Co mnie najbardziej wkurza w Niemczech

24 sierpnia 2016 19:51
scarlet

Nie cały, nie należy tak uogólniać..na moich 6 miejsc jeszcze ani razu tak nie miałam..:-), co nie znaczy , że nie trafię tak, jeszcze wszystko przede mną :niebo pieklo:

A czyścili talerze do czysta ?
24 sierpnia 2016 19:52 / 3 osobom podoba się ten post
Oliwia

A czyścili talerze do czysta ?

Tzn jak ,objasnij jak mozesz.
24 sierpnia 2016 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
Tu w tej wsi gdzie obecnie jestem wszyscy chodzą w pocerowanych sto razy i poprzecieranych na piętach skarpetkach. Rzygać się chce. Nie wiem , czy taka bida tu panuje czy co.
24 sierpnia 2016 19:55 / 3 osobom podoba się ten post
Chodziło mi o to , że wszystko z talerzy wyjadają tak , że talerz jest idealnie czysty
24 sierpnia 2016 19:59 / 4 osobom podoba się ten post
Oliwia

Chodziło mi o to , że wszystko z talerzy wyjadają tak , że talerz jest idealnie czysty

A o to chodzi,bo ja juz sobie wyobrazalam,ze jest specjalna szmatka do polerowania talerzy ,
24 sierpnia 2016 20:05 / 4 osobom podoba się ten post
Oliwia

Chodziło mi o to , że wszystko z talerzy wyjadają tak , że talerz jest idealnie czysty

W ostatnim mkejscu dziadulek 100 lat, nie zostawił  ani okruszka..ale o wylizywaniu nie było mowy, haa...a potem klepał mnie po ręce, jakie dobre było...aż się chciało gotować dla niego..
24 sierpnia 2016 20:12 / 5 osobom podoba się ten post
scarlet

W ostatnim mkejscu dziadulek 100 lat, nie zostawił  ani okruszka..ale o wylizywaniu nie było mowy, haa...a potem klepał mnie po ręce, jakie dobre było...aż się chciało gotować dla niego..:-)

Moj obecny pan dziadek , jakby mogl to by poglaskal po buscie, lub po tylku i jeszcze zmarszczyl skore ktora mu zostala .Znalazlam myk na tego rozpustnika , zero kontaktu wzrokowego , choc widze kontem oka ze pozera wzrokiem .
24 sierpnia 2016 20:16 / 4 osobom podoba się ten post
Oliwia

Tu w tej wsi gdzie obecnie jestem wszyscy chodzą w pocerowanych sto razy i poprzecieranych na piętach skarpetkach. Rzygać się chce. Nie wiem , czy taka bida tu panuje czy co.

Znałam osobiście pana doktora ze specjalizacją z reumatologii, któremu mamusia przeszywała kołnierzyki od koszuli na drugą stronę, jak z tej właściwej się przetarły ... I ten pan nie mieszkał na wsi (tam tylko miał dom letniskowy), ale jak najbardziej w Monachium w dużej kamienicy, która była jego ... Czym Niemcy się kierują właśnie, że się tak zachowują jest dla mnie tajemnicą ... ))))
24 sierpnia 2016 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
Oliwia

No właśnie, mi też kiedyś zwrocila uwagę, że koszyk nie stoi równolegle przy ścianie, ale trochę na skos. Jakby innych problemów nie miala. Widzę po Waszych wpisach , że cały naród taki popiertolony; ) myślałam, naiwna , że jeno moi tacy oblakani 

Witaj po tej stronie granicy hihihihi  i (dla świetego spokoju) miej oczy szeroko zamknięte... hihihihi))))
24 sierpnia 2016 20:22 / 4 osobom podoba się ten post
Oświadczam wszem i wobec, że przy mnie nikt obscenicznie talerza wylizywać nie śmiał
24 sierpnia 2016 20:23 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Moj obecny pan dziadek , jakby mogl to by poglaskal po buscie, lub po tylku i jeszcze zmarszczyl skore ktora mu zostala .Znalazlam myk na tego rozpustnika , zero kontaktu wzrokowego , choc widze kontem oka ze pozera wzrokiem .

Żeby Ciebie Magdzie czasem z tym nieszczęsnym talerzem nie pomylił 
24 sierpnia 2016 20:26 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Żeby Ciebie Magdzie czasem z tym nieszczęsnym talerzem nie pomylił :lol3:

Oj na sama mysl mnie bierze na mdlosci , choc nie jestem w ciazy.
24 sierpnia 2016 20:29 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

Oj na sama mysl mnie bierze na mdlosci , choc nie jestem w ciazy.

Powiedz mu, żeby sobie datę ważności na jajkach sprawdził, może zejdzie z obłoków :)
No, ale współczuję Ci-śliniący się dziadek może skutecznie apetyt odebrać.
24 sierpnia 2016 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Moj obecny pan dziadek , jakby mogl to by poglaskal po buscie, lub po tylku i jeszcze zmarszczyl skore ktora mu zostala .Znalazlam myk na tego rozpustnika , zero kontaktu wzrokowego , choc widze kontem oka ze pozera wzrokiem .

Jak na tej stelli zeza nie dostaniesz to się zdziwię hihihihihi Szukaj innej metody na rozpustnika żebyś mogła chodzić jak dumna Polka )))))
24 sierpnia 2016 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Powiedz mu, żeby sobie datę ważności na jajkach sprawdził, może zejdzie z obłoków :)
No, ale współczuję Ci-śliniący się dziadek może skutecznie apetyt odebrać.

Haha dobre.Ale on demencyjny to mozesz peknac i nic , nie wdaje sie z nim w dyskusje , podobno jedna zmienniczka mu powiedziala , ze nie ma sie czym chwaluc , bo nic tam nie ma , a on jej na to zeby sprawdzila.Ma w karcie dewiacje seksualne , wiec z nim nie zaczynam , wszystko na dystans .Jeszcze nic nie probowal i mam nadzieje , ze uda mi sie dotrwac do konca .