Curaform Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
11 czerwca 2014 15:22
sas-anka

Oni nie, bo Ty masz ich pieczątkę i podpis a oni Twojego podpisu nie mają, więc umowa jest nieważna. A Twoja jak najbardziej tak:)

i nie nwiedzą, że mam drugiego Brata-prawnik'. 
Curraform wie, , że bieta, na tym forum to ja, i zawsze będę pisać szczerze
Ciekawe co na to Adnrea.która w "współpracuje" inną firmąi., na nią też wieszali sznurki.
 
11 czerwca 2014 15:53 / 3 osobom podoba się ten post
bieta

i nie nwiedzą, że mam drugiego Brata-prawnik'. 
Curraform wie, , że bieta, na tym forum to ja, i zawsze będę pisać szczerze
Ciekawe co na to Adnrea.która w "współpracuje" inną firmąi., na nią też wieszali sznurki.
 

Mnie też na pewno nikt nie rozpozna :P Wysyłam i wstawiam zdjecia koleżanki, a tak naprawdę jestem zwycięzcą tegorocznej eurowizji, ale o tym cicho sza.... Nie mów nikomu.
11 czerwca 2014 16:02 / 2 osobom podoba się ten post
reanata

pracowalam dla tej firmy dwa lata temu,nie mam milych wspomnien,niezorientowani co do stanu faktycznego podopiecznego,
pensja tak na czas,ale zawsze trzebabylo ich sprawdzac,ciagle brakowalo dniowek.i teraz najwazniejsze powtorze od dwoch lat nie pracuje dla nich czyli od 2012 roku,a tu raptem na mojego mail priwat,przychodzi rachunek-tzw.rozliczenie za prace,jakobym dla nich pracowala,w danym miesiacu,dane moje czyli pesel,numer dowodu,adres zamieszkania,i inne zgadzaly sie poza data urodzenia,i numerem konta,co mnie martwi,no wlasnie zgodnie z ochrona danych osobowych jak oni przechowuje moje dane,skoro maja taki balagan,kto jeszcze otrzymal maila z moimi danymi,czy

Nie zgodzę się z opinią że niezorientowani co do stanu podopiecznego, u mnie wszystko się zgadzało i informacje były bardzo szczegółowe. Często przeglądam ich ogłoszenie i są szczere aż do bólu, aż jedna koleżanka kiedyś mnie spytała, po co oni piszą takie rzeczy, przeciez ten pacjent to żywy trup, kto będzie chciał do niego pojechać? Mi to się akurat podoba, wiesz na co się decydujesz. Można ewentualnie negocjować stawkę lub po prostu nie jechać na takie zlecenie, najgorzej jak wszystko ładnie pięknie a na miejscu tragedia.
11 czerwca 2014 16:26
oczywiscie masz prawo sie nie zgodzic z moja opinia,ja wyrazilam swoja i swoje doswiadczenie z ta firma i do tego ja rowniez mam prawo,jak zawsze to bywa ile iludzi tyle opini-pozdrawiam
11 czerwca 2014 18:40
sas-anka

Mnie też na pewno nikt nie rozpozna :P Wysyłam i wstawiam zdjecia koleżanki, a tak naprawdę jestem zwycięzcą tegorocznej eurowizji, ale o tym cicho sza.... Nie mów nikomu.

Napisałam,  że Firma Curaform wie kim jest "bieta"na tym forum
11 czerwca 2014 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
bieta

Napisałam,  że Firma Curaform wie kim jest "bieta"na tym forum

Tak też przeczytałam i zrozumiałam. Buziak:)
11 czerwca 2014 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
reanata

oczywiscie masz prawo sie nie zgodzic z moja opinia,ja wyrazilam swoja i swoje doswiadczenie z ta firma i do tego ja rowniez mam prawo,jak zawsze to bywa ile iludzi tyle opini-pozdrawiam

Nie napisałam że nie masz prawa wyrazić swojej opinii ani też że napisałaś nieprawdę, ani jednym słowem nie zanegowałam Twojej wypowiedzi. Pozdrawiam.
11 czerwca 2014 20:33
sas-anka

