Komputerowe SOS

18 lutego 2017 10:20
Gabrysia

MeryKy jaki ruterek kupiłaś i za ile? ...... bo mój stary coś siada.

18 lutego 2017 10:35
MeryKy

Kupiłam Tp-linka nie pamietam ile zapłaciłam?
http://www.euro.com.pl/routery-gsm-3g/tp-link-m5250.bhtml?gclid=CPn-srComdICFU1kGQodESkEiQ&gclsrc=aw.ds&dclid=CMmg07ComdICFZWMsgodiAIKVg

Dzięki .... jak działa - nie zrywa WiFi?
18 lutego 2017 10:40
Gabrysia

Dzięki .... jak działa - nie zrywa WiFi?

Powiem szczerze zakupiłam to ustrojstwo w tamtym roku i przeważnie miałam stacjonarny internet na szteli. Raz miałam tygodniową przerwę ale nie kupowałam wtedy nimieckiego doładowania bo mi szkoda było kasy na te parę dni. Teraz zakupiłam polską kartę za 5 złoty żeby wypróbować i jeszcze tego nie zrobiłam.
18 lutego 2017 11:25
MeryKy

No tak ale wtedy odbiera tylko lapek. A umnie bedę mogła wszystko co w zasięgu pod sieć podłaczyć. Tzn, np. Kindl albo tablet czy telefon.

a do takich rzeczy to stosuje HUAWEI E5372 LTE czyli 4 D
18 lutego 2017 12:34
ORIM

a do takich rzeczy to stosuje HUAWEI E5372 LTE czyli 4 D

Ja mam HUAWEI E5330 - 2 lata działał dobrze, teraz siada, ciągle zrywa neta ... nieraz po godzinie, najszęściej po 1-3 min. 
Chyba już się napracował....
18 lutego 2017 12:48 / 2 osobom podoba się ten post
Ja w grudniu kupiłam sobie ten tablecik ,  super sprawa, ma wbudowany modem 4G LTE, dałam wtedy 950 zł, teraz juz droższy widzę jest...ma oibrotowa kamerke, podstawkę, ktora mozna dowolnie obracać, nawet jest w niej dzurka do powieszenia...jestem mega zadowolona..http://www.ceneo.pl/47115162#tab=spec
18 lutego 2017 12:50 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

No tak ale wtedy odbiera tylko lapek. A umnie bedę mogła wszystko co w zasięgu pod sieć podłaczyć. Tzn, np. Kindl albo tablet czy telefon.

W każdym laptopie, który ma wbudowany modem istnieje możliwość udostępniania internetu po wi-fi na inne, będące w pobliżu urządzenia. Sama tak robię, mam teraz internet kablowy, udostępniam sobie na tablet, smartfony.

Jeśli laptop korzysta z wi-fi, też można - nie im, jaki masz system operacyjny, akurat wpadł mi w oko link do opisu, jak to zrobić pod Windows 8.1, pewnikiem w googlach jest więcej -

http://helpdesktop.pl/geekdesk/item/745-wspoldzielenie-polaczenia-internetowego-w-windows-8-1

18 lutego 2017 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

W każdym laptopie, który ma wbudowany modem istnieje możliwość udostępniania internetu po wi-fi na inne, będące w pobliżu urządzenia. Sama tak robię, mam teraz internet kablowy, udostępniam sobie na tablet, smartfony.

Jeśli laptop korzysta z wi-fi, też można - nie im, jaki masz system operacyjny, akurat wpadł mi w oko link do opisu, jak to zrobić pod Windows 8.1, pewnikiem w googlach jest więcej -

http://helpdesktop.pl/geekdesk/item/745-wspoldzielenie-polaczenia-internetowego-w-windows-8-1

Faktycznie coś mi mignęło z tym udostępnianiem internetu. Muszę się w to wgryźć.
18 lutego 2017 20:03 / 2 osobom podoba się ten post
emilia

W każdym laptopie, który ma wbudowany modem istnieje możliwość udostępniania internetu po wi-fi na inne, będące w pobliżu urządzenia. Sama tak robię, mam teraz internet kablowy, udostępniam sobie na tablet, smartfony.

