Opiekunka i własna działalność

19 stycznia 2015 14:51
doda1961

Patrzcie jakie to rózne marzenia ludzie maja. Ameryke zobaczę sobie w drugiej kolejnosci, ale najpierw zatancze salsę na Kubie :))))))))))Aktualnie marze o tym, zeby dzis nie przyszła, wyjatkowo namolna sasiadka z wizyta. Niestety, jest to marzenie scietej głowy :((((((((

A marzeniem ściętej głowy jest, by żyć.
19 stycznia 2015 14:52
doda1961

Patrzcie jakie to rózne marzenia ludzie maja. Ameryke zobaczę sobie w drugiej kolejnosci, ale najpierw zatancze salsę na Kubie :))))))))))Aktualnie marze o tym, zeby dzis nie przyszła, wyjatkowo namolna sasiadka z wizyta. Niestety, jest to marzenie scietej głowy :((((((((

Ludzie są różne, to i marzenia różne mają.
Od jak dawna jesteś na DG?
19 stycznia 2015 14:58 / 1 osobie podoba się ten post
Na DG jestem od 30 lat, w zakresie usług opiekunczych od 2 lat z ogonkiem :)))))))
19 stycznia 2015 15:22
doda1961

Na DG jestem od 30 lat, w zakresie usług opiekunczych od 2 lat z ogonkiem :)))))))

I też na DG założonej w PL?
19 stycznia 2015 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

I też na DG założonej w PL?

Oczywiście, wierzę w polski ZUS i przyszłą emeryturę, a na przepisać niemieckich mało się znam, nawet bardzo mało, więc ryzykowac nie będe :)))))))
22 stycznia 2015 14:27
Doda słonko jaką kwotą operujeszpodpisując kontrakt z rodzina i czy Ty musisz zapewnić zmienniczkę
22 stycznia 2015 14:33 / 1 osobie podoba się ten post
Kochanie, kwota to moja tajemnica :)))))))) a zmienniczke ja musze zapewnic. Co do kwoty, to musisz sobie policzyc swoje koszty prowadzenia działalnosci, wszystkie opłaty, potem kwote, ktora chcesz otrzymywac na rękę, dodac do tego przewidywane koszty i wyjdzie Ci ile mozesz zaproponowac rodzinie.
22 stycznia 2015 14:36 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Kochanie, kwota to moja tajemnica :)))))))) a zmienniczke ja musze zapewnic. Co do kwoty, to musisz sobie policzyc swoje koszty prowadzenia działalnosci, wszystkie opłaty, potem kwote, ktora chcesz otrzymywac na rękę, dodac do tego przewidywane koszty i wyjdzie Ci ile mozesz zaproponowac rodzinie.

kocham Ciebie,mi właśnie o to chodziło,ale nie wiedziałam jak zdanie zmajstrować,więc napisałam wprost;dziękuję
04 marca 2015 10:31
siwa

Doda słonko jaką kwotą operujeszpodpisując kontrakt z rodzina i czy Ty musisz zapewnić zmienniczkę

chcę na dniach rozpocząc DG w Polsce ,aby omijać Agencje i sama na siebie pracować.Nie wiem jak to działa i jaka opcja jest najlepsza,bardzo proszę o pomoc!
04 marca 2015 21:49
ulibora

chcę na dniach rozpocząc DG w Polsce ,aby omijać Agencje i sama na siebie pracować.Nie wiem jak to działa i jaka opcja jest najlepsza,bardzo proszę o pomoc!

Najlepsze jest zatrudnienie u podopiecznego na niemieckich warunkach. Poszukaj oferty prywatnie tak, jak ja zrobilam.
04 marca 2015 21:54
ale ja chcę w PL na polskich warunkach
04 marca 2015 21:58
ulibora

chcę na dniach rozpocząc DG w Polsce ,aby omijać Agencje i sama na siebie pracować.Nie wiem jak to działa i jaka opcja jest najlepsza,bardzo proszę o pomoc!

Bardzo duzo wiadomosci na interesujący Cię temat jest w tym wątku właśnie. Przeczytaj od początku do końca, a jak masz konkretne pytania  to pisz! Szkoda ze Andrea urlopuje, bo ona wie gdzie i co jest napisane w tematach forum. Jest tez watek o A1 i EKUZ, musisz poszukac po prostu i poczytać.
04 marca 2015 22:07
dalej nie rozumiem gdzie mam te wiadomości bo nie mam żadnych odnośników prosze pomocy!!!!!!!!!!
04 marca 2015 22:21 / 1 osobie podoba się ten post
Ulibora, Ty nie masz szukac odnosnikow tylko przeczytac od poczatku do konca wszystkie 9 stron w tym temacie. I z tego wyciagnac odpowiednie wnioski:)
04 marca 2015 22:26
Na razie nijak.
Andrea ma profil zamknięty,a jej mail jest objęty tajemnicą państwową, nawet ja go nie mam. :D
A na poważnie, musisz poczekać, az andrea pojawi się na forum.