Nie napisałam że nie masz prawa wyrazić swojej opinii ani też że napisałaś nieprawdę, ani jednym słowem nie zanegowałam Twojej wypowiedzi. Pozdrawiam.

oj,oj,oj chyba zmeczenie ,upaly wplynely za to na moja reakcje.nie mialam zamiaru urazic,przepraszam jesli tak to zabrzmialo,
11 czerwca 2014 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

oj,oj,oj chyba zmeczenie ,upaly wplynely za to na moja reakcje.nie mialam zamiaru urazic,przepraszam jesli tak to zabrzmialo,

Daj spokój, po co to ciągnąć? ani się nie poczułam urażona, ani już sama nie wiem o co chodzi:)
11 czerwca 2014 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
wiemy to wiemy:)
18 czerwca 2014 20:52
Podtrzymuję swoją pozytywna opinię o firmie. Zgodnie z umową za polecenie jednej z opiekunek, po spełnieniu warunków przewidzianych w umowie, otrzymałam dodatkowe pieniążki. Jak do tej pory jestem zadowolona ze współpracy, jestem obecnie na trzecim wyjeździe.
18 czerwca 2014 20:59
sas-anka

Podtrzymuję swoją pozytywna opinię o firmie. Zgodnie z umową za polecenie jednej z opiekunek, po spełnieniu warunków przewidzianych w umowie, otrzymałam dodatkowe pieniążki. Jak do tej pory jestem zadowolona ze współpracy, jestem obecnie na trzecim wyjeździe.

to chyba nie jest tajemnica;wydaje mi sie ze wiekszosc firm placi za polecenie
18 czerwca 2014 21:14 / 3 osobom podoba się ten post
siwa

to chyba nie jest tajemnica;wydaje mi sie ze wiekszosc firm placi za polecenie

Wszystkie mają takie zapisy w umowach. Czy wszystkie płacą?, czytałam tutaj na tym forum że nie, rzecz jasna już nie pamiętam w jakim wątku i kto to napisał. Mieć zapis w umowie a się z niego wywiązać to dwie różne sprawy.
19 czerwca 2014 07:06 / 2 osobom podoba się ten post
sas-anka

Podtrzymuję swoją pozytywna opinię o firmie. Zgodnie z umową za polecenie jednej z opiekunek, po spełnieniu warunków przewidzianych w umowie, otrzymałam dodatkowe pieniążki. Jak do tej pory jestem zadowolona ze współpracy, jestem obecnie na trzecim wyjeździe.

sasanka, co Ty taka podniecona jestes. po wyżej tysiaca jeszcze nikomu nie dali.
opis pracy opiisany jest szczególowo, ze o 8-sniadanie, że 09-tej cos tam, cos tam,,,itd. Ale ze podopieczny psychiczny i cieżko wytrzymav, to nie powiedza, dowiesz sie o wszystkim na miejscu. Podstawa wynagrodzenia 20--zlotych.
Jedyny plus, to panie miłe i wypłata naprawde na czas, opis podopiecznego, nie do konca sie zgadza.
Sasanka, złotowki wiecej nie dadza nikomu. Ty może im kwiaty przeslij, w drodze wdziecznosci za prace.
19 czerwca 2014 07:39 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

sasanka, co Ty taka podniecona jestes. po wyżej tysiaca jeszcze nikomu nie dali.
opis pracy opiisany jest szczególowo, ze o 8-sniadanie, że 09-tej cos tam, cos tam,,,itd. Ale ze podopieczny psychiczny i cieżko wytrzymav, to nie powiedza, dowiesz sie o wszystkim na miejscu. Podstawa wynagrodzenia 20--zlotych.
Jedyny plus, to panie miłe i wypłata naprawde na czas, opis podopiecznego, nie do konca sie zgadza.
Sasanka, złotowki wiecej nie dadza nikomu. Ty może im kwiaty przeslij, w drodze wdziecznosci za prace.

Nerwowa jesteś bardzo.
 
A i teraz doczytałam jeszcze, nie kłam, że powyżej tysiąca nikt nie zarabia, bo łżesz jak pies.