Curaform Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
11 czerwca 2014 11:47
Witam!
Miałam okazję współpracować z firmą Curaform i naprawdę polecam! Rzetelne informacje, bardzo dobry kontakt z biurem i pieniądze na czas!
11 czerwca 2014 11:48 / 4 osobom podoba się ten post
wiki_tiki

Witam!
Miałam okazję współpracować z firmą Curaform i naprawdę polecam! Rzetelne informacje, bardzo dobry kontakt z biurem i pieniądze na czas!

Kryptoreklama, proszę nie brać tego wpisu na poważnie.

11 czerwca 2014 11:49
wiki_tiki

Witam!
Miałam okazję współpracować z firmą Curaform i naprawdę polecam! Rzetelne informacje, bardzo dobry kontakt z biurem i pieniądze na czas!

Dla pracowników też?
A żeby je dostac trzeba sie troche poudzielać na forum dla opiekunek?
11 czerwca 2014 12:44
Firma oplaca skladi, od kwoty 200-zl. Bo podstawa to wlasnie dwiescie zlotych. Tak placa na czas,,,to prawda zarobki male.
11 czerwca 2014 13:34 / 1 osobie podoba się ten post
O matko i corko ....... .Mnie zapraszaja do wspolpracy ...............Na starcie juz spaleni .Amen .
11 czerwca 2014 13:53
Zosia składek od 200 zl nie chcesz?? No jak możesz
11 czerwca 2014 14:03
pracowalam dla tej firmy dwa lata temu,nie mam milych wspomnien,niezorientowani co do stanu faktycznego podopiecznego,
pensja tak na czas,ale zawsze trzebabylo ich sprawdzac,ciagle brakowalo dniowek.i teraz najwazniejsze powtorze od dwoch lat nie pracuje dla nich czyli od 2012 roku,a tu raptem na mojego mail priwat,przychodzi rachunek-tzw.rozliczenie za prace,jakobym dla nich pracowala,w danym miesiacu,dane moje czyli pesel,numer dowodu,adres zamieszkania,i inne zgadzaly sie poza data urodzenia,i numerem konta,co mnie martwi,no wlasnie zgodnie z ochrona danych osobowych jak oni przechowuje moje dane,skoro maja taki balagan,kto jeszcze otrzymal maila z moimi danymi,czy
11 czerwca 2014 14:03
Witam,
byłam z firmą z Gliwic na zleceniu i w Polsce składki są odprowadzane od kwoty 200 zł. A wyjazd do Niemiec jest traktowany jak delegacja i tutaj kwota zależy od zlecenia.  
11 czerwca 2014 14:14
greenandy

Zosia składek od 200 zl nie chcesz?? No jak możesz:-)

Ilosc tych zer po 2 mnie przerazila . No jakos tak ,nie jestem ..........litosciwa :) :) :)
11 czerwca 2014 14:36
bieta

Muszę powiedzieć, że firma kolejny raz stanęła na wysokości zadania i zadziałała natychmiast !
 
Dwa dni temu wysłałam raport dot. stanu PDP, zaznaczając, że stan zdrowia PDP znacznie pogorszył się i wskazane jest,
żeby raz dziennie przychodził ktoś do pomocy w przy rannej toalecie (mycie, ubieranie itp.)
Ku mojemu zaskoczeniu i uciesze zarazem : dzisiaj otrzymuję wiadomość z firmy, że od poniedziałku
(codziennie rano) będzie przychodziła do pomocy pani.
 
Oby współpraca nadal tak się układała :)))))))

Współpara nie układa się tak dobrze-jak to było nspoczątku (minął rok).
Aneks do umowy owszem, nie zmienił się, ale zapomniano dosłać info od kiedy-do kiedy mam pracę(niby w tym samym miejscu)
11 czerwca 2014 14:44
bieta

Współpara nie układa się tak dobrze-jak to było nspoczątku (minął rok).
Aneks do umowy owszem, nie zmienił się, ale zapomniano dosłać info od kiedy-do kiedy mam pracę(niby w tym samym miejscu)

To znaczy jak? Dostałaś nowy aneks ale bez wpisanych dat?
11 czerwca 2014 14:48
sas-anka

To znaczy jak? Dostałaś nowy aneks ale bez wpisanych dat?

dokładnie tak, przed mom. dzw. Pani S. i zapewniła, że w ciągu tydodnia doślą.
 
a, żeby było lepiej, to Pani zapytała się : :czy dobrze się czuję, bo mam zmieniony głos".
Co to ma znaczyć ?
11 czerwca 2014 14:56
bieta

dokładnie tak, przed mom. dzw. Pani S. i zapewniła, że w ciągu tydodnia doślą.
 
a, żeby było lepiej, to Pani zapytała się : :czy dobrze się czuję, bo mam zmieniony głos".
Co to ma znaczyć ?

Aha czyli nie masz wcale, bo jakbyś miała z podpisem ale bez dat, to mogłabyś sobie wpisać co byś chciała:)
11 czerwca 2014 15:00
albo oni
11 czerwca 2014 15:09
bieta

albo oni

Oni nie, bo Ty masz ich pieczątkę i podpis a oni Twojego podpisu nie mają, więc umowa jest nieważna. A Twoja jak najbardziej tak:)