Curaform Zobacz profil firmy

Zarobki
2 / 5
Warunki umowy
3 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
5 / 5
19 czerwca 2014 09:35
sas-anka

Nerwowa jesteś bardzo.
 
A i teraz doczytałam jeszcze, nie kłam, że powyżej tysiąca nikt nie zarabia, bo łżesz jak pies.

Cieżkie przypadki, owszem może i maja. czyle leżacy podopieczny.  Ale z Aischaimerem, Demencja tysiac wiec nie ciagnijmy już tego watku.
19 czerwca 2014 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Cieżkie przypadki, owszem może i maja. czyle leżacy podopieczny.  Ale z Aischaimerem, Demencja tysiac wiec nie ciagnijmy już tego watku.

Anonimowo to sobie można pisać różne rzeczy, do tego nie poparte żadnymi dowodami. Zła jesteś bo pewnie nawet rekrutacji nie przeszłaś, a teraz wypisujesz bzdury.
19 czerwca 2014 10:01
sas-anka

Anonimowo to sobie można pisać różne rzeczy, do tego nie poparte żadnymi dowodami. Zła jesteś bo pewnie nawet rekrutacji nie przeszłaś, a teraz wypisujesz bzdury.

Przestan w bezczelny sposób pisac. Pracowałam w tej Firmie,i o niebo lepiej od Ciebie wygladam.,skoro Ty ubliżasz mi , nie mam problemów ze znalezieniem pracy i spadaj, nie pisz już LIZUSIE. i nie jestem anonimowa, oj, nie.
19 czerwca 2014 10:05 / 4 osobom podoba się ten post
Dziewczyny jesteście opiekunkami czy dawnymi handlarami na bazarze???
19 czerwca 2014 10:15 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Przestan w bezczelny sposób pisac. Pracowałam w tej Firmie,i o niebo lepiej od Ciebie wygladam.,skoro Ty ubliżasz mi , nie mam problemów ze znalezieniem pracy i spadaj, nie pisz już LIZUSIE. i nie jestem anonimowa, oj, nie.

Normalnie aż pozieleniałam z zazdrości, taka śliczna i elokwentna... no no, to się rzadko zdarza. Mam prawo napisać o swoich dowiadczeniach i mi tego nie zabronisz. Ty pisz sobie o swoich ale nie uogólniaj i nie kłam.
19 czerwca 2014 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
sas-anka ,nie mozesz atakowac osoby ktora ma inne zdanie niz Ty.Ty jestes zadowolona od podstawowej wyplaty 200 zl " Ona " nie .Nie znasz jej i nie wiesz czy ja zazdrosc zżera czy nieprzyjemne doswiadczenie z ta firma.
19 czerwca 2014 10:40 / 4 osobom podoba się ten post
zosia_samosia

sas-anka ,nie mozesz atakowac osoby ktora ma inne zdanie niz Ty.Ty jestes zadowolona od podstawowej wyplaty 200 zl " Ona " nie .Nie znasz jej i nie wiesz czy ja zazdrosc zżera czy nieprzyjemne doswiadczenie z ta firma.

Czy ja cokolwiek wspominałam o kwocie 200 zł? Napisałam wyraźnie o fakcie który miał miejsce. A ona wyskoczyła jak filip z konopii ze swoim wpisem że się podniecam. Poza tym kłamie jak z nut, że nikt nie zarabia powyżej 1000 e bo znam kilka osób z tej firmy i wszystkie zarabiają więcej. Może nie jestem tak ładna jak ona ale w kaszę sobie nie dam dmuchać.
27 czerwca 2014 23:18
Dziewczyny, nie kłóćcie się, to nie jest tematem wątku... Szukam firmy do wyjazdu i już mi głowa puchnie. Pracowałam jako opiekunka w Polsce i teraz chcę jechać za granicę (znowu). Czy Curaform rzeczywiście nie informuje o stanie pacjentów? Nie chciałabym zostać okłamana, bo pracować za stawkę 200 zł z ciężko chorą osobą starszą to niezbyt miłe i opłacalne - brzmi to okrutnie, ale za coś jeść trzeba.
17 lipca 2014 18:19
jednym słowem firma warta polecenia.Ja też szukam nowej firmy.pomóżcie...
17 lipca 2014 20:55 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Cieżkie przypadki, owszem może i maja. czyle leżacy podopieczny.  Ale z Aischaimerem, Demencja tysiac wiec nie ciagnijmy już tego watku.

