Co mnie najbardziej wkurza w Niemczech

24 sierpnia 2016 20:40 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Haha dobre.Ale on demencyjny to mozesz peknac i nic , nie wdaje sie z nim w dyskusje , podobno jedna zmienniczka mu powiedziala , ze nie ma sie czym chwaluc , bo nic tam nie ma , a on jej na to zeby sprawdzila.Ma w karcie dewiacje seksualne , wiec z nim nie zaczynam , wszystko na dystans .Jeszcze nic nie probowal i mam nadzieje , ze uda mi sie dotrwac do konca .

To faktycznie, jak on taki "wyszczekany" , to lepiej ignorować te jego zaloty, jak z łapskami się nie pcha.
24 sierpnia 2016 20:49 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Haha dobre.Ale on demencyjny to mozesz peknac i nic , nie wdaje sie z nim w dyskusje , podobno jedna zmienniczka mu powiedziala , ze nie ma sie czym chwaluc , bo nic tam nie ma , a on jej na to zeby sprawdzila.Ma w karcie dewiacje seksualne , wiec z nim nie zaczynam , wszystko na dystans .Jeszcze nic nie probowal i mam nadzieje , ze uda mi sie dotrwac do konca .

Ma dewiacje w karcie ? Nie balas się zboczenca brać?  
24 sierpnia 2016 20:55 / 3 osobom podoba się ten post
Oliwia

Ma dewiacje w karcie ? Nie balas się zboczenca brać?  

Przecie mnie nie zje , on nie chodzi , lezy w lozku.Na strazy jest jeszcze zona ze zdrowa glowa, gdzie ona jest dla mnie wiekszym problemem niz dziadek 84 letni, bo wszystko pod dyktando chce zeby bylo.
24 sierpnia 2016 20:55 / 3 osobom podoba się ten post
Oliwia

Ma dewiacje w karcie ? Nie balas się zboczenca brać?  

Nooo....a to się od marszczenia firanek zaczyna...
24 sierpnia 2016 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nooo....a to się od marszczenia firanek zaczyna...:-)

Nie , marszczyc firanki nakazuje pani babcia ,aby byly rowno umarszczone , a pan no to marszczy.....czolo .Ja pitole gdzie ja jestem???
24 sierpnia 2016 21:06 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Przecie mnie nie zje , on nie chodzi , lezy w lozku.Na strazy jest jeszcze zona ze zdrowa glowa, gdzie ona jest dla mnie wiekszym problemem niz dziadek 84 letni, bo wszystko pod dyktando chce zeby bylo.

Tez tak mam. Rodzina pacjentki gorsza niż pacjent 
24 sierpnia 2016 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
Chciałbym też Was zapytać, czy ktoś tak miał? ?? Bo mi się sam w nocy telewizor włącza i wyłącza, tak , że ekran , normalnie czarny robi się biały , tak na niecałą minute i samoistnie gaśnie
24 sierpnia 2016 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
Oliwia

Chciałbym też Was zapytać, czy ktoś tak miał? ?? Bo mi się sam w nocy telewizor włącza i wyłącza, tak , że ekran , normalnie czarny robi się biały , tak na niecałą minute i samoistnie gaśnie

Ty a moze ktos nawiedza pokoj Twoj,jakis duch tego domu? I daje znaki,lepiej zapal swiece i splun przez lewe ramie 5 razy,tylko scian nie opluj 
24 sierpnia 2016 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Ty a moze ktos nawiedza pokoj Twoj,jakis duch tego domu? I daje znaki,lepiej zapal swiece i splun przez lewe ramie 5 razy,tylko scian nie opluj:-) 

Musi tak ...też kiedyś tak miałam , jak mi w N. zamienili pokój na sypialnię po śp. Dziadeczku - tv się właczł na biało i nawet nie " syczał " . Dałam radę , podobnie jak radzisz spluwałam i szeptałam " a kysz , a kysz duszo nieczysta " ... Świecę też miałam , ale nie zapalałam , bo se myślałam : a jak mi będzie potzrebna jeszcze to na kiego mi taki ogarek wypalony ????
24 sierpnia 2016 21:48 / 4 osobom podoba się ten post
Mam placone za 2 osoby,bo pani babcia jezdzi na wozku,wstaje z niego ,duzo rzeczy robi sama przy sobie ,ale nie chodzi.
24 sierpnia 2016 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
No jak nie mozesz pojac wstaje np przy szafce ,do kibla jezdzi sama ma te specjalne uchwyty w lazience ,ona jest po wylewie,troche poszlo jej na lewa strone ,,ale prawa ok jest,Jak przychodzi ten od cwiczen do niej ,to chodzi z nim o lasce 
24 sierpnia 2016 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Aż zarazo jedna czkawki ze śmiechu dostałaś ....czkawka to nic , ja mało co a bieliznę ( osobistą zresztą ) bym zmoczyła 
24 sierpnia 2016 21:58 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Po 5 dniach pobytu na nowym miejscu juz mnie nic nie wkurza ,tylko smieszy i to jest dla mnie zdrowe.Nauczylam sie duzo nowych rzeczy o ktorych nawet nie snilam.Jedna z nich jest pisanie daty przydatnosci na jajkach.Kupuje sie raz w tygodniu jajka i pisze sie date, no co ? Jeszcze na to nie wpadlam , ze tak mozna, zawsze to nowosc.No i pilnowac firanek , zeby rowno byly marszczone , kanapa ma stac rowno wzgledem dywanu troki od dywanu ulozone w jedna strone , lecz nie pryskane lakierem.Duzo pisac , ale to pozniej , kiedys tam.

Ja miałam kiedyś babcię, która miała bzika na punkcie frędzelków przy dywanie. Zawsze musiały być wyczesane. U siebie w pokoju mówiłam, że nie będę tego robić, bo wolę jak są poskręcane, wtedy pokój jest weselszy. Niestety w salonie trzeba było, zawsze robiłam to przed przyjściem logopedy, a przychodził dwa razy w tygodniu i potem mówiłam mu, że ma przeskakiwać przez te troczki, aby mi ich nie "popsuć". Dziadek się śmiał, logopeda też, a babcia uważała, że mam świętą rację wymagając od logopedy akrobacji
24 sierpnia 2016 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
Ta ma laske,a dziadek druga w pampersie 
24 sierpnia 2016 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
No popatrz ;-) ...Magda też by zmoczyła ?