas, albo wcześniej. Kontakt natychmiast, gdy tego potrzebuję. Oferta w moim przypadku zawsze zgodna z opisem. Odnośnie "powrotu na stare śmiecie" - dogadujemy się i firma idzie mi na rękę. Zjazdy też potrafię dogadać tak, żeby i mi pasowały. Pewnie, że chciałabym zarabiać i 2 razy tyle, co mam, ale inne aspekty współpracy są w porządku.

Potwierdzam:  
kasa zawsze na czas 
kontakt można powiedzieć super  
oferta zgodna z opisem  
__________________________________  
Nie potwierdzam:  
zjazdy (ostatnio czekałam na zmienniczkę ponad dwa tygodnie) 
 
Gwoli wyjaśnienia: miałam dobrą stelle (pracowałam tam od ponad półtorej roku),  
przyjechała Pani X, która pracuje w tej firmie prawie 4 lata i co się okazało, ano to, że  
po powrocie do PL po dwóch tyg. niespodziewanie dostałam z firmy rozwiązanie umowy na ZAWSZE !!!  
Miejscówka była super, no i stare wyjadaczki "wyggryzły mnie"
 
 
28 stycznia 2015 14:24
Bieta, no już Ci chciałam plusika dać, ale... rozwiązanie umowy? Nieprawdopodobne, no to mi się wcale nie podoba. Jakieś wyjaśnienia dostałaś? Dopytałaś się, dlaczego? Ja nie jestem pieniacz, ale chciałabym wiedzieć - dlaczego, co źle zrobiłam.
28 stycznia 2015 14:54 / 3 osobom podoba się ten post
Benita

Bieta, no już Ci chciałam plusika dać, ale... rozwiązanie umowy? Nieprawdopodobne, no to mi się wcale nie podoba. Jakieś wyjaśnienia dostałaś? Dopytałaś się, dlaczego? Ja nie jestem pieniacz, ale chciałabym wiedzieć - dlaczego, co źle zrobiłam.

Nieprawdopodobne, to fakt 
wyjaśnienia ? Zapytałam ,ale to nie na forum,  zapytałam
Dzisiaj wiem, że serca nie można oddac na miejscówce