 
I tu się z Tobą nie zgodzę.......nie masz racji pisząc, że opiekując się PDP z Al czy Dem. nie ma co liczyć na więcej niż 1000 E.
Skąd to moje twierdzenie ? Otóż stąd, że jestem tego przykładem.
 
Pracuję dla Firmy od ponad roku i tylko raz było pewne "ale", jednak przed wyjazdem zadzwoniłam, powiedziałam w czym
tkwi problem i wszystko  załatwiono pozytywnie w błyskawicznym tempie.
17 lipca 2014 21:05 / 5 osobom podoba się ten post
bieta

 
I tu się z Tobą nie zgodzę.......nie masz racji pisząc, że opiekując się PDP z Al czy Dem. nie ma co liczyć na więcej niż 1000 E.
Skąd to moje twierdzenie ? Otóż stąd, że jestem tego przykładem.
 
Pracuję dla Firmy od ponad roku i tylko raz było pewne "ale", jednak przed wyjazdem zadzwoniłam, powiedziałam w czym
tkwi problem i wszystko  załatwiono pozytywnie w błyskawicznym tempie.

Moj pierwszy wyjazd byl z Curaformem. Mialam na start powyzej 1000 euro, opis akurat sie zgadzal, nie bardzo ukladala sie wspolpraca z rodzina.
Na obsluge, termonowosc wyplat - nie powiem zlego slowa. Reszta (podstawa do opodatkowania i oskladkowania), jak komu pasuje. Mi akurat pasowalo to wtedy. Rozstalam sie z ta firma, bo zmienniczka nie dotrzymala uzgodnionych terminow. I bardzo sie z tego ciesze, bo poszlam swoja droga.
 
Ogolnie - moim zdaniem - osoba podejmujaca sie pracy z pacjentem demencyjnym, czy AL powinna bardzo ostro negocjowac wynagrodzenie, w DE doskonale wiedza sluzby opiekuncze, jak ciezko sie z tymi ludzmi pracuje. Wiele niemieckich agencji ma wyzsze stawki dla opiekunek, a co za tym idzie, wyzsze oplaty ponosza pacjenci - z D i AL.
17 lipca 2014 21:27 / 3 osobom podoba się ten post
skarbek

jednym słowem firma warta polecenia.Ja też szukam nowej firmy.pomóżcie...

Ja jestem na zleceniu z tej firmy, i jest super....nie narzekam......... 
kasa tez spoko i napewno nie jest to kwota o ktorej byla mowa .....co do warunkow opisanych przez firme tez byly wszystko okey:)
 
A Ty moze poszukaj pare firm i wybierz ta ktora spelni Twoje warunki ....... moje warunki spelnila :)
20 sierpnia 2014 10:52
Ja do nich wysłałam już swój Bewerbung,ale jeszcze muszę rozwiązać umowę z inna firmą..naprawdę mają wszystko rzetelnie opisane na temat stanu podopiecznych..aż do bólu..i to się ceni..a nie pojedzie się a tu co innego jest.Czekam w przyszłym tygodniu mają do mnie dzwonić,bo już chciałabym we wrześniu wyjechać.
20 sierpnia 2014 10:53

Używaj funkcji "edytuj". Moderator

20 sierpnia 2014 11:10
skarbek

Ja do nich wysłałam już swój Bewerbung,ale jeszcze muszę rozwiązać umowę z inna firmą..naprawdę mają wszystko rzetelnie opisane na temat stanu podopiecznych..aż do bólu..i to się ceni..a nie pojedzie się a tu co innego jest.Czekam w przyszłym tygodniu mają do mnie dzwonić,bo już chciałabym we wrześniu wyjechać.

Ja współpracuję z nimi od czerwca ub. r. i nie narzekam.