Jeśli laptop korzysta z wi-fi, też można - nie im, jaki masz system operacyjny, akurat wpadł mi w oko link do opisu, jak to zrobić pod Windows 8.1, pewnikiem w googlach jest więcej -

http://helpdesktop.pl/geekdesk/item/745-wspoldzielenie-polaczenia-internetowego-w-windows-8-1

Także samo jest ze smartfonami i tabletami.

18 lutego 2017 20:06 / 2 osobom podoba się ten post
Misiek

Także samo jest ze smartfonami i tabletami:-).

oraz ze wszystkimi urzadzeniami ktore łącza sie przez wf-fi
kamery monitoringu,rolety,ogrzewanie,klimatyzacja i szlag wie co jeszcze
19 lutego 2017 14:11 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

oraz ze wszystkimi urzadzeniami ktore łącza sie przez wf-fi
kamery monitoringu,rolety,ogrzewanie,klimatyzacja i szlag wie co jeszcze:-)

A może jeszcze np. elektroniczna rzutka ratownicza albo aparat do nurkowania.

Chyba się trochę zagalopowałeś.
Widziałeś kamerę, sterowanie roletami, klimatyzacją itp., ktore jednocześnie umożliwiają dostęp do intenetu???
One mogą byc sterowane przez internet. To do nich jest dostęp i nic poza tym.
Dostęp przez internet, a udostępnianie internetu to baaaaaaardzo różne sprawy.

To taka róznica, jak między Kneipentour, a Kneippkur
19 lutego 2017 15:52 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

A może jeszcze np. elektroniczna rzutka ratownicza albo aparat do nurkowania:yo::-).

Chyba się trochę zagalopowałeś.
Widziałeś kamerę, sterowanie roletami, klimatyzacją itp., ktore jednocześnie umożliwiają dostęp do intenetu???
One mogą byc sterowane przez internet. To do nich jest dostęp i nic poza tym.
Dostęp przez internet, a udostępnianie internetu to baaaaaaardzo różne sprawy.

To taka róznica, jak między Kneipentour, a Kneippkur:-):chaplin:

masz racje
19 lutego 2017 18:39
Ja sobie wczoraj pacnęłam łapką w klawiaturę( nie wiem w co ) i nagle skyp mi się przestawił na jakies pismo obrazkowe, oraz w wersję dla leworęcznych :D :D : D . Bałam się coś robić, żeby całkiem łączności ze swiatem nie stracic.
Dziś mój domowy informatyk mi pomógł. Okazało się, że mi się przestawiło na język arabski :D :D :D :D i dlatego od prawa do lewa pisało, a nie od lewa do prawa :D :D :D Uwazajcie w co klikacie :D :D :D :D
19 lutego 2017 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Ja sobie wczoraj pacnęłam łapką w klawiaturę( nie wiem w co ) i nagle skyp mi się przestawił na jakies pismo obrazkowe, oraz w wersję dla leworęcznych :D :D : D . Bałam się coś robić, żeby całkiem łączności ze swiatem nie stracic.
Dziś mój domowy informatyk mi pomógł. Okazało się, że mi się przestawiło na język arabski :D :D :D :D i dlatego od prawa do lewa pisało, a nie od lewa do prawa :D :D :D Uwazajcie w co klikacie :D :D :D :D

 no mistrz swiata z Ciebie 
19 lutego 2017 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

 no mistrz swiata z Ciebie 

Oj tak Orimku. W czasie poprzedniego turnusu, tez pacnęłam w coś czy screna chciałam zrobić i dopiero sobie narobiłam
Ekran mi się przestawił w drugą stronę :D :D :d a dziecko moje było poza zasięgiem wówczas
Przez kilka godzin uzytkowałam laptopa odwróconego w pion , az zdesperowana wygooglowałam sobie jak to cholerstwo odwrócic aby powrociło do normalnosci . Udało mi się po kilku godzinach, gdy juz traciłam wiarę